Як отримати гроші від клієнта?
Thread poster: AccentPharm

AccentPharm
Ukraine
Local time: 23:56
English to Russian
Apr 21, 2010

Добрий день шановні перекладачі.
Відповіді на форумі по цій темі вже мабуть застаріли. Хотілось бі почути свіжу інформацію. Підсумовуючи старі теми можна нарахувати такі способи:

- Банківський переказ на рахунок приватного підприємця (перевірений спосіб, але не
... See more
Добрий день шановні перекладачі.
Відповіді на форумі по цій темі вже мабуть застаріли. Хотілось бі почути свіжу інформацію. Підсумовуючи старі теми можна нарахувати такі способи:

- Банківський переказ на рахунок приватного підприємця (перевірений спосіб, але не кожен кліент хоче мати справу з договорами та актами... )
- Moneybookers (зареєструвалися, але грошей ще не отримували)
- PayPal - дуже хотілося, але українцям не можна. ХОЧА я натрапляю на укр сайти бюро перекладів які заявляють що приймають платежі через PayPal. Як так??????????
- Visa/ MasterCard - електронний еквайрінг. Декілька банків надають можливість клієнту оплатити через сайт постачальника послуг. Але у мене виникають питання: є можливість отримувати гроші з усього світу, sounds good, але як щодо звітності по цим коштам? Оплата з карти напевне другий після пейпел найпоширеніший спосіб перераховувати гроші, тому здається замовники спокійно могли б розраховуватися в такий спосіб з нами, перекладачами.

В кого є досвід або відповіді на питання (особливо про пейпел на укр сайтах)
Collapse


 

Roman Bulkiewicz  Identity Verified
Ukraine
Local time: 23:56
Member (2004)
English to Ukrainian
+ ...
... Apr 21, 2010

mafi wrote:
PayPal. Як так??????????


Якось, мабуть, так:
http://www.proz.com/forum/russian/126587-Как_жителям_России_СНГ_принимать_оплату_по_paypal.html


- Visa/ MasterCard - електронний еквайрінг. Декілька банків надають можливість клієнту оплатити через сайт постачальника послуг. Але у мене виникають питання: є можливість отримувати гроші з усього світу, sounds good, але як щодо звітності по цим коштам?


Ви отримуєте гроші в гривнях від української компанії за договором, тому проблем зі звітністю для приватного підприємця-"спрощенця" не повинно бути. От хіба що з платіжних документів може бути неочевидно, що це дохід від того виду діяльності, який у вас вказаний у свідоцтві платника єдиного податку.
Проте, з мого досвіду, корпоративні клієнти чомусь не дуже хочуть платити картками. Рідко хто погоджується - як це не дивно. Інша річ, якщо багато працюєте з приватними особами; тоді це справді зручно.


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:


You can also contact site staff by submitting a support request »

Як отримати гроші від клієнта?

Advanced searchSDL Trados Studio 2019 Freelance
The leading translation software used by over 250,000 translators.

SDL Trados Studio 2019 has evolved to bring translators a brand new experience. Designed with user experience at its core, Studio 2019 transforms how new users get up and running and helps experienced users make the most of the powerful features.

More info »
Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

More info »Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search