Pages in topic:   < [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20] >
Податковий кодекс - 2. Делегація до представника Тігіпка в Харкові
Thread poster: Olga and Igor Lukyanov
Olga and Igor Lukyanov
Olga and Igor Lukyanov  Identity Verified
Canada
Local time: 22:10
English to Russian
+ ...
TOPIC STARTER
Ми і Німецька хвиля Nov 11, 2010

http://www.dw-world.de/dw/article/0,,6208253,00.html

 
mk_lab
mk_lab  Identity Verified
Ukraine
Local time: 04:10
Member (2004)
English to Russian
+ ...
Молодці! Nov 11, 2010

Дуже добрий допис.
Щоб воно допомогло!
А то в мене вже руки впали...
Тільки не треба вимагати надбагато. Думаю 600-700 грн єдиного податку з умовою обов'язкової сплати пенсійки в обсязі десь 300 грн (а далі за бажанням). буде справедливо та й достатньо для розвитку держави


[Edited at 2010-11-11 15:42 GMT]


 
Sergei Leshchinsky
Sergei Leshchinsky  Identity Verified
Ukraine
Local time: 04:10
Member (2008)
English to Russian
+ ...
а не склеится? Nov 11, 2010

mk_lab wrote: Думаю 600-700 грн єдиного податку з умовою обов'язкової сплати пенсійки в обсязі десь 300 грн (а далі за бажанням).

Мне одному платить в месяц столько, сколько получает в месяц начинающий инспектор налоговой?!
Я лучше заведу хомячка и буду его кормить деньгами.

[Редактировалось 2010-11-11 15:50 GMT]


 
mk_lab
mk_lab  Identity Verified
Ukraine
Local time: 04:10
Member (2004)
English to Russian
+ ...
Давайте виборювати й більше Nov 11, 2010

Sergei Leshchinsky wrote:
mk_lab wrote: Думаю 600-700 грн єдиного податку з умовою обов'язкової сплати пенсійки в обсязі десь 300 грн (а далі за бажанням).

Мне одному платить в месяц столько, сколько получает в месяц начинающий инспектор налоговой?!
Я лучше заведу хомячка и буду его кормить деньгами.

Тільки ж ніколи не виходить так, як бажається. Аби б хоч не обмежували наші можливості працювати напряму з іноземними клієнтами, та за банками по валюті


 
Sergei Leshchinsky
Sergei Leshchinsky  Identity Verified
Ukraine
Local time: 04:10
Member (2008)
English to Russian
+ ...
не вижу связи Nov 11, 2010

mk_lab wrote:Тільки ж ніколи не виходить так, як бажається. Аби б хоч не обмежували наші можливості працювати напряму з іноземними клієнтами, та за банками по валюті


Ну допроситесь. Ну поставят вам такую ставку, что вам и с иноземцами будет невыгодно. Или вы еще не поняли, что им просто мешает мелкий бизнес?

Ваш подход "готов платить 2000 грн. налога, только дайте с заграницей работать" напоминает привычный нашей власти сценарий отката, только в формулировке "вы мне разрешаете, а я вам 2000 грн." Это синонимы! Выходит, вы стремитесь говорить с ними на их языке и заведомо принимаете их правила игры. А им это и надо.

Ваше поведение мне напоминает один классический пример из нашей работы:
— Надо перевести 50 страниц на завтра.
— Не могу.
— А за тройную цену?


Причем тут цена? При чем тут ставка налога?
Речь идет о физической и юридической возможности.

Старый анекдот: "Если я тебя ударю по голове, на какой ноге шнурки развяжутся?"

При чем тут ставка налога к запрету работать с иноземцами?
("До туалета — 100 метров. Бегом г 50 метров.")
Надо и налог низкий, и с иноземцами разрешить. Это разные вещи! И обе необходимы.
Однако они обе являются признаками цивилизованного государства... Но мы же не живем в цивилизованном государстве...

А вешать на себя одного выплату месячной зарплаты целого бюджетного работника я не намерен!

[Редактировалось 2010-11-11 16:25 GMT]


 
Sergei Leshchinsky
Sergei Leshchinsky  Identity Verified
Ukraine
Local time: 04:10
Member (2008)
English to Russian
+ ...
круглая страна в вакууме Nov 11, 2010

Страна должна поощрять ИПство и разводить много ИПов. Иметь миллион кур и с каждой курицы иметь по яйцу. А не выдавливать миллион яиц из одной курицы!

А ваша курица кричит "дайте мне золотой насест и я готова выдавать по миллиону яиц!". Только помните, что за недобор 1 я�
... See more
Страна должна поощрять ИПство и разводить много ИПов. Иметь миллион кур и с каждой курицы иметь по яйцу. А не выдавливать миллион яиц из одной курицы!

А ваша курица кричит "дайте мне золотой насест и я готова выдавать по миллиону яиц!". Только помните, что за недобор 1 яйца из обещанной суммы уже будет штраф. А где гарантия, что этот золотой насест способствует яйценоскости? И выдавать этот миллион яиц надо даже, если вы временно не сидите на этом насесте.

Ваша курица обещает высокую яйценоскость в обмен на "наличие (где-то там) насеста, в принципе".
Подумайте об этом.

[Редактировалось 2010-11-11 16:39 GMT]
Collapse


 
Ludwig Chekhovtsov
Ludwig Chekhovtsov  Identity Verified
Local time: 22:10
English to Russian
+ ...
O sancta simplicitas! Nov 11, 2010

Sergei Leshchinsky wrote:
Надо и налог низкий, и с иноземцами разрешить. Это разные вещи! И обе необходимы.
Однако они обе являются признаками цивилизованного государства...


Назовите, плиз, цивилизованное государство, где "налог низкий". Только вот про Грецию не надо.


 
Sergei Leshchinsky
Sergei Leshchinsky  Identity Verified
Ukraine
Local time: 04:10
Member (2008)
English to Russian
+ ...
ладно... Nov 11, 2010

заменим на "разумный", но это тоже не про нас...
И я спрошу вас, в свою очередь.

В какой еще стране самозанятый работник, заведомо лишенный по этой причине всех социальных бонусов (оплаченного больничного, повышенной пенсии и пр.), но исправно выплачивающий обязатель
... See more
заменим на "разумный", но это тоже не про нас...
И я спрошу вас, в свою очередь.

В какой еще стране самозанятый работник, заведомо лишенный по этой причине всех социальных бонусов (оплаченного больничного, повышенной пенсии и пр.), но исправно выплачивающий обязательную социалку на благо других (незнакомых ему) сограждан, будет выпрашивать у государства для себя ставку налога, равную месячной зарплате бюджетного работника, пользующегося всеми социальными благами?

И какая еще страна будет вынуждать его ползать на пузе и выпрашивать заведомо летальную для его частного бизнеса ставку налога?

Я не слишком сложно?


(А то я тоже по вечерам, сидя в мягком кресле, порой беспокоюсь, как там растрескиваются мегалиты на Острове Пасхи... Но ничем помочь не могу.... Могу только посоветовать... Но некому.)

[Редактировалось 2010-11-11 17:03 GMT]
Collapse


 
Oleg Delendyk
Oleg Delendyk
Ukraine
Local time: 04:10
English to Russian
+ ...
Ще більше податку??? Nov 11, 2010

mk_lab wrote:
Давайте виборювати й більше
Думаю 600-700 грн єдиного податку з умовою обов'язкової сплати пенсійки в обсязі десь 300 грн (а далі за бажанням).


Ви готові платити щомісяця 1000 грн і навіть більше?


 
andress
andress  Identity Verified
Ukraine
Local time: 04:10
English to Russian
+ ...
Це ще невідомо... Nov 11, 2010

Oleksandr Myslivets wrote:
...а ми з Вами отримаємо у будь якому випадку мінімальну пенсію, не зважаючи на суму будь яких пенсійних сплат, що від нас вимагають

1) Якщо на той момент ще буде існувати той ПФ і його рахунки не буде за цей час обнулено якимось законом.
2) Мінімальна пенсія - це тим, хто має достатній страховий стаж, а до липня цього року цей стаж обраховувався як відношення 42% ЄП до мінімального внеску, тобто за рік набігало 2-3 місяця у кращому випадку, так що тим, у кого вік до пенсійного підходить, може і того не бути.
Sergei Leshchinsky wrote:
Я не слишком сложно?

Ні, Сергію, все так! А ще хотілося б нагадати тим, хто шукає якогось компромісу з цими крокодилами, що в ПК закладено підвищення навантаження пропорційно зростанню мінімальних зарплат та внесків, а ще пішла в життя така собі практика підвищення навантаження заднім числом (що було наочно продемонстровано, зокрема, у липні цього року з мінімальним внеском), так що якщо який компроміс і якимось дивом (а дива, як правило, закінчуються з закінченням виборчої кампанії) буде досягнуто, то буде він ну просто дуже тимчасовим і через кілька місяців потребуватиме нового перезавантаження.

До теми розповім майже анекдотичну ситуацію з власного досвіду. Місяць тому пішов от я до ПФ у питанні закриття ФОП і взнати, куди ж перераховувати оту саму легендарну доплату до мінімального внеску за 3-й квартал. А вони мене попереджають про те, що оскільки я мав необережність заплатити зразу за весь рік ЄП, то мені не тільки не зменшать доплату на суму переплаченого внеску (на 42% ЄП за 4 квартал, що йде до ПФ), але й повинен буду ДОПЛАТИТИ до мінімального внеску і за 4-й квартал (!), хоча з 4-го й перейшов на загальну систему з нулями! (Ну оце в них не вийде - я вже знаю, що тут треба робити!) Слідкуйте за руками! Навіть з цього прикладу стає зрозумілим, що от з такими закончиками і законниками дадуть компроміси та домовленості...
Нє, закриватися і ще раз закриватися! Пишемо у профілі, що перекладаємо не від бажання заробити гроршей, а з великого кохання до перекладацької справи (а воно ж так і є, принаймі для мене особисто! ) і ніхто не буде кусатися - читайте закони ...


 
Alexander Onishko
Alexander Onishko  Identity Verified
Russian to English
+ ...
* Nov 11, 2010

Ludwig Chekhovtsov wrote:

Sergei Leshchinsky wrote:
Надо и налог низкий, и с иноземцами разрешить. Это разные вещи! И обе необходимы.
Однако они обе являются признаками цивилизованного государства...


Назовите, плиз, цивилизованное государство, где "налог низкий". Только вот про Грецию не надо.


Грузія.

[Edited at 2010-11-11 18:00 GMT]


 
Oleg Delendyk
Oleg Delendyk
Ukraine
Local time: 04:10
English to Russian
+ ...
Еге Nov 11, 2010

[quote]andress wrote:

Oleksandr Myslivets wrote:
Пишемо у профілі, що перекладаємо не від бажання заробити гроршей, а з великого кохання до перекладацької справи (а воно ж так і є, принаймі для мене особисто! ) і ніхто не буде кусатися - читайте закони ...


І в графі "ставка" так і пишемо: 0.00.


 
Olga and Igor Lukyanov
Olga and Igor Lukyanov  Identity Verified
Canada
Local time: 22:10
English to Russian
+ ...
TOPIC STARTER
Не сваріться Nov 11, 2010

Ще ніхто нікому нічого не пропонував.

Сьогодні обіцяли оприлюднити схвалений віріант ПК на сійті ВР. Якщо хтось знайде, киньте посилання, а то я за цими публічними заходами свої проекти запустив

[Edited at 2010-11-11 18:58 GMT]


 
Roman Bulkiewicz
Roman Bulkiewicz  Identity Verified
Local time: 04:10
Member (2004)
English to Ukrainian
+ ...
Оприлюднили Nov 11, 2010

Olga and Igor Lukyanov wrote:

Ще ніхто нікому нічого не пропонував.

Сьогодні обіцяли оприлюднити схвалений віріант ПК на сійті ВР. Якщо хтось знайде, киньте посилання, а то я за цими публічними заходами свої проекти запустив


http://portal.rada.gov.ua/rada/control/uk/publish/article/news_left?art_id=222211&cat_id=37486

(внизу сторінки - посилання на розділи проекту)

Я в сусідній гілці писав:

http://www.proz.com/forum/translation_in_ukraine_Переклад_в_Україні/173236-Новий_податковий_кодекс_України-page19.html#1622989


 
andress
andress  Identity Verified
Ukraine
Local time: 04:10
English to Russian
+ ...
Не зовсім так... Nov 12, 2010

Oleg Delendyk wrote:
І в графі "ставка" так і пишемо: 0.00.

Цього можна не робити! Можна написати, наприклад, "ставки наведені лише з інформаційною метою, ... перекладач не має наміру заробити гроші" і т.п., бо для підприємницької діяльності (як законної, так і незаконної), треба мати саме НАМІР (що, зокрема, може виражатися у РЕЄСТРАЦІЇ - що цікаво), а якщо наміру нема, то і нічого нема (якщо навіть і хтось щось заробить БЕЗ наміру заробити).


 
Pages in topic:   < [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20] >


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:


You can also contact site staff by submitting a support request »

Податковий кодекс - 2. Делегація до представника Тігіпка в Харкові







Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »
CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

Buy now! »