Pages in topic:   < [1 2 3]
Çadır toplantısı
Thread poster: murat Karahan
Ebru Inhan
Ebru Inhan
Local time: 21:50
Turkish to English
+ ...
gerçekten cezalı mıyız acaba? Nov 6, 2002

Evet ya arık birileri bir şeyler anlatsada merakımız dinse. Ben 2 kasım Cumartesi Sude faktörüne yani kızıma takıldım, maalesef babanenin son dakikada sürpriz işi çıkınca akşam saat 18.00\'den sonra kızı bırakacak yer bulamadığım için gelemedim. Bu kadar gizem yeter cezamızı yeterince çektik sanırım. Ser verip sır vermiyorsunuz yani. Hanımlar meraklıdır bunu herkes bilir ama bakın Nezih bey de merak ediyor.

Umarız yakında artık toplantıya katıla
... See more
Evet ya arık birileri bir şeyler anlatsada merakımız dinse. Ben 2 kasım Cumartesi Sude faktörüne yani kızıma takıldım, maalesef babanenin son dakikada sürpriz işi çıkınca akşam saat 18.00\'den sonra kızı bırakacak yer bulamadığım için gelemedim. Bu kadar gizem yeter cezamızı yeterince çektik sanırım. Ser verip sır vermiyorsunuz yani. Hanımlar meraklıdır bunu herkes bilir ama bakın Nezih bey de merak ediyor.

Umarız yakında artık toplantıya katılanlardan bir ses duyarız
Collapse

murat Karahan
murat Karahan  Identity Verified
Türkiye
English to Turkish
+ ...
TOPIC STARTER
Iııh Nov 6, 2002

Quote:

On 2002-11-06 15:32, imge wrote:

\"Evet ya arık birileri bir şeyler anlatsada merakımız dinse.\" Iııh.

\"Ben 2 kasım Cumartesi Sude faktörüne yani kızıma takıldım, maalesef babanenin son dakikada sürpriz işi çıkınca akşam saat 18.00\'den sonra kızı bırakacak yer bulamadığım için gelemedim. Bu kadar gizem yeter cezamızı yeterince çektik sanırım. Ser verip sır vermiyorsunu... See more
Quote:

On 2002-11-06 15:32, imge wrote:

\"Evet ya arık birileri bir şeyler anlatsada merakımız dinse.\" Iııh.

\"Ben 2 kasım Cumartesi Sude faktörüne yani kızıma takıldım, maalesef babanenin son dakikada sürpriz işi çıkınca akşam saat 18.00\'den sonra kızı bırakacak yer bulamadığım için gelemedim. Bu kadar gizem yeter cezamızı yeterince çektik sanırım. Ser verip sır vermiyorsunuz yani. Hanımlar meraklıdır bunu herkes bilir ama bakın Nezih bey de merak ediyor.\" Iııh

\"Umarız yakında artık toplantıya katılanlardan bir ses duyarız \" Iııh

Olumsuzluk bildiren nidadan çok ıkınma sesine benzedi ya neyse. Keşke Sude\'yi de getirseydiniz. Toplamda beş kişiydik ve güzel bir akşamdı, balık, rakı güzeldi. Şuradan buradan konuştuk, yanımızda bir de Csaba vardı. Bu kadar. Merak eden bir sonraki toplantıya katılır. Artık bu toplantıya gelmeyenler bir tane düzenler. ▲ Collapse

Ebru Inhan
Ebru Inhan
Turkish to English
+ ...
keşke.. Nov 6, 2002

Valla eğer bu son dakika sorununun çıkacağını tahmin edebilseydim Sude\'ye rağmen toplantıyı bizim evde bile düzenleyebilir, hepinizi ağırlayacağım diye tüm beceriksizliğimi ortaya koyar bir türlü beceremediğim ev sahibeliği rolünü üstlenirdim inanın. bir sonraki toplanıyı sabırsızlıkla bekliyorum ne de olsa Sude için bir kere \"keşke getirseydiniz\" demiş oldu Murat bey Neyse bu durumda 5 kişi şanslı azınlık o... See more
Valla eğer bu son dakika sorununun çıkacağını tahmin edebilseydim Sude\'ye rağmen toplantıyı bizim evde bile düzenleyebilir, hepinizi ağırlayacağım diye tüm beceriksizliğimi ortaya koyar bir türlü beceremediğim ev sahibeliği rolünü üstlenirdim inanın. bir sonraki toplanıyı sabırsızlıkla bekliyorum ne de olsa Sude için bir kere \"keşke getirseydiniz\" demiş oldu Murat bey Neyse bu durumda 5 kişi şanslı azınlık oluyor. Bize de sadece \"keşke..\" demek düşüyor ha bir de \"bir dahaki sefere\" tabii ki. Herkese iyi çalışmalar.Collapse

Pages in topic:   < [1 2 3]

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

You can also contact site staff by submitting a support request »

Çadır toplantısı

Translation news in Türkiye

Trados Studio 2022 Freelance
The leading translation software used by over 270,000 translators.

Designed with your feedback in mind, Trados Studio 2022 delivers an unrivalled, powerful desktop and cloud solution, empowering you to work in the most efficient and cost-effective way.

More info »
TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »