Pages in topic:   < [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53] >
Новий податковий кодекс України
Thread poster: Elena Kapustina
Sergei Leshchinsky
Sergei Leshchinsky  Identity Verified
Ukraine
Local time: 18:49
Member (2008)
English to Russian
+ ...
надо думать Dec 1, 2011

Irene Maslova wrote:
2-я - услуги таким же единщикам и населению

А что сотрудник предприятия, заказавший мне перевод, не является "населением"?


 
Iryna Maslova
Iryna Maslova  Identity Verified
Local time: 18:49
English to Russian
+ ...
3-я группа Dec 1, 2011

Сотрудник является, но предприятие не сможет отнести стоимость перевода на валовые затраты.
Так мне пояснили.
И это совершенно замечательно, что у Вас с 5-25 января, а у нас - с 1 по 15 декабря. Неразбериха полнейшая !


 
Sergei Leshchinsky
Sergei Leshchinsky  Identity Verified
Ukraine
Local time: 18:49
Member (2008)
English to Russian
+ ...
Ой! Dec 1, 2011

Irene Maslova wrote: но предприятие не сможет отнести стоимость перевода на валовые затраты.

Ой, а у нас все предприятия за всё платят безналом. Да?
Пока оно пройдет по бухгалтерии, исполнитель убежит.
Строительные компании аренду башенного крана за полгода оплачивают наличкой (хотя, время есть), а вы говорите за какой-то перевод.


 
mk_lab
mk_lab  Identity Verified
Ukraine
Local time: 18:49
Member (2004)
English to Russian
+ ...
3 група +1 Dec 1, 2011

Мені також інспекторка 3-ю групу "малює".
Подавати заяви треба до 15 грудня, але бланків нема і коли будуть - невідомо. Якісь конкретні питання годі й задавати...
Але, між іншим, у приватному порядку сказала, що було "указаніє от смотрящєго" не реєструвати на єдиний податок тих, хто займається ЗЕД (просто - не реєструвати, тай все...). Не дуже хвилювало б, якщо б ми не подавали у звітах дані про продаж валюти (для розрахування "курсової різниці").
Побачимо - недовго...


 
Oleksandr Ivanov
Oleksandr Ivanov  Identity Verified
Ukraine
Local time: 18:49
Member (2008)
English to Ukrainian
+ ...
Звичайно, 3-тя група Dec 1, 2011

mk_lab wrote:

Не дуже хвилювало б, якщо б ми не подавали у звітах дані про продаж валюти (для розрахування "курсової різниці").


Ось цей момент я не розумію: в яких саме звітах ви подаєте дані про продаж валюти й навіщо? Хто рахує курсову різницю?

А що стосується третьої групи, то при чому тут інспекторка? Якщо ви працююте з «юриками», то вам дорога саме в третю групу.

Я сьогодні побував у Подільській районній податковій: скрізь написано (та й інспекторка каже), що заяви прийматимуться з 1 по 25 січня, а єдиний податок треба буде сплатити до 20 січня. Вона нічого не знає про порядок переходу в третю групу («Приходьте в січні, про все дізнаєтесь!»)

Крім того, начебто, змінилася форма Книги обліку доходів, і до Нового Року треба буде зареєструвати нову книгу.


 
Oleksandr Ivanov
Oleksandr Ivanov  Identity Verified
Ukraine
Local time: 18:49
Member (2008)
English to Ukrainian
+ ...
А у мене таких більшість Dec 1, 2011

Roman Bulkiewicz wrote:
Якщо дохід від експорту, то ваші клієнти не є платниками ПДВ в Україні, тому вас це не стосується. Я так розумію.


Дякую, зроблю висновки...


 
mk_lab
mk_lab  Identity Verified
Ukraine
Local time: 18:49
Member (2004)
English to Russian
+ ...
Нiкому цього не кажiть Dec 1, 2011

Oleksandr Ivanov wrote:

mk_lab wrote:
Не дуже хвилювало б, якщо б ми не подавали у звітах дані про продаж валюти (для розрахування "курсової різниці").
Ось цей момент я не розумію: в яких саме звітах ви подаєте дані про продаж валюти й навіщо? Хто рахує курсову різницю?


Курсова рiзниця - це частка вашого прибутку, яка повинна записуватися в щоквартальних звiтах.


 
Roman Paslavskyy
Roman Paslavskyy  Identity Verified
Ukraine
Local time: 18:49
English to Ukrainian
+ ...
Курсова рiзниця Dec 2, 2011

mk_lab wrote:
Курсова рiзниця - це частка вашого прибутку, яка повинна записуватися в щоквартальних звiтах.


Пам'ятаю, що цей момент важливий, якщо працюєш на загальній системі. Тепер він, напевно, застосовуватиметься і до 3-ї групи. Цікаво виходить, коли курсова різниця – від'ємне число

До речі, у нас (Львів) теж заяв ще немає. Обіцяють з січня.

Також дуже хвилює питання групи. Орієнтуюся на 3-тю (у 2-й можна займатися ЗЕД?).

[Edited at 2011-12-02 07:35 GMT]


 
mk_lab
mk_lab  Identity Verified
Ukraine
Local time: 18:49
Member (2004)
English to Russian
+ ...
ЗЕД Dec 2, 2011

Roman Paslavskyy wrote:
Орієнтуюся на 3-тю (у 2-й можна займатися ЗЕД?)


Про ЗЕД в кодексi - взагалi нiчого не написано. Зацитоване мною повiдомлення iнспекторки - це суто неофiцiйна iнiцiатива "ретельних" начальникiв (як у нас водиться).

А прибуток з курсовоi рiзницi вiд продажу валюти треба вписувати в журнал та в звiти на будь-якiй системi


 
Sergei Leshchinsky
Sergei Leshchinsky  Identity Verified
Ukraine
Local time: 18:49
Member (2008)
English to Russian
+ ...
... Dec 5, 2011

Были заданы вопросы:

... сказали, что заявки будут принимать с 5 по 25 января.
Как определять группу? Надо ходить в налоговую?
Сколько платить сейчас единого за январь? Его же надо платить авансом. По старым ценам, а потом уже добивать разницу после Нового года?


Были получены ответы:

а почему его надо платить сейчас?

В (Приморской) налоговой инспектор сказала единый пока не платить, они ждут новые счета и якобы будут отдельные расчетные счета для каждой группы.

Маленькая "заковыка" - по ЗУ 4014 НАЛОГОВИК по поданному заявлению определяет размер платежа.
Получается. что заплатить надо до 20.01.2012. Значит о подаче речь может идти только до 19.01.2012, потому что это пятница. Значит до 12.00 уже надо заплатить.


 
Natalia Zakharova
Natalia Zakharova  Identity Verified
Ukraine
Local time: 18:49
English to Russian
+ ...
Может, кому-то покажется полезным Dec 5, 2011

http://taxer.com.ua/blog/22

 
Ksenia ILINSKA
Ksenia ILINSKA  Identity Verified
Ukraine
Local time: 18:49
Member (2007)
English to Russian
+ ...
Справочная информация Dec 13, 2011

По любым вопросам можно получить ответ в справочной налоговой

080-050-10-07 бесплатные звонки со стационарных телефонов


А также http://petrenco.com/nalogi.php?txt=111


 
Roman Bulkiewicz
Roman Bulkiewicz  Identity Verified
Local time: 18:49
Member (2004)
English to Ukrainian
+ ...
це фантастика Dec 14, 2011

mk_lab wrote:
Курсова рiзниця - це частка вашого прибутку, яка повинна записуватися в щоквартальних звiтах.


У щоквартальних звітах не записуються ніякі "частки". Тільки валовий дохід - за квартал і сума з початку року.


 
mk_lab
mk_lab  Identity Verified
Ukraine
Local time: 18:49
Member (2004)
English to Russian
+ ...
Правильно Dec 14, 2011

Roman Bulkiewicz wrote:
Тільки валовий дохід - за квартал і сума з початку року.

, в якi входить ця "частка".

Мiж iншим, моя iнспекторка вже не каже про обмеження на ЗЕД (принаймнi для 3 групи). Мабуть то йшлося про 2 групу, бо я хотiв туди попасти.


 
Nadiia and Vatslav Yehurnovy
Nadiia and Vatslav Yehurnovy
Ukraine
Local time: 18:49
Member (2008)
English to Russian
+ ...
а "моя" інспекторка Dec 14, 2011

mk_lab wrote:
Мiж iншим, моя iнспекторка вже не каже

лише у черговий раз поміняла прізвище та хоче вчити турецьку мову

Теж сказали приходити після новорічних свят, зараз "ніхто нічого не знає, а тому й не скаже".


 
Pages in topic:   < [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53] >


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:


You can also contact site staff by submitting a support request »

Новий податковий кодекс України







CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

Buy now! »
Trados Business Manager Lite
Create customer quotes and invoices from within Trados Studio

Trados Business Manager Lite helps to simplify and speed up some of the daily tasks, such as invoicing and reporting, associated with running your freelance translation business.

More info »