Pages in topic:   < [1 2 3] >
Skrill - до якої картки краще прив'язати?
Thread poster: Oksana Weiss
andress
andress  Identity Verified
Ukraine
Local time: 19:22
English to Russian
+ ...
Нові порядки. Mar 5, 2015

Тепер з картки, емітованої у іншій валюті, на території України можна знімати лише у гривнях (вчора пройшло у ЗМІ, бачив на УкрПравді, ліньки шукати посилання). Це як доповнення до мого попереднього повідомлення. Тепер навіть у "свому" відділенні валютку не дадуть! Принаймі ще 3 місяці це положення буде діяти.

 
Anna Ivanchenko
Anna Ivanchenko  Identity Verified
Ukraine
Local time: 19:22
Member (2009)
English to Russian
+ ...
У своєму відділенні... Mar 5, 2015

... мають давати. Це не "новий" порядок, а просто продовжений старий.

 
andress
andress  Identity Verified
Ukraine
Local time: 19:22
English to Russian
+ ...
Таки... Mar 5, 2015

... на сайті, наприклад, цьому - http://forum.kurs.com.ua/ пишуть, що таки можна знімати в валюті.
Anna Ivanchenko wrote:

... мають давати. Це не "новий" порядок, а просто продовжений старий.

Добре б воно було так...


 
Anna Ivanchenko
Anna Ivanchenko  Identity Verified
Ukraine
Local time: 19:22
Member (2009)
English to Russian
+ ...
Саме так Mar 5, 2015

Оскільки близька до мене людина працює в банківській сфері, то "тримаю руку на пульсі".

 
Oksana Weiss
Oksana Weiss  Identity Verified
Germany
Local time: 18:22
Member (2011)
German to English
+ ...
TOPIC STARTER
А з рахунку? Mar 5, 2015

А з валютного рахунку можна, хто знає?

 
Anna Ivanchenko
Anna Ivanchenko  Identity Verified
Ukraine
Local time: 19:22
Member (2009)
English to Russian
+ ...
З поточного валютного рахунку... Mar 5, 2015

... звичайно, можна. Обмеження тільки 15000 грн. на день.

 
Oksana Weiss
Oksana Weiss  Identity Verified
Germany
Local time: 18:22
Member (2011)
German to English
+ ...
TOPIC STARTER
Дякую! Mar 5, 2015

Anna Ivanchenko wrote:

... звичайно, можна. Обмеження тільки 15000 грн. на день.

Дякую, Ганно!


 
Yurii_PRO
Yurii_PRO
Ukraine
English to Ukrainian
УкрСіб Mar 24, 2015

Oksana Zoria wrote:

Vadim Kadyrov, дуже дякую за пораду, все спрацювало! Банк не взяв нічого, все прийшло "тютелька в тютельку", і ще й зайняло 2 дні, замість звичних 7 робочих. Так що щиро можу рекомендувати "Укрсиб" для таких транзакцій. Шкода тільки, що раніше не знала про це - не довелося б зараз кожного дня бігати до банкомата "ФіК"за щоденною пайкою:(


Добрий день, Оксано. Хочу вас перепитати деякі деталі, бо збираюся робити те саме, а некомпетентність працівників банку вражає. Щоб втюхати картку, вони скажуть будь-що.

Ви відкрили саме доларовий рахунок у рамках пакета All Inclusive?
За виведення коштів із рахунку Скрілл відсотків не взяло, правильно?
А як із видачею валюти в касі? Видають без проблем? Відсоток беруть якийсь за зняття й видачу грошей?

Дуже дякую.


 
Oksana Weiss
Oksana Weiss  Identity Verified
Germany
Local time: 18:22
Member (2011)
German to English
+ ...
TOPIC STARTER
All inclusive Mar 25, 2015

Доброго дня, Юрію!
All Inclusive - це значить три рахунки у трьох валютах. Євро прив'язала до скрілла, бо у мене скрілл в євро, інші використовую теж. Все приходить швидко і без комісії. Знімати можна з картки у банкоматах "Євронет" без комісії або у касі - принаймні, в Харкові євро
... See more
Доброго дня, Юрію!
All Inclusive - це значить три рахунки у трьох валютах. Євро прив'язала до скрілла, бо у мене скрілл в євро, інші використовую теж. Все приходить швидко і без комісії. Знімати можна з картки у банкоматах "Євронет" без комісії або у касі - принаймні, в Харкові євро завжди є, тільки дрібних немає. Відсотки не беруть. Є якісь відрахування на страховку, але вони невеликі і можна одразу сплатити при відкритті рахунків. Поки що обслуговуванням задоволена, на відміну від деяких інших банків, персонал дуже люб'язний і готовий допомогти.
Успіхів!
Collapse


 
Yurii_PRO
Yurii_PRO
Ukraine
English to Ukrainian
Дуже дякую Mar 25, 2015

Оксано, дякую за відповідь. Хотів би ще запитати у вас одну дрібницю. Ви зареєстровані як ІП чи просто отримуєте кошти як індивідуальна особа? Банк не запитує, звідки кошти й всяке таке? А то зараз усе так непевно навколо) Дуже дякую.

 
Oksana Weiss
Oksana Weiss  Identity Verified
Germany
Local time: 18:22
Member (2011)
German to English
+ ...
TOPIC STARTER
Приватна особа Mar 25, 2015

Юрію, не хвилюйтеся - якщо на рахунки надходить менше 50 тис доларів на рік, банк жодних питань не задає. Кошти перераховуються як "поповнення власного рахунку".

 
Yurii_PRO
Yurii_PRO
Ukraine
English to Ukrainian
Спокійний) Mar 25, 2015

Дякую, Оксано. Ви мені дуже допомогли. Успіхів Вам)

 
mk_lab
mk_lab  Identity Verified
Ukraine
Local time: 19:22
Member (2004)
English to Russian
+ ...
А ви самi пробували зняти? Mar 25, 2015

Anna Ivanchenko wrote:
... мають давати. Це не "новий" порядок, а просто продовжений старий.

I чи точно це так, чи просто подружцi з банку просто так здаэться?

Я сьогоднi спробував зняти в касi UniCredit зi свого карткового рахунку, з которим нiколи не було проблем. Получив "дулю з маком" iз посиланням на постанову Кабмiну № 160 статтю 16, що буде дiяти з 3 березня по 3 червня 2015 (а як нам доводить досвiд - "син ошибок трудних", то й скорiш за все, довiку):
"видача готівкових коштів у межах України за електронними
платіжними засобами, що емітовані як резидентами, так і нерезидентами,
здійснюється виключно в гривнях;"


 
Oksana Weiss
Oksana Weiss  Identity Verified
Germany
Local time: 18:22
Member (2011)
German to English
+ ...
TOPIC STARTER
Was ist das "електронними платіжними засобами"? Mar 25, 2015

Знімала тиждень тому 300 євро з карткового рахунку в Укрсибі без проблем. Наші банки - такі банки...

 
ingeniero
ingeniero  Identity Verified
Ukraine
Local time: 19:22
English to Russian
+ ...
Я пробував Mar 25, 2015

mk_lab wrote:
Я сьогоднi спробував зняти в касi UniCredit зi свого карткового рахунку, з которим нiколи не було проблем. Получив "дулю з маком" iз посиланням на постанову Кабмiну № 160 статтю 16, що буде дiяти з 3 березня по 3 червня 2015 (а як нам доводить досвiд - "син ошибок трудних", то й скорiш за все, довiку):

Сьогоднi в Приватi без проблем видали долари з карткового рахунку (звичайно до 15000 грн в еквiвалентi).


 
Pages in topic:   < [1 2 3] >


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:


You can also contact site staff by submitting a support request »

Skrill - до якої картки краще прив'язати?







Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »
Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »