Pages in topic:   < [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53] >
Новий податковий кодекс України
Thread poster: Elena Kapustina
mk_lab
mk_lab  Identity Verified
Ukraine
Local time: 05:51
Member (2004)
English to Russian
+ ...
Ой, не будьте наівними Sep 24, 2010

Тігіпко на економічному форумі в Раді казав, що він готовий зустрічатися з представниками всіляких професійних груп і обговорювати деталі кодексу.

Це треба дуже потужну групу зібрати, та не відокремлюватись конкретно як перекладачі (бо "нас разом небагато, і нас легко подолати", а позиціонуватись з кимось разом (наприклад з ІТ-шниками)


 
Sergei Leshchinsky
Sergei Leshchinsky  Identity Verified
Ukraine
Local time: 05:51
Member (2008)
English to Russian
+ ...
ага Sep 24, 2010

Айтишников уже наказали на 1500 грн. Я так не хочу. Я им плачу 150 и вижу, что они (читай — страна) и на эти деньги не работают...

 
andress
andress  Identity Verified
Ukraine
Local time: 05:51
English to Russian
+ ...
Наказали или наградили? Sep 24, 2010

Sergei Leshchinsky wrote:
Айтишников уже наказали на 1500 грн. ...

Сергей, а вот некоторые переводчики думают, что айтишников не наказали, а наградили, дав возможность вести ВЭД и... платить налоги (повышенный единый). А некоторые товарищи не понимают, пишут петиции потенциальным благодетелям и хотят, чтоб и их наказали/наградили...
ИМХО, доведут эти петиции до того, что еще одна группа фрилансеров попадет в поле зрения кого надо, т.е. автоматически в подпольные миллионеры (сами бы посмотрели на часовые ставки на своих профильных страницах и умножили их на годовой фонд трудового времени - так вот "по-простому" рассуждают означенные принимальщики решений) -"отмыватели" с соответствующими последствиями... Иная простота... и т.д.
Айтишники облагодетельствованные, кстати, поступают конструктивнее, они вот что обсуждают - www.developers.org.ua/forum/topic/2318/page/4?ref=fp#post-58213.


 
mk_lab
mk_lab  Identity Verified
Ukraine
Local time: 05:51
Member (2004)
English to Russian
+ ...
Сергій Sep 24, 2010

Sergei Leshchinsky wrote:
Я так не хочу. Я им плачу 150 и вижу, что они (читай — страна) и на эти деньги не работают...

За вас ми спокійні. Ви проживете при будь-якій владі у будь-якій краіні без будь-якої сплати чого б то не було.


 
Roman Paslavskyy
Roman Paslavskyy  Identity Verified
Ukraine
Local time: 05:51
English to Ukrainian
+ ...
все понимаем Sep 24, 2010

andress wrote:
А некоторые товарищи не понимают, пишут петиции потенциальным благодетелям и хотят, чтоб и их наказали/наградили...


andress, а Ви як бачите нашу професію у світлі чинного проекту ПК? Без ЗЕД ця робота для мене втрачає сенс. Мої клієнти віддають перевагу звичайним банківським переказам.
На загальній системі теж можна жити, але без бухгалтерських навичок (чи бухгалтера) Ви "пролетите". Особливо, якщо податкова вирішить з Вами ближче познайомитися. На загальній багато нюансів: прийшли гроші у дол. США; їх треба показати у доходах (за оф. курсом НБУ); потім Ви ці гроші продали, і якщо сума у гривнях більша -- робіть перерахунок. Ну це так. Мінімізувати податки можна шляхом амортизації, але і тут доведеться розбиратися. А ще є досить багато підводних каменів.

А який вихід Ви пропонуєте у ситуації, що склалася? Ми хоч петицію складаємо. Я не маю великих сподівань на цей хід, але вважаю, що краще діяти, а не просто скиглити про погане життя в Україні. Ми можемо хоча б про себе заявити.


 
Marina Aleyeva
Marina Aleyeva  Identity Verified
Israel
Local time: 05:51
Member (2006)
English to Russian
+ ...
Діяти треба розумно Sep 24, 2010

Як у лікарів - не нашкодь.

 
Roman Paslavskyy
Roman Paslavskyy  Identity Verified
Ukraine
Local time: 05:51
English to Ukrainian
+ ...
Пропонуйте Sep 24, 2010

Marina Aleyeva wrote:

Як у лікарів - не нашкодь.


Пропонуйте варіанти дій.


 
Marina Aleyeva
Marina Aleyeva  Identity Verified
Israel
Local time: 05:51
Member (2006)
English to Russian
+ ...
Коли матиму що запропонувати - запропоную Sep 24, 2010

А просто так щось робити, без чіткої мети і не прорахувавши наслідки, на мій погляд, не варто.

 
Sergei Vasin
Sergei Vasin  Identity Verified
Ukraine
Local time: 05:51
Member (2008)
English to Russian
+ ...
От некоторых переводчиков Sep 24, 2010

andress wrote:

... а вот некоторые переводчики думают, что айтишников не наказали, а наградили, дав возможность вести ВЭД и... платить налоги (повышенный единый). А некоторые товарищи не понимают, пишут петиции потенциальным благодетелям и хотят, чтоб и их наказали/наградили...



Andress, айтишников наградили не размером ставки, а возможностью выбора - не хотите такой единый, переходите на общий. Нас такого выбора лишили.

Хотелось бы узнать, что предлагаете Вы? Просто уйти в тень?


 
andress
andress  Identity Verified
Ukraine
Local time: 05:51
English to Russian
+ ...
Не знаю, хто там скиглить, але не я точно! Sep 24, 2010

Roman Paslavskyy wrote:
andress, а Ви як бачите нашу професію у світлі чинного проекту ПК?

Я бачу, що цим достойникам фрилансери (в т.ч. і перекладачі) непотрібні, податки від них їм теж не потрібні. Не бачу тому сенсу вести себе, як нав"язливому коханцю, якому вже не раз дали откоша (таки дали - я в ЖЖ Бродського відзначався), а він все своє мургика про кохання... В чинному проекті є мінімум 3 положення, кожне з яких робить мою діяльність у якості ФОП забороненою або економічно недоцільною. Які петиції не пишіть, а щось з того скоріше за все залишиться. В цьому разі я знімаюся з реєстрації. От таке майбутнє. Вірогідно, займуся освоєнням іншого фаху (треба готуватися до того, що колись таки машинний переклад буде на рівні людського...), або ж вивченням ще пари мов та вдосконаленням професійного рівня в очикуванні зміни влади.
Мої аргументи і пропозиції дивіться в постах вище, не бачу сенсу повторюватися.

Roman Paslavskyy wrote: Без ЗЕД ця робота для мене втрачає сенс. Мої клієнти віддають перевагу звичайним банківським переказам.

В мене за останні 2 роки не було ні одного клієнта з території екс-СРСР. Мабуть таки краще забути, що було, а при великому бажанні далі працювати вивчати досвід айтішників і запропонувати клієнтам змінити звички.

Roman Paslavskyy wrote:На загальній системі теж можна жити, але без бухгалтерських навичок (чи бухгалтера) Ви "пролетите".

Та Ви оптиміст! Практично на цій системі можна тільки вмерти. Втім, якби я був ФОП-програміст, що веде ВЕД, то теж закрився б при таких умовах ЄП.

Roman Paslavskyy wrote: Ми хоч петицію складаємо. ... Ми можемо хоча б про себе заявити.

От в тому, вважаю, Ваша помилка. Не треба заявляти (це тільки нашкодить) і робити нічого з розділу "хоч..." Почитайте хоча б уважно згадане ЖЖ ще з травня і тоді зробіть висновок, чи бажають ТАМ когось взагалі крім себе слухати. В такій ситуації доказувати-заявляти... ну приблизно як намагатися вчити немовля 4 іноземним мовам одночасно: нічого, крім шкоди...


 
Marina Aleyeva
Marina Aleyeva  Identity Verified
Israel
Local time: 05:51
Member (2006)
English to Russian
+ ...
Это не выбор, а показательная порка Sep 24, 2010

Sergei Vasin wrote:
айтишников наградили не размером ставки, а возможностью выбора - не хотите такой единый, переходите на общий.

Чтоб другим таким же инициативным неповадно было. Кто тут у нас добивался единого? IT? Вот и получайте.


 
Sergei Vasin
Sergei Vasin  Identity Verified
Ukraine
Local time: 05:51
Member (2008)
English to Russian
+ ...
Чем плоха ставка в 1000 грн.? Sep 24, 2010

Marina Aleyeva wrote:

Чтоб другим таким же инициативным неповадно было. Кто тут у нас добивался единого? IT? Вот и получайте.


Что плохого в ставке 1000 грн., если это будет все равно намного меньше, чем 15% + 33,2% ?


 
Marina Aleyeva
Marina Aleyeva  Identity Verified
Israel
Local time: 05:51
Member (2006)
English to Russian
+ ...
Плохое Sep 24, 2010

Sergei Vasin wrote:
Что плохого в ставке 1000 грн., если это будет все равно намного меньше, чем 15% + 33,2% ?

Ну, в сумме там, кажется, 1500. Тем, что такая ставка требует от вас и меня обязательно иметь постоянный заработок, ее окупающий. Хорошо, если он есть. А стоит заболеть (не дай бог, конечно) или остаться надолго без работы или попасть в иную неприятную ситуацию? Тогда необходимость выложить 1500 грн. ежемесячно без соответствующего дохода превращается в разорение.


 
Sergei Leshchinsky
Sergei Leshchinsky  Identity Verified
Ukraine
Local time: 05:51
Member (2008)
English to Russian
+ ...
о вечности и вишне за окном Sep 25, 2010

Sergei Vasin wrote: айтишников наградили не размером ставки, а возможностью выбора - не хотите такой единый, переходите на общий. Нас такого выбора лишили.

Чем такой выбор, то лучше никакого. (Чтоб им всю жизнь был такой выбор, этим авторам ПК...) Это не "выбор", это классическая "вилка" в крестики-нолики...
andress wrote: якби я був ФОП-програміст, що веде ВЕД, то теж закрився б при таких умовах ЄП.

Этого они и ожидают. Идет очередная корпоратизация отраслей и борьба с мелкими лавочниками, коими мы и являемся. (Для этого планово был объявлен "кризис".) Основная цель — большие фермы, на которых молча стоит скот, который есть усредненную питательную субстанцию и не мычит. Толпой проще управлять, когда она в одном помещении, а не "каждый у себя дома и делает что хочет". Возвращаются "трудовые лагеря", только в новой, "демократической", обертке...

andress wrote: Не треба заявляти (це тільки нашкодить)... зробіть висновок, чи бажають ТАМ когось взагалі крім себе слухати.

А любое заявление типа "я готов платить хоть 2000, только дайте ВЭД!" (тут один шумел недавно...) приведет к тому, что вам скажут: "Раз вы МОЖЕТЕ (платить теоретически), то вы БУДЕ (платить практически)". Вот, Марина это заметила:
Marina Aleyeva wrote: Это не выбор, а показательная порка. Чтоб другим таким же инициативным неповадно было. Кто тут у нас добивался единого? IT? Вот и получайте.

А некоторые товарищи настойчиво стремятся расстаться со своими кровными:
Sergei Vasin wrote: Что плохого в ставке 1000 грн., если это будет все равно намного меньше, чем 15% + 33,2%?

А я уже отмечал, что государство не отрабатывает и той суммы, что я сейчас ему дарю (150 грн.). Функционеры улыбаться не умеют. Социалки нет... Везде надо платить из своего кармана (только школа примерно на килобакс в год выходит)... А где же так интенсивно наполняемый мной бюджет?
Не за тех взялись. Трясти надо крупный бизнес, но они ж не могут сами себя трясти...
Marina Aleyeva wrote: такая ставка требует от вас и меня обязательно иметь постоянный заработок... А стоит заболеть... Тогда необходимость выложить 1500 грн. ежемесячно без соответствующего дохода превращается в разорение.

На то и расчет. Чем больше народу перейдет на эту ставку (или на общую, где тоже не фонтан), тем быстрее они исчезнут из поля зрения, как индивидуальные предприниматели, и пополнят ряды планктона. А там уже ждут...

Вспоминаются слова старика Корлеоне: "Мы им сделаем такое предложение, от которого они не смогут отказаться". Айтишники — первые.

О така **ня, малята...

[Редактировалось 2010-09-25 06:13 GMT]


 
Roman Paslavskyy
Roman Paslavskyy  Identity Verified
Ukraine
Local time: 05:51
English to Ukrainian
+ ...
Давайте проголосуємо Sep 25, 2010

Оскільки для надсилання петиції потрібні будуть підписи, пропоную висловити свою думку в онлайн-опитуванні.

http://host1.easypolls.net/poll.html?p=25249


 
Pages in topic:   < [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53] >


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:


You can also contact site staff by submitting a support request »

Новий податковий кодекс України







Trados Business Manager Lite
Create customer quotes and invoices from within Trados Studio

Trados Business Manager Lite helps to simplify and speed up some of the daily tasks, such as invoicing and reporting, associated with running your freelance translation business.

More info »
TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »