Pages in topic:   < [1 2 3 4 5] >
PayPal / Moneybookers в Україні - перспективи???
Thread poster: Olga and Igor Lukyanov
Alexander Onishko
Alexander Onishko  Identity Verified
Russian to English
+ ...
Due to legal restrictions, we cannot accept registrations from residents of Ukraine. Apr 28, 2007

Igor Lukyanov wrote:

Але, зайшовши на їхній сайт, в процесі реєстрації знов отримав таке до болю знайоме повідомлення (наводжу мовою оригіналу):

Due to legal restrictions, we cannot accept registrations from residents of Ukraine.

Please accept our apologies for this inconvenience!

Може є інші способи реєстрації, про які я не знаю? Роскажіть, будь ласка...

Ігор


Це все не просто так, Ігорю ... і іноземні юристи недаремно беруть 250+ доларів за годину своєї праці ...

Справа в тому, що, наприклад, рахунок в манібукерс асоційований з банковським рахунком, а згідно з чинним законодавством УРАЇНИ, фізичні особи-громадяни України (резиденти України) НЕ МАЮТЬ ПРАВА МАТИ РАХУНКИ В ЗАКОРДОННИХ БАНКАХ.

Так що справді - Due to legal restrictions.


 
Roman Bulkiewicz
Roman Bulkiewicz  Identity Verified
Local time: 15:01
Member (2004)
English to Ukrainian
+ ...
взагалі-то, ні Apr 29, 2007

Alexander Onishko wrote:

Справа в тому, що, наприклад, рахунок в манібукерс асоційований з банковським рахунком,


Рахунок в Манібукерс - то не банківський рахунок.

http://www.moneybookers.com/app/faq.pl?gid=4&qid=402

"Is my Moneybookers account a bank account?
No, your Moneybookers account is not a bank account. It is electronic money stored on an online stored-value account. Your funds are redeemable at any time."

Крім того -

а згідно з чинним законодавством УРАЇНИ, фізичні особи-громадяни України (резиденти України) НЕ МАЮТЬ ПРАВА МАТИ РАХУНКИ В ЗАКОРДОННИХ БАНКАХ.



Мають. Але треба отримати ліцензію НБУ.


 
mk_lab
mk_lab  Identity Verified
Ukraine
Local time: 15:01
Member (2004)
English to Russian
+ ...
Навiть не лiцензiю/дозвiл, а повiдомлення Apr 29, 2007

Roman Bulkiewicz wrote:
а згідно з чинним законодавством УРАЇНИ, фізичні особи-громадяни України (резиденти України) НЕ МАЮТЬ ПРАВА МАТИ РАХУНКИ В ЗАКОРДОННИХ БАНКАХ.

Мають. Але треба отримати ліцензію НБУ.

Може в мене застарiла iнформацiя, але десь з 2003 року достатньо лише повiдомити НБУ та податкову про вiдкриття закорднного рахунку. До 2003, дiйсно, треба було отримувати дозвiл. Iнша справа, як користуватись цим рахунком...


[Edited at 2007-04-29 15:08]


 
Roman Bulkiewicz
Roman Bulkiewicz  Identity Verified
Local time: 15:01
Member (2004)
English to Ukrainian
+ ...
Перспективи Манібукерс May 22, 2007

Що я вам скажу, товариші, про перспективи манібукерс....
Хороші перспективи. Не боюсь цього слова - хороші.
Прийшов (одному моєму знайомому) перший платіж від замовника. Фунти. Досить велика сума. Ніяких розбивань. Зняти в Україні можна тільки на картку Віза. Є обмеження
... See more
Що я вам скажу, товариші, про перспективи манібукерс....
Хороші перспективи. Не боюсь цього слова - хороші.
Прийшов (одному моєму знайомому) перший платіж від замовника. Фунти. Досить велика сума. Ніяких розбивань. Зняти в Україні можна тільки на картку Віза. Є обмеження - не більше 500 єврів за раз, не раніше, ніж через 2-3 дні після того, як гроші впали на рахунок. Цих обмежень ніде на сайті нема - манібукерці кажуть, що то обмеження Візи. За кожен виздровал беруть 1,80 євро. На картковий рахунок гроші надійшли днів через 4-5 (включно з суботою-неділею). Не знаю, хто їх затримував - Манібукерси, Віза чи банк - а може, всі потроху. Рахунок у Манібукерс ведеться в євро. Курс конвертації з фунтів у долари (картковий рахунок у USD) вийшов 1,99 (крос-курс НБУ - 1,97).

Записуюсь до Туманова в фан-клуб
Collapse


 
Oleg Prots
Oleg Prots  Identity Verified
Ukraine
Local time: 15:01
English to Ukrainian
+ ...
є ще численні нюанси, окрім "500 євро за раз" May 22, 2007

....такі як "не більше як тричі по 500 євро протягом місяця", загальні обмеження на вихідні перекази, і т. ін.
Але попри це все, отримувати кошти через МБ часами зручніше і дешевше, ніж іншими способами. Не кажучи вже про те, що для дрібніших сум взагалі кращої альернативи я поки що не знайшов.


 
Vladimir Baranich
Vladimir Baranich  Identity Verified
Russian
+ ...
Тыя ж праблемы Jun 23, 2007

Вось зазірнуў да браткоў-украінцаў. Гляджу, што ў вас тыя ж праблемы, што і ў нас: фізичні особи-громадяни України (резиденти України) НЕ МАЮТЬ ПРАВА МАТИ РАХУНКИ В ЗАКОРДОННИХ БАНКАХ. І ў нас тое ж. І PayPal нас ведаць не хоча. Праўда, Moneybookers у нас працуе, але толькі на Візу.

[Edited at 2007-06-24 13:26]


 
Vladimir Baranich
Vladimir Baranich  Identity Verified
Russian
+ ...
Moneybookers Jun 23, 2007

Дарэчы, пра затрымліванні грошай ад Moneybookers я чуў ад нашых. Да тыдня бывае. Сам пакуль не карыстаўся, але хутка давядзецца. Тады пабачу, як яно.

А хіба ў вас в Украіне няма філіяў замежных банкаў, каб нармальны рахунак адчыніць і на яго пераводзіць грошы?

[Edited at 2007-06-24 04:40]


 
Olga and Igor Lukyanov
Olga and Igor Lukyanov  Identity Verified
Canada
Local time: 09:01
English to Russian
+ ...
TOPIC STARTER
Є Jun 24, 2007

Vladimir Baranich wrote:

А хіба ў вас в Украіне няма філіяў замежных банкаў, каб нармальны рахунак адчыніць і на яго пераводзіць грошы?

[Edited at 2007-06-24 04:40]


Добридень, Володимире,

Чого ж нема, коли є? Доречі, у нас можна відкрити рахунок і в українському банку та отримувати на нього гроши з-за кордону. Але річ у тому, щоб мати можливість отримувати невеличкі суми та у короткий термін. Але чомусь аж дотепер Moneybookers вагається. Чи пов'язано це з тим, що, мовляв, ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ НЕ МАЮТЬ ПРАВА, чи з чимось іншим, невідомо.

Доречі, приємно читати пост на беларуській

Ігор


 
Nataly Palamarets
Nataly Palamarets  Identity Verified
Ukraine
Local time: 15:01
English to Russian
+ ...
Філій немає! Є лише Jun 24, 2007

Vladimir Baranich wrote:

А хіба ў вас в Украіне няма філіяў замежных банкаў, каб нармальны рахунак адчыніць і на яго пераводзіць грошы?

[Edited at 2007-06-24 04:40]


банки з повністю іноземним капіталом. Якби були філії іноземних банків, то більшість українських банків вже б збанкрутувала.
Передбачається, що після вступу в СОТ дозволять через 5 років такі філії відкривати (наші домагалися 10-ріного терміну, але їм таки руки викрутили).

А все інше - так, як пише Ігор. Будь-які рахунки у євро чи долярах, тільки невеликі суми не отримаєшь, бо банківські перекази недешеві.


 
Olga and Igor Lukyanov
Olga and Igor Lukyanov  Identity Verified
Canada
Local time: 09:01
English to Russian
+ ...
TOPIC STARTER
Так Jun 24, 2007

Nataly Palamarets wrote:

банки з повністю іноземним капіталом.


Я мав на увазі ОТР (колишній Райффайзен), Райффайзен банк Аваль, та УкрСиб, який увійшов до BNP Paribas. Але, мабуть, пані Наталя, ви маєте рацію, бо я не занадто розуміюся на формі власності цих банків.

[Edited at 2007-06-24 12:25]


 
Vladimir Baranich
Vladimir Baranich  Identity Verified
Russian
+ ...
Наш досвед Jun 24, 2007

У нас таксама ёсьць адзін банк з аўстрыйскім капіталам (Raiffeisen International), які дазваляе атрымліваць грошы наўпрост на Візавы рахунак. А так кожны па-рознаму вырашае гэтую праблемы. Як я казаў, шмат хто заводзіць рахункі за мяжой, нягледзячы на забарону Нацбанка, які гэта ўсё адн... See more
У нас таксама ёсьць адзін банк з аўстрыйскім капіталам (Raiffeisen International), які дазваляе атрымліваць грошы наўпрост на Візавы рахунак. А так кожны па-рознаму вырашае гэтую праблемы. Як я казаў, шмат хто заводзіць рахункі за мяжой, нягледзячы на забарону Нацбанка, які гэта ўсё адно ніяк адсачыць не можа.

Мажліва вам будзе цікава пачытаць, як у нас народ вырашае такія праблемы. Ніжэй даю спасылкі на адзін сайт для фатографаў, дзе гэта абмяркоўваецца.

http://www.microstock.ru/forum/showthread.php?t=85


[Edited at 2007-06-24 13:34]
Collapse


 
Roman Bulkiewicz
Roman Bulkiewicz  Identity Verified
Local time: 15:01
Member (2004)
English to Ukrainian
+ ...
Не бачу... Jun 24, 2007

Vladimir Baranich wrote:

Можна завесці АТМ-картку на Capital Collect http://www.capitalcollect.com/, які працуе з PayPal і Moneybookers.


...не бачу я там ні PayPal, ні Moneybookers.

Тільки банківські перекази й чеки. Але таке щастя в мене є і так, і за набагато нижчими розцінками.


 
Vladimir Baranich
Vladimir Baranich  Identity Verified
Russian
+ ...
Я пераблытаў Jun 24, 2007

Roman Bulkiewicz wrote:

...не бачу я там ні PayPal, ні Moneybookers.

Тільки банківські перекази й чеки. Але таке щастя в мене є і так, і за набагато нижчими розцінками.


Сапраўды. Я пераблытаў. Выправіў свой пост. Дзякую за заўвагу. А то я народ у зман увёў.

[Edited at 2007-06-24 13:56]


 
Vladimir Baranich
Vladimir Baranich  Identity Verified
Russian
+ ...
PayPal / Moneybookers Jun 24, 2007

Я тут па суседніх форумах пахадзіў. Як высветлілася, PayPal не хоча працаваць нават з літоўцамі і латышамі. Яно і зразумела. Сістэма чыста амерыканская, разлічна ў першую чаргу на Штаты. Навошта ім разбірацца, хто ёсць who у былым СССР. Ёсць спадзяванне, што Google зробіць нешта альт... See more
Я тут па суседніх форумах пахадзіў. Як высветлілася, PayPal не хоча працаваць нават з літоўцамі і латышамі. Яно і зразумела. Сістэма чыста амерыканская, разлічна ў першую чаргу на Штаты. Навошта ім разбірацца, хто ёсць who у былым СССР. Ёсць спадзяванне, што Google зробіць нешта альтэрнатыўнае - Google Wallet. Былі такія чуткі.

Яны ужо запусцілі Google Checkout http://checkout.google.com/sell?promo=sbs&utm_medium=et&utm_source=bizsols&utm_campaign=checkout

Можа і Wallet зробяць. Пажывем - пабачым.
Collapse


 
Roman Bulkiewicz
Roman Bulkiewicz  Identity Verified
Local time: 15:01
Member (2004)
English to Ukrainian
+ ...
новини від пейпелу Sep 13, 2007

Roman Bulkiewicz wrote:

Тому що українцям не можна ні отримувати гроші на цей рахунок (1), ні навіть поповнювати його своїми коштами (2). З цього рахунку можна тільки посилати гроші (3).



Отримувати гроші, як і раніше, не можна (знімати теж не можна), але з'явилася можливість поповнювати рахунок - з банківського рахунку в США:


Add Funds

Once you add funds to your PayPal account, you will not be able to withdraw those funds. Please add the exact amount you need to use.

By adding a checking or savings account, you can transfer funds from your bank account to your PayPal account using Electronic Funds Transfer.


До речі, пробував посилати гроші через пейпел - нічого, працює.


 
Pages in topic:   < [1 2 3 4 5] >


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:


You can also contact site staff by submitting a support request »

PayPal / Moneybookers в Україні - перспективи???







Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »
Trados Studio 2022 Freelance
The leading translation software used by over 270,000 translators.

Designed with your feedback in mind, Trados Studio 2022 delivers an unrivalled, powerful desktop and cloud solution, empowering you to work in the most efficient and cost-effective way.

More info »