Как вы решаете проблему с Paypal?
Thread poster: Danylo Kravchuk
Danylo Kravchuk
Danylo Kravchuk  Identity Verified
Ukraine
Local time: 00:56
English to Ukrainian
+ ...
Dec 27, 2010

Уважаемые коллеги!
Хотелось бы узнать, как вы решаете проблему, когда заказчик согласен оплачивать только через Paypal, а эта система в нас не работает. Я, например, только из-за этого уже потерял много заказов. Заказчик как только узнает, что оплата через Paypal неприемлема, категорически отказывается от услуг. Может кто-то даст хороший совет, как решить эту проблему. Буду очень признательный!

[Edited at 2010-12-27 16:40 GMT]


 
Alexander Onishko
Alexander Onishko  Identity Verified
Russian to English
+ ...
Очень просто > Dec 27, 2010

Danylo Kravchuk wrote:

Уважаемые коллеги!
Хотелось бы узнать, как вы решаете проблему, когда заказчик согласен оплачивать только через Paypal, а эта система в нас не работает. Я, например, только из-за этого уже потерял много заказов. Заказчик как только узнает, что оплата через Paypal неприемлема, категорически отказывается от услуг. Может кто-то даст хороший совет, как решить эту проблему. Буду очень признательный!

[Edited at 2010-12-27 16:40 GMT]


Очень просто решаем. Отказываемся от таких зоказчегов.


 
Vadim Kadyrov
Vadim Kadyrov  Identity Verified
Ukraine
Local time: 00:56
English to Russian
+ ...
на самом деле Dec 27, 2010

можно попросить друга в другой стране принимать такие платежи. Он принимает, обналичивает и переводит их вам удобным для вас способом. Это, конечно, достаточно неудобно, но как выход... Вполне.

 
Danylo Kravchuk
Danylo Kravchuk  Identity Verified
Ukraine
Local time: 00:56
English to Ukrainian
+ ...
TOPIC STARTER
Dec 27, 2010

Alexander Onishko wrote:

Danylo Kravchuk wrote:

Уважаемые коллеги!
Хотелось бы узнать, как вы решаете проблему, когда заказчик согласен оплачивать только через Paypal, а эта система в нас не работает. Я, например, только из-за этого уже потерял много заказов. Заказчик как только узнает, что оплата через Paypal неприемлема, категорически отказывается от услуг. Может кто-то даст хороший совет, как решить эту проблему. Буду очень признательный!

[Edited at 2010-12-27 16:40 GMT]


Очень просто решаем. Отказываемся от таких зоказчегов.


Это просто но не эффективно))

[Edited at 2010-12-27 19:50 GMT]


 
Mykhailo Voloshko
Mykhailo Voloshko  Identity Verified
Ukraine
Local time: 00:56
Member (2008)
English to Russian
+ ...
решаем Dec 27, 2010

Посмотрите здесь: http://www.wordhord.com/2010/05/kak-prinimat-platezhi-paypal-v-ukraine-rosii-i-gde-ugodno/

 
translations-ua
translations-ua
Local time: 00:56
English to Russian
+ ...
вот еще 2 вариан Dec 28, 2010



Есть еще

www.moneybookers.com
www.liqpay.com - кредиткой с мобилкой
мне больше нравтся вторые. поддерка наша.
первые проблемные лудоманы, долго ждать ответа от поддержки. платежи иногда теряются.


 
Danylo Kravchuk
Danylo Kravchuk  Identity Verified
Ukraine
Local time: 00:56
English to Ukrainian
+ ...
TOPIC STARTER
Это хорошая идея. Jan 3, 2011

Vadim Kadyrov wrote:

можно попросить друга в другой стране принимать такие платежи. Он принимает, обналичивает и переводит их вам удобным для вас способом. Это, конечно, достаточно неудобно, но как выход... Вполне.




Интересно, если открыть счет, например, в США, можно ли им управлять с Украины....

[Edited at 2011-01-03 20:54 GMT]


 
Nadiia and Vatslav Yehurnovy
Nadiia and Vatslav Yehurnovy
Ukraine
Local time: 00:56
Member (2008)
English to Russian
+ ...
рахунки - вони різні бувають Jan 4, 2011

Danylo Kravchuk wrote:

Интересно, если открыть счет, например, в США, можно ли им управлять с Украины....

Пейпелівський обліковий запис можна відкрити в США, але має бути людина "там" на котру воно відкрито, та ще ця людина має, якщо недайбоже якісь проблеми, підтвердити системі що все гаразд і жодного шахрайства.

Наші знайомі творчі фрілансери-моделісти так живуть і трохи нервують із цим пейпелом кожного разу як на українську картку платіжну гроші виводять. Бо це лотерея. І в них є дуже надійна людина "там", котра пару разів на рік ситуацію підстраховує.

А якщо банківський рахунок "десь там" відкрити та ще й похвалитися цією корисною справою у податковій - можна й потрапити під клинок нашого правосуддя. Адже за нашим законодавством цього робити не можна. Поки що.


 
Oleksandr Kupriyanchuk
Oleksandr Kupriyanchuk  Identity Verified
United States
Member (2009)
Russian to English
+ ...
Не перемудріть. Ходіть прямо Jan 4, 2011

Описані вище оборудки, строго кажучи, є незаконними.

Якщо людина П неодноразово одержує за вас ваші платежі на свій пейпелівський рахунок в іншій країні, а потім неодноразово ж пересилає вам ці гроші на ваш приватний (наприклад, манібукерівський) рахунок, то людина П
... See more
Описані вище оборудки, строго кажучи, є незаконними.

Якщо людина П неодноразово одержує за вас ваші платежі на свій пейпелівський рахунок в іншій країні, а потім неодноразово ж пересилає вам ці гроші на ваш приватний (наприклад, манібукерівський) рахунок, то людина П здійснює надання щонайменше двох видів фінансових (банківських) послуг, на жоден з яких у неї немає ліцензії.

Таким чином, закон порушується вже щонайменше тричі: двічі людиною П і вами.

Є інші шляхи отримання пейпелівських коштів через проміжних і підставних осіб або через треті фірми, і всі вони такі ж "порівняно чесні" і зазвичай пов'язані зі стресом і втратами як часу, так і коштів.

Якщо ж заради вас на вашу вимогу (ну, гаразд, на ваше прохання) замовник відкриває свій манібукерівський рахунок і з нього платить або платить іншим легальним в Україні способом -- мої щирі вітання. Ви у них вже майже V.I.P. supplier. Ще якісь півмільйона слів - платитимуть автоматично тим способом, яким самі скажете.

Запевняю вас: такі прегарні "зоказчеги" існують. Можливо, ви просто погано або не так просили своїх про цю депейпелізацію, га?

Чи дійсно така вже велика ЇМ різниця і чи великий збиток -- ПП чи МБ, навіть враховуючи географічні й інші особливості? Скажу тут тихесенько: деяким замовникам це насправді просто вшистко єдно!

Якщо ж ні і не вшистко єдно -- то краще не морочте голову американським знайомим і колегам з пепельними рахунками своїми проханнями про фінансові оборудки на користь бідних, тобто на вашу користь (їм це страшенно подобається, аякже!). А якщо вони з вас комісію беруть -- тим гірше для них...

Краще майте в собі Гордість і шукайте іншого, хорошого замовника -- без пейпельної зашореності. І знайдете. Або перевиховаєте стовідсотково пейпельного (див. вище).

І вимагайте від нашої розпречудової, найбільш прогресивної, проєвропейськи орієнтованої і прагматичної влади якнайшвидшої інтеграції країни до світової фінансової системи, принаймні входження в "пейпельну зону", якщо вже до зони Шенгенської нам, чесно кажучи, ще лізти як до неба рачки. Щоправда, вимагати такої інтеграції через низку причин дещо важче...

Але вимагати треба, бо нікому це не треба так нагально, як нам. Втім, це вже поза темою.




[Edited at 2011-01-04 23:55 GMT]
Collapse


 
Oleksandr Kupriyanchuk
Oleksandr Kupriyanchuk  Identity Verified
United States
Member (2009)
Russian to English
+ ...
С этого места подробнее, пожалуйста Jan 4, 2011

translations-ua wrote:

Есть еще

www.moneybookers.com
www.liqpay.com - кредиткой с мобилкой
мне больше нравтся вторые. поддерка наша.
первые проблемные лудоманы, долго ждать ответа от поддержки. платежи иногда теряются.


"Первые проблемные лудоманы и т.д." (ох у Вас и эпитетец) -- это МБ (манибукерсы)? Пожалуйста, нельзя ли здесь уточнить? Вопрос для нас вполне практический и, не побоюсь этого слова, шкурный.

Многочисленные заморочки манибукеров с безопасностью -- иногда, как кажется некоторым коллегам, на гране паранойи,-- казалось бы, и призваны гарантировать, что платежи НЕ потеряются... А здесь такая тревога. "Что это было, Бэримор?" И где деньги могут теряться?


 
Roman Bulkiewicz
Roman Bulkiewicz  Identity Verified
Local time: 00:56
Member (2004)
English to Ukrainian
+ ...
велика різниця Jan 5, 2011

Alexander Kupriyanchuk wrote:

Чи дійсно така вже велика ЇМ різниця і чи великий збиток -- ПП чи МБ, навіть враховуючи географічні й інші особливості? Скажу тут тихесенько: деяким замовникам це насправді просто вшистко єдно!



Для американців велика -- бо вони не можуть платити через МБ. В їхніх американських манібукерсах зараз нема навіть кнопки "send money". Мені клієнт скріншоти присилав.
А з іншим клієнтом був випадок, коли зранку ми з ПМ-ом домовилися про оплату через МБ, а ввечері я отримав розсилку від фінансового відділу з повідомленням, що через зміну правил МБ вони припиняють використовувати цю платіжну систему буквально з наступного дня. Я тоді ще на них кріпко образився.

Якщо хтось захоче навести приклади протилежного, то я за нього порадію і нагадаю, як один час МБ взагалі відмовлялися реєеструвати українців, тим часом як інші (ті, хто зареєструвався раніше) спокійнісінько користувалися. Загадкова то штука, манібукерси.


 
Danylo Kravchuk
Danylo Kravchuk  Identity Verified
Ukraine
Local time: 00:56
English to Ukrainian
+ ...
TOPIC STARTER
і я кажу, що велика різниця Jan 5, 2011

Не знаю, про які там проблеми з moneybookers йдеться, бо користуюсь цією системою вже досить довго, і ще ніяких проблем чи затримок не було. Один раз попросили підтвердити, що саме я отримую кошти, то я просто відсканував і відіслав виписку з банку про отримання грошей.
Але бага�
... See more
Не знаю, про які там проблеми з moneybookers йдеться, бо користуюсь цією системою вже досить довго, і ще ніяких проблем чи затримок не було. Один раз попросили підтвердити, що саме я отримую кошти, то я просто відсканував і відіслав виписку з банку про отримання грошей.
Але багато клієнтів, особливо з США, чомусь хочуть розраховуватись лише через Paypal. Вже кілька разів було таке, що вже повністю домовився з клієнтом про замовлення, але як тільки він дізнався, що я не можу отримати оплату через Paypal, відразу ж навідріз відмовлявся. І ніякі аргументи на користь якихось інших способів оплати не допомагали.
Collapse


 
Oleksandr Kupriyanchuk
Oleksandr Kupriyanchuk  Identity Verified
United States
Member (2009)
Russian to English
+ ...
Ask, and you will be given what you ask for... Jan 6, 2011

А ніхто ж і не каже і навіть не думає, що різниця маленька. МБ ж бо виникала і працює як міжнародна, але переважно європейська система, а в Америці більше послуговуються банківськими переказами, пейпалом...

А я розповідав про ставлення до використання цих систем різни�
... See more
А ніхто ж і не каже і навіть не думає, що різниця маленька. МБ ж бо виникала і працює як міжнародна, але переважно європейська система, а в Америці більше послуговуються банківськими переказами, пейпалом...

А я розповідав про ставлення до використання цих систем різними замовниками і всілякими "зоказчегами".

За банківський переказ (замість пейпельної транзакції тощо) чимало компаній навіть не платять оті 12,5, 25, 35... доларів. Певну кількість переказів з їхніх рахунків інколи вже передбачено навіть умовами (або платою за) обслуговування банком.

Але ж для того банківського переказу... це ж треба заповнити чималеньку форму (зазвичай з одним обчисленням!), а перед цим ще й часто піднятися з місця, вийти з офісу (!) з безкоштовною кавою і дістатися банку (!), де кави зазвичай не дають, а примушують чекати у черзі! Це вам не залогінитися і клацнути мишою... Праця таки сильно сурйозна.

На вищеозначені подвиги і жертви здатні не так вже й багато менеджерів, асистентів та піемів (навіть якщо у них є ОК від боса і/або фінансового менеджера/головбуха). Особливо заради якогось перекладача-вендора/саплайєра в Україні.

Але схиляти їх до таких подвигів треба. Це допомагає, причому не так вже й рідко.

Ask, and you will be given what you ask for!

«Отож кажу вам: просіте ж, і вам дасться; шукайте ж, і знайдете; стукайте ж, і вам відчинять. Кожний бо, хто просить, одержує; той, хто шукає, знаходить; а кожному, хто стукає, відчиняють». (Лк. 11, 5-10).

З Різдвом!

[Edited at 2011-01-06 21:03 GMT]
Collapse


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:


You can also contact site staff by submitting a support request »

Как вы решаете проблему с Paypal?







CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

Buy now! »
Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »