Payoneer'de kalan paramı nasıl alabilirim?
Thread poster: amelie08

amelie08
Turkey
Local time: 19:21
Turkish to Spanish
+ ...
Mar 9

Sadece 3 eurom eksik. Yurtdışında yaşayan tanıdıklarım var aktaramazlar mı bana?

asbest
Germany
Local time: 17:21
Payoneer'de kalan paramı nasıl alabilirim? Mar 9

Hiç bir şey anlamadım. Ne istediğinizi biraz açıklarsanız belki yardım etmeye çalışırız. Yoksa sadece insiderlere mi hitap ediyorsunuz?

amelie08
Turkey
Turkish to Spanish
+ ...
TOPIC STARTER
eksik kopyalanmış, özür dilerim Mar 9

amelie08 wrote:

Sadece 3 eurom eksik. Yurtdışında yaşayan tanıdıklarım var aktaramazlar mı bana?

Payoneer kartımda 37 Euro var. Limit altı olduğu için çekemiyorum. Onceden limit 50 Euro idi. Bugün baktım 40 euro'ya indirmişler.

3 Euro bulmanın yollarını arıyorum. Çeviri yaptığım buroların hiçbiri payoneer ile ödeme yapmak istemediği için paramı çekemiyorum.

Yurtdışında yaşayan kardeşim de paypal aracılığı ile bana para aktaramaz mı? İlla işletme mi olması lazım?

Yusuf Sevgen
Turkey
Turkish to English
+ ...
Kendiniz para aktarın Mar 10

Siz kendiniz para aktarırsanız bakiyeyi tamamlarsınız aslında.. Olmuyor mu bu şekilde?

amelie08
Turkey
Turkish to Spanish
+ ...
TOPIC STARTER
olmuyor Mar 11

Yusuf Sevgen wrote:

Siz kendiniz para aktarırsanız bakiyeyi tamamlarsınız aslında.. Olmuyor mu bu şekilde?

Payoneer odeme yapan ceviri burosu da bulamadim.

Sarper Aman  Identity Verified
Turkey
Member (Feb 2019)
English to Turkish
+ ...
Payoneer Card Mar 11

Nakit ihtiyacınız yoksa Payoneer Card isteyin. Kredi kartı gibi kullanabilirsiniz.

amelie08
Turkey
Turkish to Spanish
+ ...
TOPIC STARTER
tavsiye etmiyorum Mar 11

Sarper Aman wrote:

Nakit ihtiyacınız yoksa Payoneer Card isteyin. Kredi kartı gibi kullanabilirsiniz.

Bugün müş.hiz. ile konuştum. "Nasıl çekebilirim" dedim, "hesabınızı kapatırsanız limitleri düşürürüz" dediler. "Hem USD hem EUR olan paramı çekebilecek miyim dedim", "evet" dediler. Az önce denedim USD oldu, EUr için de kartınızı kullanın diyor. Türk bankalar 50 altı vermiyor dememe rağmen yaptıkları şeye bakın! İki kişiyle konuşmuştum ikisi de limitleriniz düşecek demişti:(

Euro kartım var ama 50 euro altı veren banka bulamadım.

Bu arada bugün alışveriş yaptım, alışveriş sırasında sorun yaşamadım ama hesap özetinde provizyona takıldı diyor. Hesaptan düşülmüş. Bir sıkıntı oluyor mu ki?

[Edited at 2019-03-11 17:23 GMT]

Sarper Aman  Identity Verified
Turkey
Member (Feb 2019)
English to Turkish
+ ...
Provizyon Mar 12

Sıkıntı çıksaydı alışverişiniz sırasında çıkardı diye düşünüyorum. Hesaptan da düşülmüş zaten.

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

You can also contact site staff by submitting a support request »

Payoneer'de kalan paramı nasıl alabilirim?

Advanced search

SDL Trados Studio 2019 Freelance
The leading translation software used by over 250,000 translators.

SDL Trados Studio 2019 has evolved to bring translators a brand new experience. Designed with user experience at its core, Studio 2019 transforms how new users get up and running and helps experienced users make the most of the powerful features.

More info »
PerfectIt consistency checker
Faster Checking, Greater Accuracy

PerfectIt helps deliver error-free documents. It improves consistency, ensures quality and helps to enforce style guides. It’s a powerful tool for pro users, and comes with the assurance of a 30-day money back guarantee.

More info »

Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search