https://www.proz.com/forum/translation_in_ukraine_%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%B4_%D0%B2_%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%96/127328-moneybookers_%D0%B2_%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%96.html&phpv_redirected=1

Pages in topic:   [1 2 3 4 5 6 7 8 9] >
Moneybookers в Україні
Thread poster: kitsune
kitsune
kitsune
Russian to English
+ ...
Feb 11, 2009

Шановні колеги! Потрібна Ваша допомога.

Мені переказали гроші через moneybookers, але я не можу знайти "нормальної" інфо, куди мені далі звертатися. Взагалі питання у тому, ЯК ЖЕ ЗНЯТИ ЦІ ГРОШІ В УКРАЇНІ, зокрема в Києві.

Дякую за відопіді та терпіння:)


 
jrs_kiev
jrs_kiev
Local time: 17:12
English to Russian
+ ...
просто Feb 11, 2009

практичний досвід.

1. Відкрити візу (долларову). рекомендував би інтернет-візу Приватбанку + звичайну візу (доларову). Поповнити інет-візу на 10 долларів. Зареєструвати обидві картки в Приват24.

2. Зареєструвати інет-візу в МБ, підтвердити її в МБ (глянути зняту сум
... See more
практичний досвід.

1. Відкрити візу (долларову). рекомендував би інтернет-візу Приватбанку + звичайну візу (доларову). Поповнити інет-візу на 10 долларів. Зареєструвати обидві картки в Приват24.

2. Зареєструвати інет-візу в МБ, підтвердити її в МБ (глянути зняту суму в Приват24), вивести на неї гроші (3 роб. дні), потім через Приват24 скинути на звичайну візу. Усе.

2 картки - щоб не світити основну візу в інтернеті.
Якщо суми більше ліміту, треба через МБ підтвердити домашню адресу - вони пришлють код, який треба вводити.
Collapse


 
Oleg Prots
Oleg Prots  Identity Verified
Ukraine
Local time: 17:12
English to Ukrainian
+ ...
На цю тему Feb 11, 2009

http://www.proz.com/forum/ukrainian/65522-paypal_moneybookers_в_Україні_перспективи.html

 
Sergei Leshchinsky
Sergei Leshchinsky  Identity Verified
Ukraine
Local time: 17:12
Member (2008)
English to Russian
+ ...
Достаточно одной карты Feb 11, 2009

1) открыть обычный "карточный" долларовый счет в ПриватБанке и получить карту Visa.
2) зарегистрировать карту в системе Moneybookers.
3) выбрать подтверждение по почте (snail mail -- надежнее) и получить (через 10-12 дней) письмо от Moneybookers с кодом активации.
4) купить пива и отпразднов�
... See more
1) открыть обычный "карточный" долларовый счет в ПриватБанке и получить карту Visa.
2) зарегистрировать карту в системе Moneybookers.
3) выбрать подтверждение по почте (snail mail -- надежнее) и получить (через 10-12 дней) письмо от Moneybookers с кодом активации.
4) купить пива и отпраздновать.

Вывод денег на карту выполнятся за 3-4 банковских дня (плюс выходные, если попадают). Система снимает чуть боьше 2 евро за операцию.

Счастья вам!

[Редактировалось 2009-02-11 13:36 GMT]
Collapse


 
Anna Ivanchenko
Anna Ivanchenko  Identity Verified
Ukraine
Local time: 17:12
Member (2009)
English to Russian
+ ...
Приват необов'язково Apr 16, 2010

Спочатку (десь рік) користувалася безкартковим поточним рахунком у ПриватБанку. Переказувала гроші, а потім з паспортом і реквізитами у банк.

Потім відкрила доларову картку в УкрСибі та почала переказувати напряму туди. І ніяких геморів із двома картками.


 
Roman Bulkiewicz
Roman Bulkiewicz  Identity Verified
Local time: 17:12
Member (2004)
English to Ukrainian
+ ...
Сюрприз від МБ Apr 16, 2010

Отаким повідомленням мене зустрічає МБ вже кілька днів:

"Your account is locked for outgoing transfers and credit/debit card payments therefore we cannot complete this transaction.

To unlock your account, you must upload funds into your Moneybookers account via bank transfer."

Себто я тепер маю відкривати рахунок і не знати з якого дива витрачати гро�
... See more
Отаким повідомленням мене зустрічає МБ вже кілька днів:

"Your account is locked for outgoing transfers and credit/debit card payments therefore we cannot complete this transaction.

To unlock your account, you must upload funds into your Moneybookers account via bank transfer."

Себто я тепер маю відкривати рахунок і не знати з якого дива витрачати гроші на банківський переказ...

Саппорт поки що мовчить.

Перед цим мені не віддавали гроші на картку, пропонуючи скористатися банківським переказом. Пояснили це тим, що в них нібито перевищився якийсь глобальний ліміт карткових операцій, але це тимчасово. Тепер, значить, взагалі не хочуть віддавати.

Хто з таким зіштовхувався, чи не поділитеся досвідом?

Хто ще не зіштовхувався -- майте на увазі.
Collapse


 
mk_lab
mk_lab  Identity Verified
Ukraine
Local time: 17:12
Member (2004)
English to Russian
+ ...
Може хтось мені пояснить Apr 16, 2010

Яке призначення платежу вказує МБ при перерахуванні грошей на валютний картковий рахунок?

Логічно було б думати, що "Сплата перекладацьких послух за рахунком №..." чи щось подібне. З таким формулюванням банки аж ніяк не мають права зара
... See more
Яке призначення платежу вказує МБ при перерахуванні грошей на валютний картковий рахунок?

Логічно було б думати, що "Сплата перекладацьких послух за рахунком №..." чи щось подібне. З таким формулюванням банки аж ніяк не мають права зараховувати гроші на рахунки фізичних осіб (не підприємницькі). Я, наприклад, вже багато років (аж від славнозвісних санкцій ФАТФ щодо України) не можу таким чином отримувати гроші від юр.осіб (хіба що благати їх писати, що мета перерахування "некомерційна", чи то це є гонорар, мат.допомога, подарунок від бабусі...). Але мало хто з нормальних замовників на таку туфту піде. З подібних перерахувань мають сплачуватись податки як за доходи фізичних осіб, отримані з-за кордону (щось там 30-40%), а замовник має за вас платити усю "соціалку"...

З іншого боку, карткових валютних рахунків ФОП не існує, а лише розрахункові рахунки. Чи може МБ "скидати" гроші на них?

Алеж от я багато тут читаю про успішну наполегливу працю багатьох колег, які отримують кошти якось таким чином: Замовник->МБ->Картковий рахунок->Щастя і задоволення. Щось тут не те, панове...

[Edited at 2010-04-16 13:18 GMT]
Collapse


 
Alexander Onishko
Alexander Onishko  Identity Verified
Russian to English
+ ...
* Apr 16, 2010

*

[Edited at 2010-04-16 14:31 GMT]


 
mk_lab
mk_lab  Identity Verified
Ukraine
Local time: 17:12
Member (2004)
English to Russian
+ ...
Пробачте, але Apr 16, 2010

Alexander Onishko wrote:
МК_лаб, ...

Питання суто практичне - може я чогось не розумію, чи не знаю якихось "світлих плям". Тому й питаю

Впевнений, що МБ працює в легальному полі. І нам треба знати, як адаптуватись до використання цієї системи в нашому легальному полі, бо дійсно іноді втрачаются замовники (щоправда, зазвичай дрібні, "разові", та, відверто кажучи, не дуже того варті)

[Edited at 2010-04-16 14:49 GMT]

[Edited at 2010-04-16 14:50 GMT]


 
Roman Bulkiewicz
Roman Bulkiewicz  Identity Verified
Local time: 17:12
Member (2004)
English to Ukrainian
+ ...
... Apr 16, 2010


мат.допомога, подарунок від бабусі...


Особисто я тільки для таких цілей МБ і використовував. Аякже. Прошу занести в протокол.


Яке призначення платежу вказує МБ при перерахуванні грошей на валютний картковий рахунок?

Логічно було б думати, що "Сплата перекладацьких послух за рахунком №..." чи щось подібне.


Не дуже логічно, бо МБ виступає не як фінансова устунова, а як платник, а ми не надаємо компанії Moneybookers перекладацьких послуг і не виставляємо їй рахунки.
Ба навіть зовсім нелогічно, бо надходження коштів на рахунок у МБ від клієнтів за надані послуги (якби хто боронь Боже на таке пішов) і зняття коштів з рахунку в МБ на власний банківський (картковий чи поточний) рахунок -- це ніяк не пов'язані одна з одною операції.

Щодо перерахування на картковий рахунок, то воно здійснюється не банківським переказом, а через систему Віза. У виписці це відображається приблизно так: "44XZ002377 45637281902 LONDON MONEYBOOKERS EUR". Нема за що.

лише розрахункові рахунки. Чи може МБ "скидати" гроші на них?


Може і навіть хоче. А от яке там вказується призначення платежу, мені й самому цікаво дізнатися (бажано не експериментальним шляхом).




[Edited at 2010-04-16 16:02 GMT]


 
Larissa Ershova
Larissa Ershova  Identity Verified
Ukraine
Local time: 17:12
Member (2009)
German to Russian
+ ...
з мого експериментального досвіду :-) Apr 16, 2010

... хоча і невеликого (декілька виведень із МБ на картку): кожного разу за підставу для перерахунку було вказано "повернення покупки". У банку питань поки що не виникало, але і суми там невеликі. Банк, правда, російський, але думаю, що у МБ для України схожі підстави, навряд, що вони там будуть придумувати щось інше.

 
andress
andress  Identity Verified
Ukraine
Local time: 17:12
English to Russian
+ ...
Дійсно різні речі. Apr 16, 2010

Roman Bulkiewicz wrote:
...надходження коштів на рахунок у МБ від клієнтів за надані послуги (якби хто боронь Боже на таке пішов) і зняття коштів з рахунку в МБ на власний банківський (картковий чи поточний) рахунок -- це ніяк не пов'язані одна з одною операції.

До речі, зовсім же ж не обов"язково ті гроші переводити на власний рахунок і знімати карткою! Якщо б банк навіть той рахунок заблокував, то можна на ті манібукерсні гроші купувати за кордоном речі на тих же аукціонах, та хоч і розрахуватися з Білом Гейтсом за його софт.


 
Marina Aleyeva
Marina Aleyeva  Identity Verified
Israel
Local time: 17:12
Member (2006)
English to Russian
+ ...
А Біл Гейтс погодиться? Apr 16, 2010

andress wrote:
можна на ті манібукерсні гроші купувати за кордоном речі на тих же аукціонах, та хоч і розрахуватися з Білом Гейтсом за його софт.


Я цікавилася питанням, які закордонні Інтернет-магазини приймають Манібукерс. Вийшло, що не так вже й багато. Принаймні нічого корисного для себе не знайшла. Якщо купувати речі - розмитнення може стати в таку копійку (не кажучи про ціни), що палав би той Манібукерс синім полум'ям. Щодо софту не знаю, але софт дешевше купляти на вітчизні, хіба ж ні?

В цілому я згодна, що користь від Манібукерсу сумнівна. Я живу без нього і не жалкую. І можу з досвіду сказати, що надійніше мати справу з тими конторами, які з розумінням ставляться до наших реалій і згодні на маленькі жертви у вигляді банківських переказів і трошки папірцевої роботи в обмін на гарний результат. Сама вже готовність організувати нормальний робочий процес - показник надійності.


 
Sergei Leshchinsky
Sergei Leshchinsky  Identity Verified
Ukraine
Local time: 17:12
Member (2008)
English to Russian
+ ...
ээээ Apr 16, 2010

mk_lab wrote:
Яке призначення платежу вказує МБ при перерахуванні грошей на валютний картковий рахунок?

Его преимущество в том, что он как раз вытирает эту строку, чтобы в ней ни было написано.


 
Anna Ivanchenko
Anna Ivanchenko  Identity Verified
Ukraine
Local time: 17:12
Member (2009)
English to Russian
+ ...
Мдя Apr 17, 2010

У страшному світі деякі люди живуть. Немає чого боятися Манібукерс - краще користуватися всіма наявними можливостями, щоб отримувати чесно зароблене.

 
Pages in topic:   [1 2 3 4 5 6 7 8 9] >


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:


You can also contact site staff by submitting a support request »

Moneybookers в Україні


Translation news in Ukraine





Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »
TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »