Translation glossary: Alb-Alb

Creator:
Filter
Reset
Showing entries 1-3 of 3
 
A.M.E.Agjencia e Menaxhimit të Emergjencave 
Albanian
DRKMDrejtoria Rajonale e Kufijve dhe Migracionit 
Albanian
QAEMOQendra Arsimore-Edukative e Mësimit të Orientuar 
Albanian

Your current localization setting

English

Select a language

All of ProZ.com
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search