Pages in topic:   < [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53] >
Новий податковий кодекс України
Thread poster: Elena Kapustina
Iryna Maslova
Iryna Maslova  Identity Verified
Local time: 17:05
English to Russian
+ ...
О пользе хрустального шара Nov 25, 2010

Alexander Onishko wrote:

Irene Maslova wrote:

Практический вопрос к коллегам. Близится 1 декабря - начало подачи заявлений на упрощенку. Как думаете платить: 600 или 1800 за 1-й квартал?
Понятно, что все в каком-то подвешенном состоянии. Но помнится, мне моя инспектор советовала в еще не "смутные" годы (т.е. прошлый или позапрошлый) платить именно за весь первый квартал, а не месяц январь, поскольку бывают разные пересчеты/пересмотры, а при полной или более того проплате отсутствуют формальные основания для отказа в выдаче "единоналожного" свидетельства.


А какой же смысл платить, если внешнеэкономическую деятельность отбирают? Или вы хотите ещё первый квартал поработать? Ввод в действие НК вроде со второго квартала, насколько я помню? В таком случае, если ввод в действие со второго, то платить нужно по старым ставкам. Всё сугубо имхо.


1) Как в той старой притче об обучении осла фарси за 20 лет: то ли осел, то ли падишах, то ли еще кто не доживет ... Это я о нашей неопределенной ситуации. Кто знает?
2) ВЭД, не ВЭД, предприятие - бумажка о трудовом стаже, пусть я даже 5 с половиной копеек с местными товарищами наработаю
3) Считаете, что по старым тарифам? С одной стороны, не хочется переплачивать, с другой - не хочется пролететь из-за формальной причины.
Явно пора хрустальный шар из кладовки доставать...


 
Roman Bulkiewicz
Roman Bulkiewicz  Identity Verified
Local time: 17:05
Member (2004)
English to Ukrainian
+ ...
Перший квартал Nov 25, 2010

Наскільки я розумію, перший квартал 2011 року можна буде працювати за цьогорічними свідоцтвами (а також правилами і ставками).
Принаймні так було в перехідних положеннях того варіанту, який голосували в ВР.

Irene Maslova wrote:

Практический вопрос к коллегам. Близится 1 декабря - начало подачи заявлений на упрощенку.


 
mk_lab
mk_lab  Identity Verified
Ukraine
Local time: 17:05
Member (2004)
English to Russian
+ ...
Щось вибороти Nov 26, 2010

можна лише через потужні організації малих підприємців, які вже створюються - одразу декілька. Краще-б вони об'єдналися, а не чубилися, як завжди... До них тепер і варто звертатися, тим більше, тепер ще маємо час. Але розібратися хто з них - хто поки-що важко.

Інакше наш голос одинокий буде просто "булькою" серед загального галасу


 
Serge Vazhnenko
Serge Vazhnenko
Ukraine
Local time: 17:05
English to Russian
+ ...
Згоден, але... Nov 26, 2010

mk_lab wrote:

можна лише через потужні організації малих підприємців, які вже створюються - одразу декілька. Краще-б вони об'єдналися, а не чубилися, як завжди... До них тепер і варто звертатися, тим більше, тепер ще маємо час. Але розібратися хто з них - хто поки-що важко.

Інакше наш голос одинокий буде просто "булькою" серед загального галасу


...зараз вони ростуть ніби гриби після дощу, і розібратися, хто з них є хто, дуже важко. Тим більше, що то може бути підстава, як з тими "радниками", що вже радилися і про щось домовллися з Віцепрем'эром, проти яких виступив Майдан. Наразі маю пару діб відпочинку від роботи, отже, якщо Ви не проти, спробую розібратися, хто з них є хто і дати лаконічну справку.


 
Serge Vazhnenko
Serge Vazhnenko
Ukraine
Local time: 17:05
English to Russian
+ ...
Адреса общественных организаций Nov 27, 2010

Ниже привожу список адресов общественных организаций Украины. Не хочу давать им субъективную оценку. У всех у них есть свои сайты, так что судите сами. Привожу лишь адресную информацию. Я им еще не писал, поскольку считаю, что нужно направить им наше составленное ранее и под... See more
Ниже привожу список адресов общественных организаций Украины. Не хочу давать им субъективную оценку. У всех у них есть свои сайты, так что судите сами. Привожу лишь адресную информацию. Я им еще не писал, поскольку считаю, что нужно направить им наше составленное ранее и подписанное всеми нами послание.

Вот их адреса:

=================================================

Національна координаційна рада по припиненню повноважень
Верховної Ради та Президента України

Адреса: Київ, майдан Незалежності

------------------------------------------------------------------------------------------


Всеукраїнський центр сприяння підприємницькій діяльності

Сайт: http://acba.com.ua/node/2


Контакти

Олександр Данилюк - Керівник

вул. Петра Сагайдачного 25б

04070 м. Київ Україна

Телефони:

8 (044)498-51-22

8 (044) 561-06-52

Тел/факс: 8 (044) 242-63-40

e-mail: [email protected]


---------------------------------------------------------------------------------

Асамблея громадських організацій малого та середнього бізнесу України

Сайт: http://pidprukr.ucoz.ua/

Список координаційної ради Асамблеї-5

1 Гурняк Ігор. Голова координаційної ради Асамблеї-5.
095-3578739 [email protected]

2.Супрунюк Олександр Олексійович Голова комітету замозахисту
067 382 33 56, 0382777109 [email protected], [email protected]

4.Ковальов Анатолій Костянинович Голова комітету інформаційного забезпечення
096-3891937 e-mail: [email protected]

9.Томасєвич Олександр Васильович Член комітету прямої дії, юрист
093 225 40 22 e-mail: [email protected]


----------------------------------------------------------------------------------

СОЮЗ ПРОГРЕССИВНЫХ СИЛ

http://sun01.kiev.ua/

[email protected]

-----------------------------------------------------------------------------------

Федерація роботодавців України

http://ua.fru.org.ua/

http://ua.fru.org.ua/about/aparat-fru/garyacha-liniya/


------------------------------------
"УКРАЇНСЬКЕ ДЕМОКРАТИЧНЕ КОЛО"
Вид деятельности: ГРОМАДСЬКІ ОБ’ЄДНАННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ
ОКПО: 21718658
Страна: УКРАЇНА
Адрес: М.КИЇВ, ПЕЧЕРСЬКИЙ Р-Н Б-Р ЛЕСІ УКРАЇНКИ БУД. 11
Телефон: 2646924

-----------------------------------

федерация профессиональных союзов Украины
Украина, 01012, г.Киев, площадь Независимости, 2
тел.(044) 278-06-08;
факс: (044) 279-48-62;
E-mail: [email protected]

--------------------------------------------------------------------

Діловий Союз України

http://www.dsu.org.ua/

м. Київ, вул. Марини Раскової, 19, офіс 1216

Телефон: +380 50 330 4998

-----------------------------------------------------------------------

Асамблея громадських організацій малого та середнього бізнесу України

Створюється мережа колективного самозахисту.

Прошу надати інформацію про бажання приєднатися до мережі, надіславши відповідні дані

-назва організації, місто, дані про керівника, відповідальну особу (осіб) контакти
-телефони, емейл. ці дані будуть розміщені на електронній карті.

Пишіть на: Олександр , тел. 067 382 33 56,
0382777109

Голова комітету самозахисту Олександр Супрунюк.

------------------------------------------------------------------------------------

глава Комитета по вопросам защиты предпринимателей
при оппозиционном правительстве Оксана Продан

http://openbiz.com.ua/summary/biography/show/Oksana_Prodan

--------------------------------------------------------------------------------------

Конфедерація вільних профспілок України

http://www.kvpu.org.ua/Pages/default.aspx

голова - народний депутат від БЮТ Михайло Волинець

вул. Велика Василькiвська, 65, 2-й поверх, офiс 36

Київ-150

Україна, 03150

т.: (044) 287 33 38, (044) 284 33 05

т. /ф.:(044) 287 72 83


[email protected]

-------------------------------------------------------------------------------------------

Спілка підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України.
01601, м.Київ, вул. Воровського,22, офіс 37; тел.: (044) 486-38-82

Веб-сайт: http://In.com.ua/~smpu
===========================================================
Collapse


 
Oleg Delendyk
Oleg Delendyk
Ukraine
Local time: 17:05
English to Russian
+ ...
Не варто покладати занадто великих сподівань Nov 27, 2010

на звернення через сайти. Вони часто створюються випадковими людьми, які їх потім не обслуговують. Адреси можуть бути застарілими. На практиці керівництво цих організацій не завжди користується сайтами й читає повіломлення, які через них надходять.

 
Serge Vazhnenko
Serge Vazhnenko
Ukraine
Local time: 17:05
English to Russian
+ ...
Лишається тільки одне: Nov 27, 2010

Oleg Delendyk wrote:

на звернення через сайти. Вони часто створюються випадковими людьми, які їх потім не обслуговують. Адреси можуть бути застарілими. На практиці керівництво цих організацій не завжди користується сайтами й читає повіломлення, які через них надходять.


Просити наших киян зробити подорож до майдану, поспілкуватися з ініціаторами, а також, можливо, з присутніми там депутатами, та передати їм наше звернення з рук у руки.

А потім знову чекати, чекати й чекати... Хоча цього вміння нам, фрилансерам не позичати, самі можемо позичити комусь.


 
mk_lab
mk_lab  Identity Verified
Ukraine
Local time: 17:05
Member (2004)
English to Russian
+ ...
Є ще й телефони Nov 27, 2010

Oleg Delendyk wrote:
Не варто... на звернення через сайти. Вони часто створюються випадковими людьми, які їх потім не обслуговують. Адреси можуть бути застарілими. На практиці керівництво цих організацій не завжди користується сайтами й читає повіломлення, які через них надходять.

Написав на сайт, зателефонував, попросивши до телефону самого-того діяча (вони поки-що не пихаті), та сказав йому, щоб він прочитав, що йому там надійшло від нас. Для них це "в тему", та буде добре озвучено, бо "діалог" урядовці будуть проводити саме з ними.

Я так і буду робити


 
mk_lab
mk_lab  Identity Verified
Ukraine
Local time: 17:05
Member (2004)
English to Russian
+ ...
Еге Nov 27, 2010

Sergey Vazhnenko wrote:
Просити наших киян зробити подорож до майдану, поспілкуватися з ініціаторами, а також, можливо, з присутніми там депутатами, та передати їм наше звернення з рук у руки.

Там їх знайдеш...
От скільки я був на "померанчевому" Майдані - ніяких "польових командирів" там не було (може колись на трибуні).

А по телефону можна домовитися й про зустріч, але листа, як на мене, цілком достатньо. Щоб не розчаровуватись у нових сподіваннях...

[Edited at 2010-11-27 12:31 GMT]


 
Maksym Kozub
Maksym Kozub  Identity Verified
Local time: 17:05
English to Ukrainian
+ ...
Останні новини навколо мого листа Nov 29, 2010

Maksym Kozub wrote:

Я таки змусив себе сьогодні щось написати.

Сьогодні в приймальні Хомутинника по телефону підтвердили, що листа отримали.
Сьогодні ж Стас Речинський виклав його на своєму відомомоу сайті "ОРД": ord-ua.com/2010/11/29/nk-ta-poslugi-intelektualnogo-harakteru/?lpage=1. До "ОРД" можна ставитися по-різному, але я вдячний Стасу за цю публікацію, де лист уперше набуває розголосу поза форумами.


 
Oleksandr Myslivets
Oleksandr Myslivets  Identity Verified
Ukraine
English to Russian
+ ...
Спасибо, Максим! Nov 30, 2010

Maksym Kozub wrote:

Maksym Kozub wrote:

Я таки змусив себе сьогодні щось написати.

Сьогодні в приймальні Хомутинника по телефону підтвердили, що листа отримали.
Сьогодні ж Стас Речинський виклав його на своєму відомомоу сайті "ОРД": ord-ua.com/2010/11/29/nk-ta-poslugi-intelektualnogo-harakteru/?lpage=1. До "ОРД" можна ставитися по-різному, але я вдячний Стасу за цю публікацію, де лист уперше набуває розголосу поза форумами.


Максим, Вы сделали очень важное, нужное и, будем надеяться, своевременное для всех нас дело. Огромное Вам спасибо! Думаю, со мной будут солидарны и остальные коллеги! Молчать нельзя, особенно сейчас. Правильно говорят «митингувальники» на Майдане, надо писать кодекс с нуля и в корне менять его филосовию, хоть это и мечты, но, как говорится, под лежачий камень и вода не течет. Пусть "осовремениватели" законодательства задумаются о бизнесе не только как о торговле и физическом товарообмне, но и как о производстве интеллектуального продукта, с учетом современных реалий глобализации и интернационализации. С одним и тем же мерилом, как это сделано в кодексе, подходить к этим составляющим понятия "бизнес" попросту нельзя.


 
Oleg Delendyk
Oleg Delendyk
Ukraine
Local time: 17:05
English to Russian
+ ...
Є й така пропозиція Nov 30, 2010

3) вивести зі списків сфер діяльності фізичних осіб-підприємців, на яких поширюється право застосування спрощеної системи оподаткування, незалежну професійну діяльність та оптову торгівлю.

http://www.dt.ua/2000/2040/70906/


 
Olga and Igor Lukyanov
Olga and Igor Lukyanov  Identity Verified
Canada
Local time: 10:05
English to Russian
+ ...
Ветував!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nov 30, 2010

Таки ветував!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 
Olga and Igor Lukyanov
Olga and Igor Lukyanov  Identity Verified
Canada
Local time: 10:05
English to Russian
+ ...
Усим скептикам присвячується Nov 30, 2010

1. У Помаранчеву революцію теж ніхто не вірив

2.

IMPOSSIBLE N'EST QU'UNE EXCUSE AVANCÉE PAR CEUX QUI TROUVENT PLUS SIMPLE DE VIVRE DANS LE MONDE QUI LEUR A ÉTÉ DONNÉ PLUTÔT QUE DE CHERCHER EN EUX LA FORCE DE LE CHANGER.

IMPOSSIBLE N'EST PAS UN FAIT. C'EST UNE OPINION.
IMPOSSIBLE N'EST PAS UNE FATALITÉ. C'EST UN DÉFI.
IMPOSSIBLE EST UNE CHANCE.
IMPOSSIBLE EST PROVISOIRE.
IMPOSSIBLE N'EST RIEN.


 
Taras Ulishchenko
Taras Ulishchenko  Identity Verified
Ukraine
Local time: 17:05
Member (2009)
English to Russian
+ ...
Ветував, але... Nov 30, 2010

Olga and Igor Lukyanov wrote:

Таки ветував!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Так, але йдеться про те, щоб "доопрацьовувати", причому якось дуже поспіхом: http://www.pravda.com.ua/news/2010/11/30/5629094. На жаль, не факт, що таке опрацювання стосуватиметься актуальних для нас частин кодексу. Та все ж, звісно, на сьогодні це добра новина!

[Edited at 2010-11-30 11:25 GMT]


 
Pages in topic:   < [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53] >


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:


You can also contact site staff by submitting a support request »

Новий податковий кодекс України







Trados Studio 2022 Freelance
The leading translation software used by over 270,000 translators.

Designed with your feedback in mind, Trados Studio 2022 delivers an unrivalled, powerful desktop and cloud solution, empowering you to work in the most efficient and cost-effective way.

More info »
CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

Buy now! »