https://www.proz.com/forum/translation_in_ukraine_%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%B4_%D0%B2_%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%96/246688-%D0%B7%D0%B0%D0%BA%D1%80%D0%B8%D1%82%D1%82%D1%8F_%D1%84%D0%BE%D0%BF.html&phpv_redirected=1

Закриття ФОП
Thread poster: Olga and Igor Lukyanov
Olga and Igor Lukyanov
Olga and Igor Lukyanov  Identity Verified
Canada
Local time: 01:57
English to Russian
+ ...
Apr 8, 2013

Колеги, дуже прошу поділитися досвідом закриття ФОП. Цікавлять такі питання:

1. Аудиторська перевірка.
2. Питання зовнішньоекономічної діяльності - чи треба її якимось чином додатково реєструвати?
3. Курсова різниця ДО набуття чинності Податкового кодекса (мною не враховувалася, бо сума заробіку й близько не перевищувала 500 тис навіть з цією різницею). Почав враховувати її з 01.01.2012

Дуже дякую заздалегідь.

Ігор


 
andress
andress  Identity Verified
Ukraine
Local time: 08:57
English to Russian
+ ...
Було більше року тому... Apr 8, 2013

Закривав ФОП з жовтня 2011 до січня 2012, ще за "тими" законами... Тому мій досвід можна вважати дещо застарілим. Були проблеми з поверненням переплачених до ПФ грошей (ПФ повертав податковій, а вже вони - мені) і з відвідуванням числених контор (за 1 відвідування отримав підпис/печ... See more
Закривав ФОП з жовтня 2011 до січня 2012, ще за "тими" законами... Тому мій досвід можна вважати дещо застарілим. Були проблеми з поверненням переплачених до ПФ грошей (ПФ повертав податковій, а вже вони - мені) і з відвідуванням числених контор (за 1 відвідування отримав підпис/печатку лише від Центру зайнятості, а до інших заходив мінімум двічі, до ПФ зокрема разів 5), тому не швидко воно все завершилося.
Щодо п. 1. Нічого особливого. Податкова призначає інспектора, звісно не того, що займався поточним контролем. Інспектору надаються всі документи, той пише за ними акт перевірки. В мене якихось порушень чи претензій не було, відповідно не мав проблем.
Щодо п. 2. Не дуже второпав. Ніякої ЗЕД не було.
Collapse


 
Joseph Kovalov
Joseph Kovalov  Identity Verified
Israel
Local time: 08:57
English to Russian
+ ...
я закривав у 2011 Apr 9, 2013

Olga and Igor Lukyanov wrote:
1. Аудиторська перевірка.
Ігор

Призначили інспектора, надав усі документи до податкової, там щось перевіряли десь з місяць-півтора, склали акт або що там складуть та й все. Здається просили донести якусь справку чи документ якійсь.
Пенсійний фонд знайшов копійкову недоїмку у сплаті податку багато років тому. Хотіли з мене взяти штраф десть тисяч 7. Питання вирішили.

З ЧП в мене було набагато більше проблем (ПДВ, наприклад).


Olga and Igor Lukyanov wrote:
2. Питання зовнішньоекономічної діяльності - чи треба її якимось чином додатково реєструвати?
3. Курсова різниця ДО набуття чинності Податкового кодекса (мною не враховувалася, бо сума заробіку й близько не перевищувала 500 тис навіть з цією різницею). Почав враховувати її з 01.01.2012
Дуже дякую заздалегідь.
Ігор


Ніяких питань з цього приводу не було, хоча суми складали майже 500 тис. Ніхто й не поцікавився. Знову скажу, що більше проблем було з ЧП, тому мені здалося, що закрити ФОП було легко та просто. Я працював без печатки.

Якщо питання якісь, пишіть у скайп.


 
Olga and Igor Lukyanov
Olga and Igor Lukyanov  Identity Verified
Canada
Local time: 01:57
English to Russian
+ ...
TOPIC STARTER
!!! Apr 17, 2013

Дякую, колеги!

 
Nadiia and Vatslav Yehurnovy
Nadiia and Vatslav Yehurnovy
Ukraine
Local time: 08:57
Member (2008)
English to Russian
+ ...
Вєсті с полєй Apr 25, 2013

Пане Ігоре, не спішіть закриватися. Або спішіть. Може таки скоро процедуру спростять, аби її не "покращили". Ось пишуть, що за один день закриватимуть:
http://kchp.com.ua/novoe/chastnomu-predprinimatelju-mogno-budet-zakrutsja-za-1-den.html


 
Sergei Leshchinsky
Sergei Leshchinsky  Identity Verified
Ukraine
Local time: 08:57
Member (2008)
English to Russian
+ ...
Ой... Apr 25, 2013

Я имел счастье закрывать двух родственников... По 3 месяца каждого. Честное слово, лет 5 назад проще было закрыться по справке о смерти, чем ходить самому по кабинетам. Будем надеяться, что упростят, а не "покращат".

Хотя, что мешает "приостановить" деятельность без закрытия, перейдя на общую систему, и просто писать нули? А потом опять "открыться" на упрощенке.


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:


You can also contact site staff by submitting a support request »

Закриття ФОП


Translation news in Ukraine





Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »
Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »