Off topic: про cпон$орів
Thread poster: DZiW

DZiW
Ukraine
English to Russian
+ ...
Nov 17, 2009

Вітаю.

Нещодавно наш партнер зі Штатів спитав скільки я отримав „роялті” за те, що знайшов спонсора для деяких неприбуткових організацій (€15'000). Чесно кажучи, я трохи розгубився, а він сказав що зазвичай це до 10% від суми.

Враховуючи мої вдалі пошуки спонсорів
... See more
Вітаю.

Нещодавно наш партнер зі Штатів спитав скільки я отримав „роялті” за те, що знайшов спонсора для деяких неприбуткових організацій (€15'000). Чесно кажучи, я трохи розгубився, а він сказав що зазвичай це до 10% від суми.

Враховуючи мої вдалі пошуки спонсорів за останні п’ять років, я можу сміливо покинути роботу і найняти гарну секретарку щоб вона читала мені пошту сексуальним голосом прямо в спа-салоні))

Але в нашому законодавстві (Україна – СНД) я, на жаль, чомусь не знайшов офіційної інформації щодо гонорару тим, хто знаходить спонсорів. То як це діє і в яких країнах?

Якщо у вас, шановні знаючі колеги, є така інформація – прошу.

Спасибі.
Collapse

Maksym Kozub  Identity Verified
Local time: 07:29
English to Ukrainian
+ ...
Домовляйтеся... Nov 18, 2009

DZiW wrote:

Але в нашому законодавстві (Україна – СНД) я, на жаль, чомусь не знайшов офіційної інформації щодо гонорару тим, хто знаходить спонсорів.
Мабуть, тому, що це не предмет законодавства, а предмет домовленостей між тим, хто знаходить, і тим, для кого знаходять. Поширена ж практика таких домовленостей може бути різною в різних країнах і ситуаціях. Недаремно ж Ваш знайомий "...сказав що зазвичай це до 10% від суми". _Звичний для нього варіант_ розміру винагороди, а не встановлений законом.

Ніхто ж не заважає Вам наступного разу укласти з організацією договір про надання послуг (інформаційних тощо) з пошуку спонсорів, а в тому договорі встановити такий розмір винагороди, про який домовитеся з організацією...

[Редактировалось 2009-11-18 12:22 GMT]

DZiW
Ukraine
English to Russian
+ ...
TOPIC STARTER
зрозуміло Nov 18, 2009

То це угода, а не self-evident практика...
Шкода, прийдеться відмінити спа-салони)

Звісно, всі умови контракту дуже рідко розголошують, але наскільки поширена така практика щодо не- та малоприбуткових організацій? Я маю на увазі не моральн
... See more
То це угода, а не self-evident практика...
Шкода, прийдеться відмінити спа-салони)

Звісно, всі умови контракту дуже рідко розголошують, але наскільки поширена така практика щодо не- та малоприбуткових організацій? Я маю на увазі не морально-етичний аспект (хочу все і багато), а чисто бізнес, бо найменша спонсорська допомога про яку я особисто домовлявся була від 5 тисяч європейських карбованців). Чи впливає на це без/ готівковий розрахунок?

Не знаю як у інших, але в нас дуже розповсюджена схема „спонсорства” коли хтось (в даному випадку – я) без фінансової винагороди знаходить спонсора, домовляється з ним і потім цим займається мерія, міськвиконком та інші надшефні структури прийомної організації. Але тоді виникає таке питання: чи можуть вони (мають право) підписати договір про надання послуг (інформаційних тощо) вже без того, хто цим насправді займався? Звісно, я не про мораль)
Collapse

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

You can also contact site staff by submitting a support request »

про cпон$орів

Advanced search

PerfectIt consistency checker
Faster Checking, Greater Accuracy

PerfectIt helps deliver error-free documents. It improves consistency, ensures quality and helps to enforce style guides. It’s a powerful tool for pro users, and comes with the assurance of a 30-day money back guarantee.

More info »
TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »

Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search