Pages in topic:   < [1 2]
Проект Закону України ''Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності ..."
Thread poster: andress

Maksym Kozub  Identity Verified
Local time: 00:38
English to Ukrainian
+ ...
Про заяву тощо Dec 18, 2008

[quote]Nadezhda & Vatslav Yehurnovy wrote:
Відповідно до законодавства для взяття на податковий облік у податкову інспекцію необхідно звернутися з такими документами:

* заява за ф. № 5-ОПП, чистий бланк якої можна придбати в податковій інспекції;
* копія свідоцтва про державну реєстрацію суб'єкта підприємницької діяльності — фізичної особи, яку Вам повинні були видати в органі державної реєстрації;
* документ, що засвідчує особу (паспорт).

При цьому органові державної податкової служби забороняється вимагати від суб'єкта підприємницької діяльності — фізичної особи додаткові документи для взяття його на податковий облік.
Вацлаве, Надю, 5-ОПП тут ны до чого: колега ж написав, що він не ставав на податковий облік, а отримував свідоцтво латника єдиного податку на черговий рік. При цьому подається, як ви правильно написали,
* заява встановленої форми про право застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності;
* платіжний документ (квитанція, копія платіжного доручення з відміткою банківської установи) про сплату (перерахування) відповідного розміру єдиного податку за період, не менший ніж календарний місяць.
Пізніше подивлюся детальніше, що може відбутися, якщо інспектор, наприклад, матиме сумніви щодо обсягу наданих за рік послуг. На перший погляд, відмовити в видачі свідоцтва платника єдиного податку "просто так" не можна, але якщо, наприклад, проблеми з актами стануть підставою для повномасштабної податкової перевірки платника, не впевнений, що при цьому буде продовжено строк видачі свідоцтва. (Уявімо собі, наприклад, що така ситуація виникла 15 грудня... Тоді, можливо, платник до березня буде судитися.)


 

mk_lab  Identity Verified
Ukraine
Local time: 00:38
Member (2004)
English to Russian
+ ...
Не теоретично, а практично... Dec 18, 2008

Кажучи взагалі, дуже мало сенсу цікавитись такими питаннями суто теоретично.
Якщо зацікавлені зареєструються як ФОП (а переваги такої реєстрації безперечні - просто ніяких інших легальних шляхів для фріленсерів у нас немає), то одразу зрозуміють усі загальні та місцев
... See more
Кажучи взагалі, дуже мало сенсу цікавитись такими питаннями суто теоретично.
Якщо зацікавлені зареєструються як ФОП (а переваги такої реєстрації безперечні - просто ніяких інших легальних шляхів для фріленсерів у нас немає), то одразу зрозуміють усі загальні та місцеві особливості і припинять свої "Кгм.." стосовно спілкування з чиновниками.
Може хтось і хоче "умно тертися" з податковим інспектором з юридичних питань, простоявши перед тим десь 3-4 години перед його(частіше її) дверима, але я не дуже палкий прихильник таких розваг. Тому користуюсь послугами працівників аудиторської фірми, які носять усі мої звітні документи до податкової, та завжди інструктую їх вирішувати питання з найменшими проблемами.
Collapse


 

Oleg Rudavin  Identity Verified
Ukraine
Local time: 00:38
Member (2003)
English to Ukrainian
+ ...
Аналогічно Dec 18, 2008

mk_lab wrote:Тому користуюсь послугами працівників аудиторської фірми, які носять усі мої звітні документи до податкової, та завжди інструктую їх вирішувати питання з найменшими проблемами.

З тією різницею, що мої папірці носить приватний бухгалтер, яка раніше працювала в тій же самій інспекції...

А що вельмишановне панство скаже про ліміти: з поточним курсом обміну та швидкістю його зростання вийти за встановлені межи скоро можно буде не тільки за квартал, а й за тиждень...


 

mk_lab  Identity Verified
Ukraine
Local time: 00:38
Member (2004)
English to Russian
+ ...
Що там чути за той закон? Jan 9, 2009

Що там чути за той закон?
Судячи з того, що високопосадовцям зараз є чим займатись, нас лишуть у спокої ще який час. Доки в них не поліпшає


 

Nadezhda & Vatslav Yehurnovy  Identity Verified
Ukraine
Local time: 00:38
Member (2008)
English to Russian
+ ...
Ще ось законопроект... Apr 1, 2010

Випадково знайшлося ще отаке диво:
http://www.kchp.com.ua/zakonoproektu/zakonoproekt-po-uproshennoy-sisteme-nalogooblogenija-4112-1.html
5. Для фізичних осіб ставка єдиного податку встановлюється в залежності від обсягу виручки від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за календарний рік у таких межах:

1) обсяг виручки від реалізації продукції до 500 000 грн. – ставка єдиного податку від 20 грн. до 200 грн.;

2) обсяг виручки від реалізації продукції від 500 000 грн. до 1 000 000 грн. – ставка єдиного податку від 200 грн. до 500 грн.;

3) обсяг виручки від реалізації продукції від 1 000 000 грн. до 1 500 000 грн. – ставка єдиного податку від 500 грн. до 900 грн.;

4) обсяг виручки від реалізації продукції від 1 500 000 грн. до 2 000 000 грн. – ставка єдиного податку від 900 грн. до 1500 грн.

Воно, здається, цікаво, але це ще проект...


 
Pages in topic:   < [1 2]


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:


You can also contact site staff by submitting a support request »

Проект Закону України ''Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності ..."

Advanced searchWordFinder Unlimited
For clarity and excellence

WordFinder is the leading dictionary service that gives you the words you want anywhere, anytime. Access 260+ dictionaries from the world's leading dictionary publishers in virtually any device. Find the right word anywhere, anytime - online or offline.

More info »
SDL MultiTerm 2019
Guarantee a unified, consistent and high-quality translation with terminology software by the industry leaders.

SDL MultiTerm 2019 allows translators to create one central location to store and manage multilingual terminology, and with SDL MultiTerm Extract 2019 you can automatically create term lists from your existing documentation to save time.

More info »Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search