Прошу молитв за здоров'я Юрія Смірнова
Thread poster: Maksym Kozub

Maksym Kozub  Identity Verified
Local time: 09:11
English to Ukrainian
+ ...
Oct 26, 2008

Хтось, мабуть, уже знає з російськомовної теми, але дублюю тут: у Юрія підозра на інсульт. Молімося за якнайшвидше одужання колеги, який. зокрема, є великим другом України, української мови й українських перекладачів.

[Редактировалось 2008-10-26 15:50]

Ludwig Chekhovtsov  Identity Verified
Local time: 02:11
English to Russian
+ ...
"Помолимся, помолимся, друзья" Oct 26, 2008

Maksym Kozub wrote:

Хтось, мабуть, уже нає з російскьомовної теми (http://www.proz.com/forum/russian/118946-Ваша_моральная_и_духовная_поддержка_требуется_Юрию_Смирнову.html), але дублюю тут: у Юрія підозра на інсульт. Молімося за яунайшвидше одужання колеги, який. зокрема, є великим другом України, української мови й українських перекладачів.

Юрій не є моїм другом, але перкладач він від Бога. Тож дай йому, Боже, повернутися здоровим до рідної справи, а його ближнім дай надію на краще.

Roman Bulkiewicz  Identity Verified
Ukraine
Member (2004)
English to Ukrainian
+ ...
Тримайся, Юрій! Oct 26, 2008

Попередній наш контакт - по Скайпу, він, ще в Харкові, дивився по ТБ якесь шоу якогось Шустера з якимись українськими політиками і дуже переживав з цього приводу... Та хай вони, $#@#&, показяться, їх, $#@#&, багато, а життя одне!

Видужуй скоріше, треба ж, нарешті, з Морячком познайомитися...

Ann Nosova  Identity Verified
United States
Local time: 02:11
English to Russian
+ ...
Приєднуюся до молитви та сподівань на краще... Oct 27, 2008

Дуже хочу відкрити наступну сторінку і прочитати - все не так погано, прогнози лікарів дають надію сподіватись на повне одужання.

Vladimir Dubisskiy  Identity Verified
United States
Local time: 01:11
Member (2001)
English to Russian
+ ...
кепсько Oct 28, 2008

Най йому здоров"я...

І не має то аніякого значення чи він друг України, чи ні.
Просто людина - невже ж того не досить?

Дуже важко його жінці зараз - даруй Бог їй сили витримати все це.

У 2006-у сам мав проблеми, то дуже добре знаю, як воно...

Maksym Kozub wrote:

Молімося за якнайшвидше одужання колеги, який. зокрема, є великим другом України, української мови й українських перекладачів.

Maksym Kozub  Identity Verified
English to Ukrainian
+ ...
TOPIC STARTER
Звичайно, Володимире! Oct 29, 2008

Vladimir Dubisskiy wrote:

І не має то аніякого значення чи він друг України, чи ні.
Просто людина - невже ж того не досить?
Звичайно, досить. Просто для тих, хто взагалі не знає Юрія. я вирішив сказати. що у нього ще й якісь особливі зв'язки з нашою країною й місцевою професійною громадою.

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

You can also contact site staff by submitting a support request »

Прошу молитв за здоров'я Юрія Смірнова

Advanced search

Déjà Vu X3
Try it, Love it

Find out why Déjà Vu is today the most flexible, customizable and user-friendly tool on the market. See the brand new features in action: *Completely redesigned user interface *Live Preview *Inline spell checking *Inline

More info »
Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

More info »

Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search