Pages in topic:   < [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20] >
Податковий кодекс - 2. Делегація до представника Тігіпка в Харкові
Thread poster: Olga and Igor Lukyanov
Oleg Delendyk
Oleg Delendyk
Ukraine
Local time: 15:33
English to Russian
+ ...
Це ви серйозно? Sep 27, 2010

Olga and Igor Lukyanov wrote:

Мої пропозиції щодо концепції/змісту: треба також зробити наголос на тому, що переклад став невід'ємною частиною створення програмних продуктів. Навіть на рівні мануалів. Ось приміром зараз працюю над проектом електронного посібника користувача. І тенденція така, що всі паперові документи дуже стрімко переходять в електронний вигляд.

Іншими словами - ми робимо те саме, що й ІТ.


А якщо подумати? Хіба перекладаються лише програмні продукти? Наприклад, я ще не переклав жодного.


 
Roman Paslavskyy
Roman Paslavskyy  Identity Verified
Ukraine
Local time: 15:33
English to Ukrainian
+ ...
Координація роботи Sep 27, 2010

Oleg Delendyk wrote:

А хіба Володимир Шелухін мешкає в Україні?


Наскільки я зрозумів, зареєстрований тут. До речі, Володимир залишив свої коментарі у документі.

Давайте виберемо координатора нашого починання. Я на себе цієї ролі не зможу взяти: кепські організаторські здібності. Якщо відчуваєте у собі сили, зголошуйтеся. Можу запропонувати Володимира Шелухіна.

Oleg Delendyk wrote:

Навпаки, треба від'єднатись від тих, хто надає секретарськи та експедиторськи послуги, з якими нас штучно об'єднали у КВЕД.


Можемо цю пропозицію включити. Але чи будуть через нас змінювати КВЕД? Однак це питання обов'язково слід піднімати (дивне поєднання експедиторської роботи з послугами з перекладу).

Oleg Delendyk wrote:

Я не знаю, яких інших фрилансерів Ви маєте на увазі. У перекладачів своя специфіка


Але нас мало. На наші вимоги (чи прохання) звернуть увагу, якщо побачать організовану велику групу. Для кого ще важлива ЗЕД?

Olga and Igor Lukyanov wrote:

Іншими словами - ми робимо те саме, що й ІТ.


Ми лише дотичні. Але це дійсно частина перекладацької роботи. Є безліч інших сфер спеціалізації.

Як на мене, мета – добитися ЗЕД без підвищення податку до 1000 (+ПФ). Я сьогодні можу платити ці податки, але не впевнений, що так буде у майбутньому.


 
mk_lab
mk_lab  Identity Verified
Ukraine
Local time: 15:33
Member (2004)
English to Russian
+ ...
Так точно Sep 27, 2010

Як на мене, мета – добитися ЗЕД без підвищення податку до 1000 (+ПФ). Я сьогодні можу платити ці податки, але не впевнений, що так буде у майбутньому.

... а ще й стрічечкі святкові отримати від уряду

Ніколи ми такого не доб'ємось.

Ці 200 грн, та мінімум до пенсійки, звичайно ж "муляли очі" будь-яким збирачам податків. А ще й дехто 200 вважав забагато... І доплата до пенсійки була несправедлива. Тепер маємо те, що маємо: хлопці знайшли "бариг" (чомусь свої домочки, літачки, яхточки, заводики, шахточки залишивши у спокої), та й будуть розраховувати бюджет з нас. Хоч би залишили умови взагалі для будь-якої роботи.

[Edited at 2010-09-27 15:40 GMT]


 
Roman Paslavskyy
Roman Paslavskyy  Identity Verified
Ukraine
Local time: 15:33
English to Ukrainian
+ ...
Зрештою, можемо перейти на ІТ Sep 27, 2010

mk_lab wrote:

Ці 200 грн, та мінімум до пенсійки, звичайно ж "муляли очі" будь-яким збирачам податків. А ще й дехто 200 вважав забагато...


Я не 200 мав на увазі, а нові ставки (200 - 600). Тобто, не подавати себе, що ми такі самі як ІТ, а лише дотичні.

У будь-якому разі частина з нас зможе змінити вид діяльності на "інформатизацію", якщо нам не вдасться вибити прийнятних умов для себе.


 
Oleg Delendyk
Oleg Delendyk
Ukraine
Local time: 15:33
English to Russian
+ ...
Володимир Шелухін Sep 27, 2010

Roman Paslavskyy wrote:

[До речі, Володимир залишив свої коментарі у документі.

Давайте виберемо координатора нашого починання. Я на себе цієї ролі не зможу взяти: кепські організаторські здібності. Якщо відчуваєте у собі сили, зголошуйтеся. Можу запропонувати Володимира Шелухіна.


не бере участі в обговоренні цієї теми. Ви впевнені, що він мешкає в Україні?


 
mk_lab
mk_lab  Identity Verified
Ukraine
Local time: 15:33
Member (2004)
English to Russian
+ ...
200-600 Ну, можна так і записати: Sep 27, 2010

Roman Paslavskyy wrote:

mk_lab wrote:

Ці 200 грн, та мінімум до пенсійки, звичайно ж "муляли очі" будь-яким збирачам податків. А ще й дехто 200 вважав забагато...


Я не 200 мав на увазі, а нові ставки (200 - 600). Тобто, не подавати себе, що ми такі самі як ІТ, а лише дотичні.

У будь-якому разі частина з нас зможе змінити вид діяльності на "інформатизацію", якщо нам не вдасться вибити прийнятних умов для себе.

... типа "побутові послуги з перекладу та латання чоботів.

Мені теж подобається варіант IT "інформаційні послуги". Спробуйте довести що переклад до цього не відноситься, а також взагалі - все у світі. Це ж як славнозвісні "нанотехнологіі"


 
andress
andress  Identity Verified
Ukraine
Local time: 15:33
English to Russian
+ ...
Бажаєте вести переговори з крокодилами? Sep 27, 2010

Ото мені більше нема на що час витрачати, як тільки з декого кепкувати!
Olga and Igor Lukyanov wrote:
Не надто хочеться сваритися, але, колего, ваша точка зору вже давно зрозуміла. Я відкривав цю гілку для тих, хто бажає щось зробити. Ви не бажаєте. Нічого конструктивного Ви не пропонуєте, лише кепкуєте й провокуєте зайвий флейм. Тож, будь-ласка, спамте в іншому місці, наприклад в вихідній гілці про податковий кодекс. Дуже буду вдячний. Спасибі.

Я вкотре хочу Вас попередити, що Ви затіяли прогулятися по мінному полю. Ну якби то тільки Вас особисто стосувалося, то тим би ніхто особливо не переймався, та від таких "прогулянок" буде непереливки всім. Конструктив якраз в тому, що можна жалітися на бідність секретарську, а не впадати в професійні амбіції і показувати те, що сприймуть відверто не так, як Вам воно вважається. Але, здається, хто цього ще не зрозумів, то вже й не зрозуміє. Тож залишаю Вас бавитися в своїй пісочниці, а я піду в свою.
Бажаєте побалакати з крокодилами людською мовою? - То підійдіть до тваринки ближче, щоб їй не довелося тяжко трудитися над сніданком.

[Редактировалось 2010-09-27 18:20 GMT]

Так і бачу новий пост в ЖЖ пана Б., ось приблизно такий:
"Миллионеры Корейки тоже жалуются на бедность!

На Кабмине передали мне письмо от переводчиков. Оказывается, в стране существует целая группа лиц, получающих неслыханные доходы и при этом имеющих нахальство жаловаться на бедность! Каждый из них всего за 3 часа легко может не напрягаясь заработать больше, чем пенсионер получает пенсии за месяц (25 ЕВРО Х 3 ч. = 75 ЕВРО)! Куда там программистам! И они не хотят платить достойные налоги, а держатся за ничтожные 200 грн. Мы решили на Кабмине этим нахалам поставить ставку ЕН в 10 000 грн, ведь эту сумму они зарабатывают всего за день (0.20 Евро/слово Х 5 000 слов/день)! Это меньше 5% от их месячного дохода. Будут платить - не обеднеют, зато 10 пенсионеров наконец-то купят себе мяса!"




[Редактировалось 2010-09-27 18:58 GMT]


 
Olga and Igor Lukyanov
Olga and Igor Lukyanov  Identity Verified
Canada
Local time: 09:33
English to Russian
+ ...
TOPIC STARTER
Поквапимось! Sep 28, 2010

http://podrobnosti.ua/power/2010/09/28/718660.html


Тигипко также заявил, что правительство планирует переписать условия упрощенной системы налогообложения в проекте Налогового кодекса.

"Неделя прошла со дня обнародования Налогового кодекса. Я внимательно слежу за реакцией, и очень мало сегодня критических замечаний. Действительно, есть в основном замечания по упрощенной системе налогообложения", - отметил он.

"Мы к этой теме еще будем возвращаться. Безусловно, там еще точка не стоит", - добавил вице-премьер.

Тигипко уточнил, что знает настроение президента по этому вопросу: "Тоже президент еще будет корректировать определенные вещи".


Давайте так, щоб наступного тижня ми вже цю петицію передали!!!

[Edited at 2010-09-28 07:56 GMT]


 
Roman Paslavskyy
Roman Paslavskyy  Identity Verified
Ukraine
Local time: 15:33
English to Ukrainian
+ ...
Лише пропозиція Sep 28, 2010

Oleg Delendyk wrote:

Roman Paslavskyy wrote:

[До речі, Володимир залишив свої коментарі у документі.

Давайте виберемо координатора нашого починання. Я на себе цієї ролі не зможу взяти: кепські організаторські здібності. Якщо відчуваєте у собі сили, зголошуйтеся. Можу запропонувати Володимира Шелухіна.


не бере участі в обговоренні цієї теми. Ви впевнені, що він мешкає в Україні?


Потрібен координатор. Зголошуйтеся. У кого чудові організаторські здібності? Рішення бажано прийняти швидко.

І давайте без зайвої скромності. Якщо відчуваєте, що зможете нормально організувати роботу, пишіть.

До речі, добре було б створити Гільдію перекладачів України, принаймні онлайнову. Вона могла б також виконувати функції профспілки. І в нашому випадку дуже б знадобилася.



[Edited at 2010-09-28 08:35 GMT]


 
Marina Aleyeva
Marina Aleyeva  Identity Verified
Israel
Local time: 16:33
Member (2006)
English to Russian
+ ...
+1 Sep 28, 2010

andress wrote:
Я вкотре хочу Вас попередити, що Ви затіяли прогулятися по мінному полю. Ну якби то тільки Вас особисто стосувалося, то тим би ніхто особливо не переймався, та від таких "прогулянок" буде непереливки всім.

Саме так. Ставку 1000 чи 1500 ніхто не гарантував, але й вона, хіба й прийнятна, то лише для тих, хто на сімейному підряді. Решта йде лісом. Взагалі, ніхто вам, шановні панове, не давав мандату на петиції.


 
Roman Paslavskyy
Roman Paslavskyy  Identity Verified
Ukraine
Local time: 15:33
English to Ukrainian
+ ...
Знову ж, що пропонуєте? Sep 28, 2010

Marina Aleyeva wrote:

Саме так. Ставку 1000 чи 1500 ніхто не гарантував, але й вона, хіба й прийнятна, то лише для тих, хто на сімейному підряді. Решта йде лісом. Взагалі, ніхто вам, шановні панове, не давав мандату на петиції.


Як Ви збираєтеся жити за нової системи? Поділіться.

Я вважаю, що мовчати не можна. Лише спільними та злагодженими діями ми зможемо чогось добитися.

Петицію ми ще не відсилали, і без підтримки це не має жодного сенсу.


 
Olga and Igor Lukyanov
Olga and Igor Lukyanov  Identity Verified
Canada
Local time: 09:33
English to Russian
+ ...
TOPIC STARTER
Партизани, скіко вас? - Zwanzig! Sep 28, 2010

Marina Aleyeva wrote:

andress wrote:
Я вкотре хочу Вас попередити, що Ви затіяли прогулятися по мінному полю. Ну якби то тільки Вас особисто стосувалося, то тим би ніхто особливо не переймався, та від таких "прогулянок" буде непереливки всім.

Саме так. Ставку 1000 чи 1500 ніхто не гарантував, але й вона, хіба й прийнятна, то лише для тих, хто на сімейному підряді. Решта йде лісом. Взагалі, ніхто вам, шановні панове, не давав мандату на петиції.


1. Які непереливки? З того, що хтось побачить рейти? А з чого ви взяли, що залізуть саме на проз? На нього взагалі не посилатимемось. З чого ви взяли, що кудись взагалі полізуть? Вже б давно залізли й побачили. Вже б давно манібукерси контролювали. Вже б давно перевіряли платежі, що надходять вестерн-юніоном. Це ліріка все від небажання щось зробити.

2. Скільки вас тих, що йдуть лісом? Мабуть це ті, хто ще десь працює, окрім перекладів? А ви спитайте, скільки тих, хто живе від перекладів? Я думаю, набагато більше. Погляньте на результати голосування хоча б. Так їм що робити? 15 + 33,2? Щиро дякую.

3. Я вже казав, ті, хто бояться "непереливок" і ті, хто "іде лісом" - пропонуйте конструктив!

4. Якщо в нас немає діючої професійної асоціації в Україні, ніхто нас не може уповноважити щось робити або не робити. Ми лише збираємо підписи. Пішіть прямо в цій гілці, хто за петицію, а хто проти. Дні зо два-три порахуємо й остаточно визначимся.

[Edited at 2010-09-28 19:35 GMT]


 
Alexander Onishko
Alexander Onishko  Identity Verified
Russian to English
+ ...
Як-як... Sep 28, 2010

Roman Paslavskyy wrote:Як Ви збираєтеся жити за нової системи? Поділіться.


Як-як... Емігрувати до Грузії! Іншого виходу я не бачу.


 
Marina Aleyeva
Marina Aleyeva  Identity Verified
Israel
Local time: 16:33
Member (2006)
English to Russian
+ ...
Ні, це ви пропонуйте конструктив Sep 28, 2010

Olga and Igor Lukyanov wrote:
Скільки вас тих, що йдуть лісом? Мабуть це ті, хто ще десь працює, окрім перекладів? А ви спитайте, скільки тих, хто живе від перекладів?

Шановний, я живу з перекладів, і мені нікого питати не треба. 1500 грн. на місяць для мене неприйнятно, чому - я вже пояснила в іншій гілці, тому ідею вашу вважаю поганою та шкідливою.
Погляньте на результати голосування хоча б.

Поглянула. 4 за, 1 проти, 6 не визначилися. То й що?
15 + 33,2?

Для мене це так само неприйнятно, як і для вас, але ваша пропозиція - це шило замість мила, причому шило потенційно небезпечніше.
пропонуйте конструктив!

Чого й вам бажаю. Особисто я не знаю поки, що робити, але й не виступаю наосліп з пропозиціями.
Дні зо два-три порахуємо й остаточно визначимся.

Повторюю, вам мандату ніхто не давав.


 
andress
andress  Identity Verified
Ukraine
Local time: 15:33
English to Russian
+ ...
Конструктив... Sep 28, 2010

... сам стукає у двері? - http://www.epravda.com.ua/news/2010/09/28/249820/
Які там де податки є? Що в Грузії?


 
Pages in topic:   < [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20] >


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:


You can also contact site staff by submitting a support request »

Податковий кодекс - 2. Делегація до представника Тігіпка в Харкові







Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »
Trados Studio 2022 Freelance
The leading translation software used by over 270,000 translators.

Designed with your feedback in mind, Trados Studio 2022 delivers an unrivalled, powerful desktop and cloud solution, empowering you to work in the most efficient and cost-effective way.

More info »