Pages in topic:   < [1 2 3 4 5] >
PayPal / Moneybookers в Україні - перспективи???
Thread poster: Olga and Igor Lukyanov
Oleg Prots
Oleg Prots  Identity Verified
Ukraine
Local time: 18:30
English to Ukrainian
+ ...
про візи :) Jun 9, 2008

VISA Electron - це, так би мовити, "обмежена" версія картки VISA. Манібукер, наскільки я пригадую, такі картки не любить і з ними не працює.

Якщо у Вас буде картка VISA Classik (теоретично будь-якого банку, бо це єдина світова система, і всі банки підпорядковуються певним стандартним п
... See more
VISA Electron - це, так би мовити, "обмежена" версія картки VISA. Манібукер, наскільки я пригадую, такі картки не любить і з ними не працює.

Якщо у Вас буде картка VISA Classik (теоретично будь-якого банку, бо це єдина світова система, і всі банки підпорядковуються певним стандартним правилам), то Ви зможете, як уже написав Олег Рудавін, зняти гроші на цю картку безпосередньо з сайту Манібукерс. Пройде 5-7 днів, і банк автоматично зарахує ці гроші на Вашу картку. Після того з карткою можна йти до банкомату або до банку і гроші знімати.

Але знову ж, якщо я не помиляюся, і МБ і ВІЗА - системи доларові, тобто всі гроші все одно перераховуватимуться і зараховуватимуться на Вашу картку в доларах США. А тому не так уже і суттєво, де в банкоматах видають євро, бо все одно зніматимуть комісію за конвертацію.
Collapse


 
Oleg Delendyk
Oleg Delendyk
Ukraine
Local time: 18:30
English to Russian
+ ...
Трохи не так Jun 9, 2008

Oleg Prots wrote:

VISA Electron - це, так би мовити, "обмежена" версія картки VISA. Манібукер, наскільки я пригадую, такі картки не любить і з ними не працює.

Якщо у Вас буде картка VISA Classik (теоретично будь-якого банку, бо це єдина світова система, і всі банки підпорядковуються певним стандартним правилам), то Ви зможете, як уже написав Олег Рудавін, зняти гроші на цю картку безпосередньо з сайту Манібукерс. Пройде 5-7 днів, і банк автоматично зарахує ці гроші на Вашу картку. Після того з карткою можна йти до банкомату або до банку і гроші знімати.

Але знову ж, якщо я не помиляюся, і МБ і ВІЗА - системи доларові, тобто всі гроші все одно перераховуватимуться і зараховуватимуться на Вашу картку в доларах США. А тому не так уже і суттєво, де в банкоматах видають євро, бо все одно зніматимуть комісію за конвертацію.


Вся справа в тому, що у банку мені сказали, що вони з МБ не співпрацюють. Тобто, як я розумію, гроші можуть бути повернені, або взагалі зникнуть. МБ працює з різними валютами. Можете пересвідчитися на сайті.


 
Joseph Kovalov
Joseph Kovalov  Identity Verified
Israel
Local time: 18:30
English to Russian
+ ...
Валюта картки Jun 9, 2008

Oleg Prots wrote:

Але знову ж, якщо я не помиляюся, і МБ і ВІЗА - системи доларові


Наскільки я розумію, головне - це валюта, в якої відкрито картку. Якщо це гривня, то усі кошти, звідки б вони не надходили, будуть конвертуватися за курсом нацбанку (банку емітенту?) на гривню на вході. Якщо ви розраховуєтесь карткою, скажімо, в Європі, то з рахунку будуть списувати гривневі кошти знову за поточним курсом. На гривневу або доларову картку євро з Манібукерс зарахувати неможна, та навпаки.

Віза може бути гривневою (в мене є Віза голд з гривневим рахунком)


 
Joseph Kovalov
Joseph Kovalov  Identity Verified
Israel
Local time: 18:30
English to Russian
+ ...
Банки Jun 9, 2008

Oleg Delendyk wrote:
Вся справа в тому, що у банку мені сказали, що вони з МБ не співпрацюють.


То вони, мабуть, подумали, що Ви їм кажете про якісь системи швидкого переказу грошей? Очі операціоністки світилися розумом? (жарт)

В загалі переказ з Манібукерс на картку або рахунок має виглядати як переказ з англійського банку. Тому вашому/нашому банкові немає діла до того хто з ким працює - вони приймають регулярний платіж - все.


 
Oleg Prots
Oleg Prots  Identity Verified
Ukraine
Local time: 18:30
English to Ukrainian
+ ...
Пане Олег, та я зрештою, ні на чому не наполягаю :) Jun 9, 2008

І ні в чому Вас не переконую.
Я просто розповідаю, як воно працює для мене.


 
Oleg Delendyk
Oleg Delendyk
Ukraine
Local time: 18:30
English to Russian
+ ...
Що з'ясувалось Jun 10, 2008

Dmitriy Kovalev wrote:

Oleg Delendyk wrote:
Вся справа в тому, що у банку мені сказали, що вони з МБ не співпрацюють.


То вони, мабуть, подумали, що Ви їм кажете про якісь системи швидкого переказу грошей? Очі операціоністки світилися розумом? (жарт)

В загалі переказ з Манібукерс на картку або рахунок має виглядати як переказ з англійського банку. Тому вашому/нашому банкові немає діла до того хто з ким працює - вони приймають регулярний платіж - все.



Це була не операціоністка, а завідуйчий відділенням -- огрядний чоловік.
Але ось що мені відповіли на моє запитання, яке я направив через сайт банку:

На данный момент зачисление средств на счет возможно в том случае, если электронная система Moneybookers перечисляет средства путем осуществления банковского перевода (по системе S.W.I.F.T.). С правилами заполнения платежного документа для перевода можно ознакомиться, связавшись со службой технической поддержки Moneybookers.


 
Roman Bulkiewicz
Roman Bulkiewicz  Identity Verified
Local time: 18:30
Member (2004)
English to Ukrainian
+ ...
Ні, воно не так виглядає Jun 10, 2008

Dmitriy Kovalev wrote:
В загалі переказ з Манібукерс на картку або рахунок має виглядати як переказ з англійського банку. Тому вашому/нашому банкові немає діла до того хто з ким працює - вони приймають регулярний платіж - все.


Наскільки я це розумію, у разі оплати через картку гроші надходять вам не з банку відправника, а з платіжної системи Віза. Це не те саме, що грошовий переказ на ваш картковий рахунок. Це скоріше виглядає як платіж карткою, тільки "з протилежним знаком". Може, це проводиться як повернення платежу, я не знаю цієї механіки.

Тепер Манібукерс, здається, переказує гроші на банківські рахунки в Україну через SWIFT, а раніше цього не було. Можна було отримувати гроші тільки на картку, через систему Віза.

Oleg Delendyk wrote:
Вся справа в тому, що у банку мені сказали, що вони з МБ не співпрацюють.


Та вони правильно вам сказали, не мучте їх. Бо їм і не треба якось спеціально "співпрацювати" з Манібукерс, щоб отримувати від них гроші для вас.
Якщо є картка, якою можна платити в Інтернеті (Visa Classic), то на неї можна й отримувати гроші - байдуже від кого. Якщо є валютний рахунок у банку, то на нього можна отримувати перекази з-за кордону - теж байдуже від кого. Аби лиш той, від кого ви хочете отримати гроші, хотів їх вам заплатити.

[Edited at 2008-06-10 19:55]


 
Oleg Delendyk
Oleg Delendyk
Ukraine
Local time: 18:30
English to Russian
+ ...
Вже не мучаю Jun 10, 2008

Roman Bulkiewicz wrote:

Та вони правильно вам сказали, не мучте їх. Бо їм і не треба якось спеціально "співпрацювати" з Манібукерс, щоб отримувати від них гроші для вас.
Якщо є картка, якою можна платити в Інтернеті (Visa Classic), то на неї можна й отримувати гроші - байдуже від кого. Якщо є валютний рахунок у банку, то на нього можна отримувати перекази з-за кордону - теж байдуже від кого. Аби лиш той, від кого ви хочете отримати гроші, хотів їх вам заплатити.


Хочу лише уточнити, що на моє запитання: "Чи можна через ваш банк одержувати гроші по системі МБ", -- мені відповіли: "Ні".


 
Yuri Smirnov
Yuri Smirnov  Identity Verified
Local time: 18:30
English to Belarusian
+ ...
Це не система Jun 10, 2008

Як ви не можете зрозуміти, що це не система?

 
Roman Bulkiewicz
Roman Bulkiewicz  Identity Verified
Local time: 18:30
Member (2004)
English to Ukrainian
+ ...
для них це не система Jun 10, 2008

це для них просто платник, один із. Такий самий, як ви, я.

Не можна "через банк отримувати гроші по системі МБ". Ні через який банк не можна.
Гроші можна отримувати на банківський рахунок від фірми Moneybookers, Inc. (чи як їх там) по системі SWIFT або по системі VISA.

Oleg Delendyk wrote:
Хочу лише уточнити, що на моє запитання: "Чи можна через ваш банк одержувати гроші по системі МБ", -- мені відповіли: "Ні".


 
Oleg Delendyk
Oleg Delendyk
Ukraine
Local time: 18:30
English to Russian
+ ...
Подробиці Jun 21, 2008

Roman Bulkiewicz wrote:

Гроші можна отримувати на банківський рахунок від фірми Moneybookers, Inc. (чи як їх там) по системі SWIFT або по системі VISA.

[/quote]

Вичитав на сайти МБ таке:
!!! НЕТ - депозитам наличными / депозитам с третьей стороны !!! Из-за законодательства в связи с отмыванием денег, мы НЕ МОЖЕМ ПРИНИМАТЬ депозиты наличными или банковские переводы, посланные другими лицами, кроме OLEG DELENDYK. Мы НЕ ДЕЛАЕМ ИСКЛЮЧЕНИЙ из этого правила. ВАМ ПРИДЕТСЯ ЗАПЛАТИТЬ все банковские и административные расходы в связи с возвращением такого платежа.
Почему запрещены депозиты наличностью и введения денежных средств третьей стороной?
Вы можете увидеть в 'Пополнение счета' > 'банковский перевод' данные банка и ссылку/основание платежа, необходимые для того, чтобы пополнить Ваш счет в Moneybookers.
Вы пытаетесь сделать строго запрещенный депозит наличными, если Вы пойдете лично в банк и положите деньги на наш счет наличными через кассу.
Вы пытаетесь сделать строго запрещенный депозит с третьей стороны, если Вы попросите кого-нибудь перевести деньги с его банковского счета на Ваш счет Moneybookers, указывая Ваш клиентский ID в ссылке/основании платежа.
Вам будут начисляться все банковские и административные расходы в связи с возвращением каждого такого платежа. Поймите, пожалуйста, что законодательство, которое в силе в связи с отмыванием денег, не позволяет изключений из этого правила.
ВСЕ СУММЫ ДОЛЖНЫ ПРИХОДИТЬ С БАНКОВСКОГО СЧЕТА, КОТОРЫЙ НА ОФОРМЛЕН НА ВАШЕ ИМЯ!
Что означает депозит с третьей стороны?
Если мы получим деньги с банкового счета на имя кого-то другого и Ваш Moneybookers ID вписаный в поле ссылки, это рассматривается как депозит с третьей стороны. То же самое относится к переводу с фирменного банковского счета на личный счет в Moneybookers и к платежам из общего банковского счета, где Ваше имя числится как владелец счета. Пожалуйста, обратите внимание: депозиты с третьей стороны СТРОГО ЗАПРЕЩАЮТСЯ, т.e. Moneybookers не могут принять никаких депозитов, сделанных на Ваш счет в Moneybookers с банкового счета другого титуляра.

Що ж тут можна отримувати?


[Редактировалось 2008-06-21 13:19]


 
Oleg Rudavin
Oleg Rudavin  Identity Verified
Ukraine
Local time: 18:30
Member (2003)
English to Ukrainian
+ ...
Олег, Вы читаете правила пополнения счета МБ Jun 21, 2008

Oleg Delendyk wrote:
Що ж тут можна отримувати?

А йдеться про виведення грошей з рахунку МБ на картку або банківський рахунок.


 
Oleg Delendyk
Oleg Delendyk
Ukraine
Local time: 18:30
English to Russian
+ ...
Це два елементи одного процеса Jun 21, 2008

Oleg Rudavin wrote:

А йдеться про виведення грошей з рахунку МБ на картку або банківський рахунок.



Для того, щоб вивести гроші з рахунку МБ, треба їх там мати, тобто поповнити рахунок.


 
Roman Bulkiewicz
Roman Bulkiewicz  Identity Verified
Local time: 18:30
Member (2004)
English to Ukrainian
+ ...
У чому проблема? Jun 21, 2008

Oleg Delendyk wrote:

Вичитав на сайти МБ таке:
!!! НЕТ - депозитам наличными / депозитам с третьей стороны !!! Из-за законодательства в связи с отмыванием денег, мы НЕ МОЖЕМ ПРИНИМАТЬ депозиты наличными или банковские переводы, посланные другими лицами, кроме OLEG DELENDYK.


То й що? Вам треба отримувати "депозиты наличными или банковские переводы" на свій рахунок у МБ від інших осіб? Навіщо?


 
Rostyslav Voloshchuk
Rostyslav Voloshchuk  Identity Verified
Ukraine
Local time: 18:30
English to Ukrainian
+ ...
Цю частину процесу візьмуть на себе ваші клієнти. Jun 21, 2008

Oleg Delendyk wrote:

Для того, щоб вивести гроші з рахунку МБ, треба їх там мати, тобто поповнити рахунок.


Пане Олег!

Під словом "депозит" у цьому симпатичному тексті російською слід розуміти внесення коштів на СВІЙ віртуальний рахунок в МБ. Вам це робити не потрібно - гроші на ваш віртуальний рахунок перекажуть ваші клієнти зі своїх віртуальних рахунків.

Схема така:

1) Ваш клієнт (назвемо його ХХХ) поповнює свій віртуальний рахунок в МБ. Манібукерз приймає "депозити" на віртуальний рахунок фірми ХХХ тільки від ХХХ - про це ідеться у вашій цитаті.

2) Ваш клієнт переказує кошти зі свого віртуального рахунку в Манібукерз на ваш віртуальний рахунок - ось момент оплати, гроші вже ваші, клієнт вже розрахувався за роботу.

3) Ви через інтерфейс МБ даєте вказівку перевести гроші з вашого віртуального рахунку в МБ на звичайний поточний рахунок в українському банку, або на картку Віза, яку ви відкрили в українському банку.

4) На звичайний поточний рахунок в українському банку, або на картку Віза, яку ви відкрили в українському банку приходить сума від Moneybookers.

5) Ви знімаєте гроші.

З повагою,
Ростислав


 
Pages in topic:   < [1 2 3 4 5] >


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:


You can also contact site staff by submitting a support request »

PayPal / Moneybookers в Україні - перспективи???







Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »
Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »