Off topic: Powwow në Shqipëri
Thread poster: Monika Coulson
Monika Coulson
Monika Coulson  Identity Verified
Local time: 01:47
Member (2001)
English to Albanian
+ ...
SITE LOCALIZER
Nov 7, 2003

Përshëndetje të gjithëve,
nëse ka ndonjë anëtar në Tiranë ose në rrethet përqark që ka dëshirë të mblidhemi së bashku, ju lutem më kontaktoni. Jo vetëm që mund të njohim njëri-tjetrin më mirë, por mund të bëj edhe verifikimin tuaj. Do të jem në Shqipëri nga mesi i nëntorit dhe fillimi i dhjetorit. Ju lutem më kontaktoni direkt që të lemë një datë, orë dhe vend të caktuar për t'u takuar.
Gjithë të mirat dhe mirupafshim,
Monika...
See more
Përshëndetje të gjithëve,
nëse ka ndonjë anëtar në Tiranë ose në rrethet përqark që ka dëshirë të mblidhemi së bashku, ju lutem më kontaktoni. Jo vetëm që mund të njohim njëri-tjetrin më mirë, por mund të bëj edhe verifikimin tuaj. Do të jem në Shqipëri nga mesi i nëntorit dhe fillimi i dhjetorit. Ju lutem më kontaktoni direkt që të lemë një datë, orë dhe vend të caktuar për t'u takuar.
Gjithë të mirat dhe mirupafshim,
Monika
Collapse


 
Fabiana Papastefani-Pezzoni
Fabiana Papastefani-Pezzoni  Identity Verified
Albania
Local time: 09:47
Member (2003)
English to Albanian
+ ...
Takim në Shqipëri Nov 7, 2003

E dashur Monika,

Ide e shkëlqyer do të ishte. Kut thua fillimi i dhjetorit, e ke fjalën edhe për datat pas 06 dhjetorit. Unë do të vij në Shqipëri pas kësaj dite, ka të ngjarë në 07 dhjetor. Shpresoj qëtë shihemi.


 
Borana Moisiu
Borana Moisiu
Albania
Local time: 09:47
English to Albanian
+ ...
Monika Nov 7, 2003

E dashur Monika,
do të dërgoj numrin tim të celularit me mesazh që të takohemi patjetër kur të vish. Udhë të mbarë!
Borana

Monika Coulson wrote:

Përshëndetje të gjithëve,
nëse ka ndonjë anëtar në Tiranë ose në rrethet përqark që ka dëshirë të mblidhemi së bashku, ju lutem më kontaktoni. Jo vetëm që mund të njohim njëri-tjetrin më mirë, por mund të bëj edhe verifikimin tuaj. Do të jem në Shqipëri nga mesi i nëntorit dhe fillimi i dhjetorit. Ju lutem më kontaktoni direkt që të lemë një datë, orë dhe vend të caktuar për t'u takuar.
Gjithë të mirat dhe mirupafshim,
Monika


 


There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »


Powwow në Shqipëri






Trados Studio 2022 Freelance
The leading translation software used by over 270,000 translators.

Designed with your feedback in mind, Trados Studio 2022 delivers an unrivalled, powerful desktop and cloud solution, empowering you to work in the most efficient and cost-effective way.

More info »
Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »