Pages in topic:   < [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21] >
Виведення грошей з Moneybookers на рахунок в ПриватБанку (біда!)
Thread poster: Dmitrie Highduke
Dmitrie Highduke
Dmitrie Highduke  Identity Verified
Ukraine
Local time: 10:30
Member (2008)
English to Ukrainian
+ ...
TOPIC STARTER
. Sep 27, 2012

Sergei Leshchinsky wrote:

В банке пока предложили подождать до конца след. недели, т.к. они сами еще не знают, что делать.


А обіцяють якісь зрушення? Я маю на увазі - чи вони просто обмежуються своїми звичайними відмовками, по типу "чекайте, коли пропливе труп ворога", чи в них є якась інформація?

[Edited at 2012-09-27 11:53 GMT]


 
mk_lab
mk_lab  Identity Verified
Ukraine
Local time: 10:30
Member (2004)
English to Russian
+ ...
Можна спробувати Sep 27, 2012

принести звичайний договір із замовником, в якому окремою строкою прописати "Платіж здійснюється перерахунком через платіжну систему MB (Skrill)"
Dmitrie Highduke wrote:
Цю проблему принаймні можна вирішити зміною призначення платежу. З Манібукерсом це не проходить.

Банку ж для звітності потрібен хоч якийсь договір, а не саме договір із платіжною системою.

У мене таке було (щоправда два місяці тому) ще в гіршому варіанті - замовник чомусь зробив перерахунок через платіжну систему Forex. В призначенні платежу не було нічого записано. Мені зателефонували з банку. Порозумілися на тому, що в договорі було вписано відповідний пункт.


 
Dmitrie Highduke
Dmitrie Highduke  Identity Verified
Ukraine
Local time: 10:30
Member (2008)
English to Ukrainian
+ ...
TOPIC STARTER
Договір із замовником Sep 27, 2012

mk_lab wrote:

принести звичайний договір із замовником, в якому окремою строкою прописати "Платіж здійснюється перерахунком через платіжну систему MB (Skrill)"


Справа в тім, що виведена сума складалася з великої кількості невеликих платежів від різних замовників (думаю, не лише в мене так) і не тільки замовників.

[Edited at 2012-09-27 13:55 GMT]


 
mk_lab
mk_lab  Identity Verified
Ukraine
Local time: 10:30
Member (2004)
English to Russian
+ ...
Це вже інша справа, Sep 27, 2012

яка теж вирішується.
Dmitrie Highduke wrote:
Справа в тім, що виведена сума складалася з великої кількості невеликих платежів від різних замовників (думаю, не лише в мене так) і не тільки замовників.

Можна:
1) виводити суми відповідно до окремих договорів
2) приносити кілька договорів, які в сумі складатимуть саме ту суму, яка надійшла (мінус комісійні, які також враховуються у договорах окремим рядком "Банківські комісійні сплачуються виконавцем")

Але, здається, все це марні сподівання. Пацани, схоже, взялися за черговий етап притискування "кровосісів"


 
Dmitrie Highduke
Dmitrie Highduke  Identity Verified
Ukraine
Local time: 10:30
Member (2008)
English to Ukrainian
+ ...
TOPIC STARTER
. Sep 27, 2012

mk_lab wrote:
Можна:
1) виводити суми відповідно до окремих договорів
2) приносити кілька договорів, які в сумі складатимуть саме ту суму, яка надійшла (мінус комісійні, які також враховуються у договорах окремим рядком "Банківські комісійні сплачуються виконавцем")


Легше змінити банк


 
mk_lab
mk_lab  Identity Verified
Ukraine
Local time: 10:30
Member (2004)
English to Russian
+ ...
Це якщо Sep 27, 2012

Dmitrie Highduke wrote:
mk_lab wrote:
Можна:
1) виводити суми відповідно до окремих договорів
2) приносити кілька договорів, які в сумі складатимуть саме ту суму, яка надійшла (мінус комісійні, які також враховуються у договорах окремим рядком "Банківські комісійні сплачуються виконавцем")

Легше змінити банк

ця новина так само не зачепить усi iншi банки. Коли (якщо) видана така централiзована вказiвка, то нiкуди врештi не подiнешся


 
Sergei Leshchinsky
Sergei Leshchinsky  Identity Verified
Ukraine
Local time: 10:30
Member (2008)
English to Russian
+ ...
А остальные? Sep 27, 2012

А что в других банках?
Это пока только Приват пока сошел с ума?


 
Sergei Leshchinsky
Sergei Leshchinsky  Identity Verified
Ukraine
Local time: 10:30
Member (2008)
English to Russian
+ ...
А тем временем: Sep 27, 2012

Манибукерс:
Уважаемый господин Leshchinsky,

Благодарим Вас за письмо.

В связи с Вашим запросом мы бы хотели проинформировать Вас о том, что в настоящее время мы рассматриваем данный казус и уведомим Вас как только будет принято решение руководителей юридического отдела и отдела платежей по поводу предоставления дополнительной информации о платежах. Мы можем предложить Вам подождать до конца этой недели до получения информации от авторизированных отделов либо написать заявление в банке на возврат платежа в нашу систему.

Пожалуйста, имейте, в виду, что мы можем оказать содействие по отзыву средств, однако, за это может быть начислена комиссия до 25 EUR, а так же мы не можем дать гарантию на успех данной операции.

Надеюсь, мы были Вам полезны.

Обращайтесь к нам, если возникнут дополнительные вопросы.

С уважением,
Алексей

Отдел обслуживания клиентов
Skrill (Moneybookers)


 
Vadim Kadyrov
Vadim Kadyrov  Identity Verified
Ukraine
Local time: 10:30
English to Russian
+ ...
Що коїться в інших банках? Sep 28, 2012

Чи виводив хтось кошти на рахунки в інших банках після дати прийняття сумнозвісної постанови?

 
Есть ли какие то результаты? Sep 28, 2012

Ребята, есть ли какие нибудь результаты? Что говорит moneybookers по этому? Я ходил сегодня в банк, как всегда ничего толкового не объяснили, кроме того что надо принести документ с печатью.

 
mk_lab
mk_lab  Identity Verified
Ukraine
Local time: 10:30
Member (2004)
English to Russian
+ ...
Щойно Sep 28, 2012

отримав на картку, видану в UniCredit банку, кошти які вивів з рахунку МБ у понеділок. Все як завжди - без проблем (ніяких СМС та заперечень від банку) та без жодних комісійних.

Не знаю, не знаю, чи це надовго... Може смотрящіє до банку ще не дотягнулися. А може тому, що банк міжнародний. А може й дійсно, це тільки Приватівські витівки

[Edited at 2012-09-28 11:10 GMT]


 
Sergei Leshchinsky
Sergei Leshchinsky  Identity Verified
Ukraine
Local time: 10:30
Member (2008)
English to Russian
+ ...
... Sep 28, 2012

А что в самом банке говорят?

 
Другой банк Sep 28, 2012

Я вижу точно прийдется делать возврат денег и идти в другой банк

 
mk_lab
mk_lab  Identity Verified
Ukraine
Local time: 10:30
Member (2004)
English to Russian
+ ...
Ничего не говорят Sep 28, 2012

Sergei Leshchinsky wrote:
А что в самом банке говорят?

Я и не спрашивал. Оно мне надо - напрашиваться на проверки?


 
Говорят нужна печать Sep 28, 2012

Мне сказали, что небходимо предоставить какую-то справку с печатью от букерсов, подтверждающую, что перевод был сделан и на мое имя. Попросил показать какой-то пример или на что они ссылаются при этом, сказали это не их инициатива а Нацбанка.

Также сказали, что теперь постоянно при получении перевода надо предоставлять такую справку. Написал все это детально в букерсы, жду от них ответа. Если скажут, что они не могут такое осуществить - пойду в другой банк.


 
Pages in topic:   < [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21] >


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:


You can also contact site staff by submitting a support request »

Виведення грошей з Moneybookers на рахунок в ПриватБанку (біда!)







TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »
Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »