Pages in topic:   < [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53] >
Новий податковий кодекс України
Thread poster: Elena Kapustina
Roman Bulkiewicz
Roman Bulkiewicz  Identity Verified
Local time: 19:12
Member (2004)
English to Ukrainian
+ ...
наша песня хороша Dec 11, 2010


не понятно...

...новый кодекс вступит же в силу не ранее 2-го квартала...

...загадочный ответ...

...повышенный налог...




А чому б не почитати дещо про прийнятий кодекс? Ну хоч би на цій гілці, хоч би зі сторінки десь так 32-ї?


 
Daniel Bilyuba
Daniel Bilyuba
Ukraine
Local time: 19:12
Dutch to Russian
+ ...
Загальна система? Dec 12, 2010

Панове, а яка новим ПК передбачена ставка податку на загальній системі?
Якщо це 15%, то не так вже й страшно: 1) з'являється привід трохи підняти тарифи, 2) вітчизняні замовники (а це не лише бюро, але й прямі "кастомери") зможуть віднести наші послуги до своїх витрат.

Ну
... See more
Панове, а яка новим ПК передбачена ставка податку на загальній системі?
Якщо це 15%, то не так вже й страшно: 1) з'являється привід трохи підняти тарифи, 2) вітчизняні замовники (а це не лише бюро, але й прямі "кастомери") зможуть віднести наші послуги до своїх витрат.

Ну й плюс 33,2% (чи не так?) від мінімальної зарплатні до ПФ, а на сьогодні розмір такого відрахування складає 306 грн.
Чи не це є тим самим Єдиним соц.внеском?

Це я до того, що якщо все ж таки "вєлікіє мислітєлі" повернуться до ідеї єдиного податку у розмірі, припустимо, 600 грн., то у разі відпустки чи (не дай Боже) хвороби, та неможливості працювати, платити ці гроші якось не дуже захочеться. А якщо перекладач займається підприємницькою діяльністю не постійно, а лише вихідними днями?
На загальній системі: є дохід - є податок, а як нема, то нема. Лише ЄСВ.
Я так думаю (c)"Міміно"

Поправте, якщо не правий. Тільки прохання надавати посилання на ПК або на пости з форумів податківців.
Collapse


 
Rostyslav Voloshchuk
Rostyslav Voloshchuk  Identity Verified
Ukraine
Local time: 19:12
English to Ukrainian
+ ...
Поправляю Dec 12, 2010

Daniel B wrote:
Ну й плюс 33,2% (чи не так?) від мінімальної зарплатні


На жаль, не так. Із закону про ЄСВ:

Стаття 4. Платники єдиного внеску

1. Платниками єдиного внеску є:
...
4) фізичні особи — підприємці, в тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування, та члени сімей цих осіб, які беруть участь у провадженні ними підприємницької діяльності;

...

Стаття 7. База нарахування єдиного внеску

1. Єдиний внесок нараховується:
...
2) для платників, зазначених у пункті 4 (крім фізичних осіб — підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування) та 5 частини першої статті 4 цього Закону, — на суму доходу (прибутку), отриманого від їх діяльності, що підлягає обкладенню податком на доходи фізичних осіб, та на суму доходу, що розподіляється між членами сім’ї фізичних осіб — підприємців, які беруть участь у провадженні ними підприємницької діяльності...


Тому 33% доведеться віднімати від усього прибутку. І ще - у разі переходу на загальну систему усі, в кого дохід понад 300 тисяч (без урахування ПДВ), автоматично стануть платниками ПДВ. В результаті держава забиратиме більше, ніж залишатиме нам.


[Edited at 2010-12-12 23:59 GMT]

[Edited at 2010-12-13 00:04 GMT]


 
Alexander Onishko
Alexander Onishko  Identity Verified
Russian to English
+ ...
??? Dec 12, 2010

Rostyslav Voloshchuk wrote:
І ще - ми усі автоматично станемо платниками ПДВ. В результаті держава забиратиме більше, ніж залишатиме нам.


А звідки слідує цей факт? Я нічого такого не чув.


 
Daniel Bilyuba
Daniel Bilyuba
Ukraine
Local time: 19:12
Dutch to Russian
+ ...
ПДВ? Dec 12, 2010

Rostyslav Voloshchuk wrote:
ми усі автоматично станемо платниками ПДВ


, якщо перетнемо межу у 300 тисяч/рік (стосується загальної системи). Тільки що десь прочитав, але вже закрив...

[Edited at 2010-12-12 23:57 GMT]


 
Rostyslav Voloshchuk
Rostyslav Voloshchuk  Identity Verified
Ukraine
Local time: 19:12
English to Ukrainian
+ ...
Я мав на увазі - у разі переходу на загальну систему Dec 12, 2010

Alexander Onishko wrote:

Rostyslav Voloshchuk wrote:
І ще - ми усі автоматично станемо платниками ПДВ. В результаті держава забиратиме більше, ніж залишатиме нам.


А звідки слідує цей факт? Я нічого такого не чув.


Я не досить точно висловився, пробачте. У разі переходу на загальну систему оподаткування підприємець повинен стати платником ПДВ:


УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва"
...
6. Суб'єкт малого підприємництва, який сплачує єдиний
податок, не є платником таких видів податків і зборів
(обов'язкових платежів):

податку на додану вартість, крім випадку, коли юридична особа
обрала спосіб оподаткування доходів за єдиним податком за ставкою 6 відсотків;
...


Якщо я правильно розумію законодавство, то з переходом на загальну систему на підприємця вже не поширюється це положення, тому він повинен сплачувати ПДВ.


 
Rostyslav Voloshchuk
Rostyslav Voloshchuk  Identity Verified
Ukraine
Local time: 19:12
English to Ukrainian
+ ...
Тільки якщо перетнемо 300 тисяч - саме так Dec 13, 2010

Daniel B wrote:

Rostyslav Voloshchuk wrote:
ми усі автоматично станемо платниками ПДВ


, якщо перетнемо межу у 300 тисяч/рік (стосується загальної системи). Тільки що десь прочитав, але вже закрив...

[Edited at 2010-12-12 23:57 GMT]


Із Закону про ПДВ:

2.3. Особа підлягає обов'язковій реєстрації як платник податку у разі:
2.3.1. Коли загальна сума від здійснення операцій з поставки товарів (послуг), у тому числі з використанням локальної або глобальної комп'ютерної мережі, що підлягають оподаткуванню згідно з цим Законом, нарахована (сплачена, надана) такій особі або в рахунок зобов'язань третім особам, протягом останніх дванадцяти календарних місяців сукупно перевищує 300 000 гривень (без урахування податку на додану вартість).


 
Daniel Bilyuba
Daniel Bilyuba
Ukraine
Local time: 19:12
Dutch to Russian
+ ...
Не повинен Dec 13, 2010

Rostyslav Voloshchuk wrote:
Якщо я правильно розумію законодавство, то з переходом на загальну систему на підприємця вже не поширюється це положення, тому він повинен сплачувати ПДВ.


Для цього потрібно звернутись до розділу, присвяченого саме загальній системі. Як Ви можете, базуючись на положеннях про одну (спрощену) систему, робити настільки конкретні висновки стосовно іншої?
Законодавство, тим паче наше, такого до себе підходу аж ніяк не передбачає

З.І. Ну ось Ви вже й знайшли те, що я загубив (стосовно 300 тис.)

[Edited at 2010-12-13 00:10 GMT]


 
Rostyslav Voloshchuk
Rostyslav Voloshchuk  Identity Verified
Ukraine
Local time: 19:12
English to Ukrainian
+ ...
Я навів цитату з Закону про ПДВ - він якраз і стосується Dec 13, 2010

Daniel B wrote:

Rostyslav Voloshchuk wrote:
Якщо я правильно розумію законодавство, то з переходом на загальну систему на підприємця вже не поширюється це положення, тому він повинен сплачувати ПДВ.

Для цього потрібно звернутись до розділу, присвяченого саме загальній системі.


Я керуюся законом про ПДВ і Указом Президента "Про спрощену систему оподаткування...", цитати з яких наведено нижче.


 
mk_lab
mk_lab  Identity Verified
Ukraine
Local time: 19:12
Member (2004)
English to Russian
+ ...
Доповідаю Dec 15, 2010

Моя аудиторша вчора здала звіти, квитанції про сплату ЄП та заяву на спрощенку. Прийняли без жодних проблем.
Але простояла вона в черзі майже 5 годин.
Ніхто нічого про нову "революційну" квітневу систему не знає.


 
mk_lab
mk_lab  Identity Verified
Ukraine
Local time: 19:12
Member (2004)
English to Russian
+ ...
Іноді варто трохи ознайомитись з документом Dec 16, 2010

Alexander Onishko wrote:
Rostyslav Voloshchuk wrote:
І ще - ми усі автоматично станемо платниками ПДВ. В результаті держава забиратиме більше, ніж залишатиме нам.

А звідки слідує цей факт? Я нічого такого не чув.

Загалка для нас точно не підійде. Я цікавився, які витрати можна відносити на розходи - майже нічогісенько...
Отже доведеться сплачувати понад 50%. Проте, пенсія у вас (якщо багато заробляєте) буде величезна (але я маю деякі сумніви, що хтось погодиться вам її сплачувати). Ще ж пенсійна реформа гряде


 
Roman Bulkiewicz
Roman Bulkiewicz  Identity Verified
Local time: 19:12
Member (2004)
English to Ukrainian
+ ...
"Податковий кодекс відправили у КС" Dec 20, 2010


53 депутати подали до Конституційного суду подання про невідповідність Конституції Податкового Кодексу.

Про це повідомляє прес-служба депутата від БЮТ Наталії Королевської.

Депутати вважають, що Податковий кодекс прийнятий з порушенням п'ятнадцяти статей Основного Закону і носить дискримінаційний характер.

Депутати, які підписали конституційне подання, також вважають Податковий кодекс дискримінаційним документом, що звужує права і свободи громадян.


http://www.pravda.com.ua/news/2010/12/20/5695216/


 
Oleg Rudavin
Oleg Rudavin  Identity Verified
Ukraine
Local time: 19:12
Member (2003)
English to Ukrainian
+ ...
Хоть и с запозданием, но... Dec 28, 2010

... все же я написал коротенький циничный отчет о паувау - по крайней мере, по делу. Я его сейчас разошлю всем, кто участвовал или регистрировался для участия, а кто ни первое, ни второе, пишите мне, я отправлю.

 
Dmitrie Highduke
Dmitrie Highduke  Identity Verified
Ukraine
Local time: 19:12
Member (2008)
English to Ukrainian
+ ...
А может... Dec 28, 2010

...быть, в раздел с отчетами поместить? Уж больно интересно

 
Roman Bulkiewicz
Roman Bulkiewicz  Identity Verified
Local time: 19:12
Member (2004)
English to Ukrainian
+ ...
"Податківці готуються збирати гроші по-новому" Dec 29, 2010


Зате вирішена проблема розміру єдиного податку. "Максимальна його ставка для підприємців з 1 січня 2011 року становитиме 86 гривень - 43% від ставки, яку сплачують бізнесмени сьогодні", - стверджує вона.

Податковий кодекс передбачає зниження ставки єдиного податку за рахунок того, що до суми податку не будуть включатися відрахування до пенсійного і соціальних фондів. За словами Продан, для юридичних осіб - "спрощенців" ставка податку становитиме: 2,58% від обороту - для платників ПДВ і 4,3% - для неплатників ПДВ.

Відповідне пояснення парламентський комітет з податкової та митної політики видав 21 грудня. За словами його голови - депутата від Партії регіонів Віталія Хомутинніка, до 19 січня 2011 року уряд внесе на розгляд Верховної ради закон про спрощену систему оподаткування, аби ввести його в дію з другого кварталу.


http://www.epravda.com.ua/publications/2010/12/28/264057/


 
Pages in topic:   < [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53] >


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:


You can also contact site staff by submitting a support request »

Новий податковий кодекс України







Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »
Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »