Pages in topic:   < [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13] >
Легальні засоби отримання коштів з-за кордону для фрілансерів
Thread poster: dispatcher
Roman Bulkiewicz
Roman Bulkiewicz  Identity Verified
Local time: 21:58
Member (2004)
English to Ukrainian
+ ...
imho Jan 31, 2009

1. Наявність у мене картки не означає наявність у мене банківського рахунку. Приклади: (а) будь-хто, маючи картковий рахунок, може замовити до нього додаткову картку на іншу особу (наприклад, на дружину); (б) корпоративні картки - рахунок юр. особи, а карткою користується співро... See more
1. Наявність у мене картки не означає наявність у мене банківського рахунку. Приклади: (а) будь-хто, маючи картковий рахунок, може замовити до нього додаткову картку на іншу особу (наприклад, на дружину); (б) корпоративні картки - рахунок юр. особи, а карткою користується співробітник; (в) зарплатні картки - точно не знаю, але здається, що теж рахунок відкривається на підприємство, а не на ім'я кожного з працівників. Гадаю, в цих системах організовано подібним чином. Напевно, про це написано в terms&conditions або навіть у FAQ. Криміналу в користуванні такими системами нема, якщо це не пов'язано з підприємницькою діяльністю.

2. Наскільки я зрозумів, payoneer - це якраз "зарплатна" картка. Тобто вони пропонують свої послуги компаніям, які регулярно переказують кошти своїм працівникам чи постачальникам-фізичним особам. Таким як, наприклад, istockphoto.com.
Є подібні системи і для фізичних осіб, наприклад, ikobo.com, але вони тільки для приватних переказів. Якщо запідозрять, що ви отримуєте кошти за послуги чи товар (а для цього досить, щоб їхні програми помітили якусь регулярність в операціях), почнеться морока. Добре, якщо заблокують платежі на рахунок. Гірше, якщо заблокують зняття грошей з рахунку.

3. Валютні операції, пов'язані з підприємницькою діяльністю, згідно українського законодавства, дозволено здійснювати тільки через банківський рахунок.

4. Інспекторів ДПІ треба поважати і жаліти. У них важка і низькооплачувана робота. Не слід докучати їм своїми проблемами і забирати час на всякі дурниці.
Collapse


 
Roman Bulkiewicz
Roman Bulkiewicz  Identity Verified
Local time: 21:58
Member (2004)
English to Ukrainian
+ ...
готівка на відрядження Jan 31, 2009

mk_lab wrote:
Отримати кошти з рахунку ФОП у валюті можна списавши їх на відрядження за кордон, чи на закупівлю чогось у валюті. Для цього достатньо лише наказу про відрядження(який ви виписуєте сам на себе), чи заяви на ім'я директора банку (для закупівлі).


Мені сказали, що треба ще кошторис витрат. Може, в когось є форма?

А яка може бути закупівля за готівкову валюту? Хіба що разом із відрядженням?


 
andress
andress  Identity Verified
Ukraine
Local time: 21:58
English to Russian
+ ...
Скільки коштує спокійний сон? Feb 24, 2009

А ось тепер дивіться, яка цікава ситуація вимальовується з ФОПами. Курс долара у Нацбанку 7,7 , тоді як комерційний на 1,5 гривні вище. Таким чином, легально працюючий ФОП має головний біль з банками, податковою, звітністю, договорами і за це все сплачує єдиний податок (щось поч�... See more
А ось тепер дивіться, яка цікава ситуація вимальовується з ФОПами. Курс долара у Нацбанку 7,7 , тоді як комерційний на 1,5 гривні вище. Таким чином, легально працюючий ФОП має головний біль з банками, податковою, звітністю, договорами і за це все сплачує єдиний податок (щось почастішали чутки, що його буде суттєво збільшено як один з заходів порятунку бюджету) а тепер ще фактично втрачає 1,5 гривні за кожен зароблений ним долар. Але "100% легально" все одно в нього не вийде - маленькі суми йому на рахунок отримати фактично неможливо. Вірніше, це можливо, але замовник на це не піде. Залишається лише відмовитися від маленьких замовлень. Зате матимеме спокійний сон ("сплатив податки...") за свої ж кошти. Ну і, звичайно, залишаються ще ті замовники, що сплачують за виконане замовлення лише на банківський рахунок. А ще ідейні міркування...
А ось вже й винайшли, як пейпольні гроші можна отримувати без великих проблем...
Здається, з такими тенденціями співвідношення між "підпільниками" та "легальниками" буде змінюватися на користь перших.
Таки чудні порядки та закони бувають у рідній країні - не перестаєш дивуватися.
Collapse


 
Roman Bulkiewicz
Roman Bulkiewicz  Identity Verified
Local time: 21:58
Member (2004)
English to Ukrainian
+ ...
То пан має рацію... (с) Feb 24, 2009

...щодо порядків і всього такого.
Але ті всі складники кожен зважує для себе сам. На мою особисто думку, лозунг підприємця має бути не "100% легально" - тим більше, що це неможливо в принципі - а, як колись казали в популярному тості: "Щоб у тебе все було, і тобі за це нічого не бу
... See more
...щодо порядків і всього такого.
Але ті всі складники кожен зважує для себе сам. На мою особисто думку, лозунг підприємця має бути не "100% легально" - тим більше, що це неможливо в принципі - а, як колись казали в популярному тості: "Щоб у тебе все було, і тобі за це нічого не було".

Щодо курсів поправлю: валюта продається не за офіційним курсом НБУ, а за реальним біржовим. Бувало, що я купляв готівкові долари дешевше, ніж перед тим продавав безготівкові.

andress wrote:
А ось вже й винайшли, як пейпольні гроші можна отримувати без великих проблем...


Га?
Collapse


 
andress
andress  Identity Verified
Ukraine
Local time: 21:58
English to Russian
+ ...
Була така тема Feb 24, 2009

Roman Bulkiewicz wrote:

На мою особисто думку, лозунг підприємця має бути не "100% легально" - тим більше, що це неможливо в принципі - а, як колись казали в популярному тості: "Щоб у тебе все було, і тобі за це нічого не було".


Поділяю

Щодо курсів поправлю: валюта продається не за офіційним курсом НБУ, а за реальним біржовим. Бувало, що я купляв готівкові долари дешевше, ніж перед тим продавав безготівкові.


Дякую за поправку!

andress wrote:
А ось вже й винайшли, як пейпольні гроші можна отримувати без великих проблем...


Га?


Ось тут, наприклад, вже обговорювали це - www.proz.com/forum/russian/126587-Идея:_конвертация_paypal_moneybookers_на_доверии-page2.html


 
Roman Bulkiewicz
Roman Bulkiewicz  Identity Verified
Local time: 21:58
Member (2004)
English to Ukrainian
+ ...
дякую, але ж... Feb 24, 2009

andress wrote:
Ось тут, наприклад, вже обговорювали це -


...ні до чого не договорилися.


 
andress
andress  Identity Verified
Ukraine
Local time: 21:58
English to Russian
+ ...
А мені здалося, що Feb 24, 2009

після двох постів Віталія Станішевського на підтримку такої можливості на згаданій сторінці ніяких конкретних контраргументів вже не було.

 
mk_lab
mk_lab  Identity Verified
Ukraine
Local time: 21:58
Member (2004)
English to Russian
+ ...
Кошторис та ін. Feb 24, 2009

Roman Bulkiewicz wrote:

mk_lab wrote:
Отримати кошти з рахунку ФОП у валюті можна списавши їх на відрядження за кордон, чи на закупівлю чогось у валюті. Для цього достатньо лише наказу про відрядження(який ви виписуєте сам на себе), чи заяви на ім'я директора банку (для закупівлі).


Мені сказали, що треба ще кошторис витрат. Може, в когось є форма?

Мій банк приймає заяву з кошторисом (у тексті заяви), у довільній формі, наприклад:
Квитки = XXX
Готель (хх днів) = YYY
Харчування (хх днів) = ZZZ
Оренда машини (хх днів) = ККК
...

Ніколи не цікавились реальними витратами, а податкову стосовно ФОП це й не повинно цікавити, бо ФОП звітує лише про надходження, а не про витрату грошей.

Ще однією перевагою такого способу є те, що до банку треба йти лише один раз (туди - із заявою, назад - із грошима)

А яка може бути закупівля за готівкову валюту? Хіба що разом із відрядженням?

Не за готівкову, а на безготівкову - переказом з вашого рахунку якомусь (закордонному) підприємству


 
Roman Bulkiewicz
Roman Bulkiewicz  Identity Verified
Local time: 21:58
Member (2004)
English to Ukrainian
+ ...
а, справді... Feb 24, 2009

andress wrote:

після двох постів Віталія Станішевського на підтримку такої можливості на згаданій сторінці ніяких конкретних контраргументів вже не було.


...через посередників і начебто без надто великих націнок. Якось воно не затрималося в моїй свідомості, мабуть, тому, що не настільки мені той Пейпел потрібен. А картки я приймаю через українського посередника.


 
Sergei Leshchinsky
Sergei Leshchinsky  Identity Verified
Ukraine
Local time: 21:58
Member (2008)
English to Russian
+ ...
тут був пост один Jun 23, 2009

саме цей.

... але модер його перевiв до роздiлу "Translation in Russia". А транслейшин саме в Українi.

[Редактировалось 2009-06-23 12:47 GMT]


 
Jarema
Jarema  Identity Verified
Ukraine
Local time: 21:58
Member (2003)
German to Russian
+ ...

Moderator of this forum
Він був не тут Jun 23, 2009

Sergei Leshchinsky wrote:

... але модер його перевiв до роздiлу "Translation in Russia". А транслейшин саме в Українi.


Допис був у російському форумі. Тому я його й переніс до відповідного російського форуму.
Але це не проблема. Зараз він буде тут.


 
Natalie
Natalie  Identity Verified
Poland
Local time: 20:58
Member (2002)
English to Russian
+ ...

Moderator of this forum
SITE LOCALIZER
Сергію Jun 23, 2009

Скористайтеся, будь-ласка, з tinyurl.com

Дякую.

[Edited at 2009-06-23 12:41 GMT]


 
Sergei Leshchinsky
Sergei Leshchinsky  Identity Verified
Ukraine
Local time: 21:58
Member (2008)
English to Russian
+ ...
виправлено Jun 23, 2009

Natalie wrote: Скористайтеся, будь-ласка


угу


 
andress
andress  Identity Verified
Ukraine
Local time: 21:58
English to Russian
+ ...
Вибачте, про що мова? Jun 23, 2009

Jarema wrote:

Sergei Leshchinsky wrote:

... але модер його перевiв до роздiлу "Translation in Russia". А транслейшин саме в Українi.


Допис був у російському форумі. Тому я його й переніс до відповідного російського форуму.
Але це не проблема. Зараз він буде тут.


Як хоч той пост називався? І де тут, поки що нічого не бачу. А посилання п. Сергія, ясна річ, не працює.


 
Sergei Leshchinsky
Sergei Leshchinsky  Identity Verified
Ukraine
Local time: 21:58
Member (2008)
English to Russian
+ ...
пост тимчавово перебував у розшуку ;) Jun 23, 2009

Поки що тут .

 
Pages in topic:   < [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13] >


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:


You can also contact site staff by submitting a support request »

Легальні засоби отримання коштів з-за кордону для фрілансерів







Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »
CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

Buy now! »