Pages in topic:   < [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13] >
Легальні засоби отримання коштів з-за кордону для фрілансерів
Thread poster: dispatcher
andress
andress  Identity Verified
Ukraine
Local time: 17:54
English to Russian
+ ...
І що ж? Jun 23, 2009

Sergei Leshchinsky wrote:

Поки що тут .


Маємо: "Bad Request

Your browser sent a request that this server could not understand."


 
Jarema
Jarema  Identity Verified
Ukraine
Local time: 17:54
Member (2003)
German to Russian
+ ...

Moderator of this forum
Ось вона Jun 23, 2009

andress wrote:

Маємо: "Bad Request

Your browser sent a request that this server could not understand."


Ось ця тема:
http://www.proz.com/topic/138358


 
LiubovMarchenko
LiubovMarchenko  Identity Verified
Local time: 17:54
English to Russian
+ ...
Банківський переклад РЅР° картковий рахунок, що СЃРєР»Р°РґР°С”С Jan 11, 2010

Люди добрі, а хто стикався з такою проблемою: мені сказали, що перевести гроші із Гонконгу можуть тільки на рахунок з 12 цифр, з картковими рахунками вони не працюють. За три роки користування Миттєвою карткою (Приватбанк) для отримання грошей - чую про таке вперше. Банк каже, що в них усі рахунки складаються з 16 цифр. Питання: це китайці чогось не розуміють? Чи мені шукати інший банк...

 
Sergei Leshchinsky
Sergei Leshchinsky  Identity Verified
Ukraine
Local time: 17:54
Member (2008)
English to Russian
+ ...
Всі рахунки складаються саме з 16 цифр Jan 11, 2010

Вони надруковані на картці групами по 4 цифри. На "миттєвій" те ж саме (сам маю таку серед інших). Для отримання переказу треба надати відправникові ці 16 цифр, код банку та ще деякі координати, які зазначені у вашій угоді з банком.

 
LiubovMarchenko
LiubovMarchenko  Identity Verified
Local time: 17:54
English to Russian
+ ...
Всі рахунки складаються саме з 16 цифр Jan 11, 2010

Я це саме їм і пояснила, але вони хочуть, щоб було лише 12 і свіфт код. Вестерн Юніон вони не користуються. Звідки взялося таке обмеження - не можу зрозуміти

 
LiubovMarchenko
LiubovMarchenko  Identity Verified
Local time: 17:54
English to Russian
+ ...
12 цифр Jan 11, 2010

Насторожує те, що вони перші, хто мене про таке попросив. Я думаю, що вони або чогось не не знають, або не хочуть знати. Треба надати їм якусь аргументовану відповідь, бо вони думають, що це моя проблема з банком, а не їхня.

 
Sergei Leshchinsky
Sergei Leshchinsky  Identity Verified
Ukraine
Local time: 17:54
Member (2008)
English to Russian
+ ...
спробуйте не давати перші 4 цифри... Jan 11, 2010

насправді, вони не є частиною номеру картки/рахунку. Це позначка типу рахунку. Тобто всі "миттєві" у доларах мають перші цифри 4405, кредитки -- 4149, корпоративні (СПД) -- 5577 та ін. Потім йдуть саме 12 цифр номеру. Мабуть, саме це вони й очікують.

Про всяк випадок, надаю координ
... See more
насправді, вони не є частиною номеру картки/рахунку. Це позначка типу рахунку. Тобто всі "миттєві" у доларах мають перші цифри 4405, кредитки -- 4149, корпоративні (СПД) -- 5577 та ін. Потім йдуть саме 12 цифр номеру. Мабуть, саме це вони й очікують.

Про всяк випадок, надаю координати ПриватБанку:


[Редактировалось 2010-01-11 19:29 GMT]
Collapse


 
LiubovMarchenko
LiubovMarchenko  Identity Verified
Local time: 17:54
English to Russian
+ ...
перші 4 цифри Jan 11, 2010

Дякую, Сергію.

Спробую з'ясувати це завтра з банком, чи зможуть вони такий платіж отримати


 
Dmitrie Highduke
Dmitrie Highduke  Identity Verified
Ukraine
Local time: 17:54
Member (2008)
English to Ukrainian
+ ...
Не слухайте Сергія :) Jan 11, 2010

Перші цифри карткового номеру відносяться не до типу рахунку, а до платіжної системи, себто Візи починаються з четвірки, а Мастеркарди з п'ятірки.

Але ця інформація вам ні до чого

Насправді, вони від вас вимагають не номер ка
... See more
Перші цифри карткового номеру відносяться не до типу рахунку, а до платіжної системи, себто Візи починаються з четвірки, а Мастеркарди з п'ятірки.

Але ця інформація вам ні до чого

Насправді, вони від вас вимагають не номер картки, а номер рахунку (який, до речі, не завжди складається з 12 цифр). Тут є два варіанти:

1. Це може бути поточний рахунок фізичної особи (валютний, звісно). Якщо у вас його немає, в Приваті його досить швидко відкривають.
2. Це може бути рахунок картки (не плутати з номером картки). Номер цього рахунку ви можете знайти в договорі на відкриття цієї картки. Але вам потрібно запитатися в працівників банку, чи можна на цей рахунок відправляти гроші з-за кордону. До речі, не раджу звертатися до приватівського сапорту (бо вони зазвичай трохи дурнуваті), краще звернутися безпосередньо до відділення, де відкривалася картка.
Collapse


 
Sergei Leshchinsky
Sergei Leshchinsky  Identity Verified
Ukraine
Local time: 17:54
Member (2008)
English to Russian
+ ...
у... Jan 12, 2010

... "мгновенной" карты номер карты и номер счета совпадают.

(извиняюсь за русский, но лень добавлять укр. раскладку ради двух строк)


 
Roman Bulkiewicz
Roman Bulkiewicz  Identity Verified
Local time: 17:54
Member (2004)
English to Ukrainian
+ ...
Дивна вимога... Jan 12, 2010

...щодо 12 цифр. У різних банків різна кількість цифр у номерах рахунків, не кажучи вже про різні країни. Але може, все-таки, вони заперечують не проти 16 цифр, а саме проти переказу на картковий рахунок фізичної особи?

LiubovMarchenko wrote:
Банк каже, що в них усі рахунки складаються з 16 цифр.


Ну, я он платив на рахунок СПД-ФО в Приватбанк -- номер 14-цифровий.


 
LiubovMarchenko
LiubovMarchenko  Identity Verified
Local time: 17:54
English to Russian
+ ...
Привіт від Привату Jan 12, 2010

Поки що з'ясувала з банком таке:
для отримання грошей на Миттєву необхідно вказувати всі 16 цифр. Обов'язково.
Ще є можливість відкрити валютний рахунок з 14 цифр. У приваті всі рахунки складаються з 14 цифр.

Роман правий, вони заперечують проти карткового рахунку. Про внесок фізичності моєї особи зараз чекаю на відповідь.
Потім напишу, про завершення цієї історіі, може комусь ще буде корисно


 
LiubovMarchenko
LiubovMarchenko  Identity Verified
Local time: 17:54
English to Russian
+ ...
Кінець історіі Jan 18, 2010

Я надала замовникові вмотивовану відповідь, складену за допомогою усіх, хто взяв участь у обговоренні, пояснила що він неправий, а мій варіант єдиний і іншого немає і не буде, що рахунків з 12 цифр в нашій країні немає. Мені ще трохи поморочили голову, мабуть самі нарешті усе перевірили або когось спитали і надіслали гроші, які я сьогодні вже і отримала.

Дуже дякую всім за підтримку і допомогу, адже я спочатку дуже розгубилася.


 
Nadiia and Vatslav Yehurnovy
Nadiia and Vatslav Yehurnovy
Ukraine
Local time: 17:54
Member (2008)
English to Russian
+ ...
Подібна ситуація Jan 20, 2010

Щоб як хтось ще попаде в неї, не було отак:
LiubovMarchenko wrote:

я спочатку дуже розгубилася.



Вже двоє європейських клієнтів (з величеньким інтервалом часу між ними, але вже як є) питалися про IBAN (або просто про "номер прямого рахунку") і не розуміли нащо вказувати "intermediary bank". Ситуація вирішилася, слава богу, обидва рази успішно. Для цього потрібно було умовити клієнта дійти до відділення його банку та виконати платіж там.
Бо в обох випадках їм сильно кортіло виконати платіж онлайн прямо за своїм комп'ютером, адже "завжди так робили". Але для України такий варіант - зась...


 
andress
andress  Identity Verified
Ukraine
Local time: 17:54
English to Russian
+ ...
Аналогічно Jan 24, 2010

Nadezhda & Vatslav Yehurnovy wrote:

Вже двоє європейських клієнтів (з величеньким інтервалом часу між ними, але вже як є) питалися про IBAN (або просто про "номер прямого рахунку") і не розуміли нащо вказувати "intermediary bank". ... Бо в обох випадках їм сильно кортіло виконати платіж онлайн прямо за своїм комп'ютером, адже "завжди так робили". Але для України такий варіант - зась...


Мене ще й питали, як же ж то Україна йде в Європу, коли в неї така банківська система, наче я тут президент чи голова Нацбанку... . Ну і на комп"ютері в них така програма, що там є лише одне поле, для одного рахунку, а потрібно ж 2 - рахунок мого банку у корбанку та мій рахунок у самому банку. А ще ж корбанк гроші зайві бере...


 
Pages in topic:   < [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13] >


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:


You can also contact site staff by submitting a support request »

Легальні засоби отримання коштів з-за кордону для фрілансерів







Trados Studio 2022 Freelance
The leading translation software used by over 270,000 translators.

Designed with your feedback in mind, Trados Studio 2022 delivers an unrivalled, powerful desktop and cloud solution, empowering you to work in the most efficient and cost-effective way.

More info »
TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »