Partial Membership - Kısmi Üyelik Avantajları-Dezavantajları
Thread poster: Özgün Şerif
Özgün Şerif
Özgün Şerif  Identity Verified
Türkiye
Local time: 12:32
German to Turkish
+ ...
May 1, 2014

Tercüman arkadaşlara bu "partial membership" in tam üyeliğe göre ne gibi dezavantajları olduğunu sormak istiyorum. Ben bu sayfaya üye olmak istiyorum ve partial membership benim için uygun geliyor; ancak tam üyeliğe göre çok önemli kaybım olur mu? Bu sayfada ilk etapta çeviri projeleri almak için bulunuyorum, ancak forumları ve terminoloji araştırmasını da kullanıyorum. Düşüncelerinizi belirtirseniz sevinirim.

ATIL KAYHAN
ATIL KAYHAN  Identity Verified
Türkiye
Member (2007)
Turkish to English
+ ...
Partial Member May 2, 2014

Türk arkadaslardan partial member üye olan(lar) var diye animsiyorum. Onlar daha detayli bilgi verebilirler. Full member ile aradaki farklari ben de pek bilmiyorum. Benim düsünceme göre partial member olmak hiç üye olmamaktan iyidir. En azindan partial member olarak bir yerden baslamak mümkün, diye düsünüyorum. ProZ üyesi olup da üye olmaktan memnun olmayan herhalde yoktur.

Emin Arı
Emin Arı  Identity Verified
Türkiye
English to Turkish
+ ...
Kısmi üyelik May 2, 2014

Yerel temsilci yoluyla kısmi üyelik maalesef yok. Proz.com üzerinden doğrudan kısmı üyelik türleri ve ücretleri için lütfen şu bağlantıya bakın:

http://www.proz.com/join?viewPage=partial_benefits#jobs

Özgün Şerif
Özgün Şerif  Identity Verified
Türkiye
German to Turkish
+ ...
TOPIC STARTER
Teşekkür! May 3, 2014

Cevap verenlere teşekkür ederim,
bu soruyu sorduktan sonra profilimi tamamladığım için bir promosyon kazandım;
böylece tam üyeliği seçtim.
Bu forum aracılığıyla bunu da duyurabilirim: Przo.com'da profilini tam olarak düzenleyenlere tam üyelik için promosyon teklifi gelebilir: Tıpkı bana geldiği gibi..

amelie08
amelie08
Türkiye
Turkish to Spanish
+ ...
Benim profilimde neler eksik? Aug 4, 2014

Bende tam üye olmak istiyorum ama bana göre benim profilim dolu, daha neler eklemeliyim?

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

You can also contact site staff by submitting a support request »

Partial Membership - Kısmi Üyelik Avantajları-Dezavantajları

Translation news in Türkiye

Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »
Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »