Способи отримання коштів від закордонних аґенцій
Thread poster: Oleksandr Podobin
Oleksandr Podobin
Oleksandr Podobin  Identity Verified
Ukraine
Local time: 19:53
English to Ukrainian
+ ...
Feb 11, 2015

Добрий день,

вперше в житті маю отримати гроші з закордонної агенції (Ізраіль єсішо)

виникло питання: яким чином це зробити найкраще/найдешевше?

від клієнтеси я почув дві опції: пейпел та банк трансфер.

пейпел, я так розумію, не може власник украї�
... See more
Добрий день,

вперше в житті маю отримати гроші з закордонної агенції (Ізраіль єсішо)

виникло питання: яким чином це зробити найкраще/найдешевше?

від клієнтеси я почув дві опції: пейпел та банк трансфер.

пейпел, я так розумію, не може власник української карти використати. вебмані та інші ківі тьотя просто проігнорувала, я так розумію вона не знає шо це таке і знать не дуже хоче..

так от питання до досвідчених користувачів: які є гарні та красиві шляхи отримання грошей в Україні від іноземної агенції? (тьотя слатиме у доларах США, отримати хотілося б в ідеалі у доларах або по гарному курсу, обслуговуюсь зара у Авалі єсішо)

що потрібно для користання такими шляхами?

будь яка інформація, включаючи посилання (веб) вітається.

дякую,

я
Collapse


 
Sergei Leshchinsky
Sergei Leshchinsky  Identity Verified
Ukraine
Local time: 19:53
Member (2008)
English to Russian
+ ...
наука умеет много гитик Feb 11, 2015

PP отпадает. Мы в Украине не можем пока принимать переводы этой системой и не можем выводить деньги из нее.

Банковский перевод вполне возможен, но в банке спросят, за что деньги. Если банк узнает, что это за работу, то потребует договор, счет, акт выполненных работ. У вас
... See more
PP отпадает. Мы в Украине не можем пока принимать переводы этой системой и не можем выводить деньги из нее.

Банковский перевод вполне возможен, но в банке спросят, за что деньги. Если банк узнает, что это за работу, то потребует договор, счет, акт выполненных работ. У вас этого нет. Поэтому вы оформляете это как частный перевод средств, т.е. никаких упоминай слов типа invoice, payment, oder и т.д. в назначении платежа (это надо сказать отправителю). В банках сидят фильтурющие боты, которые тут же стопорят платежи по ключевым словам до выяснения. А оно нам надо?

--

Эти деньги вы получите, а потом оформляете частного предпринимателя 3-й группы, и спокойно платите 4% налога, не прячась от государства и паря себе мозги каждый раз.



[Редактировалось 2015-02-11 19:07 GMT]
Collapse


 
Nadiia and Vatslav Yehurnovy
Nadiia and Vatslav Yehurnovy
Ukraine
Local time: 19:53
Member (2008)
English to Russian
+ ...
Ще є Skrill Feb 11, 2015

Його ще раніше називали Moneybookers. Раптом проканає

 
Oleksandr Podobin
Oleksandr Podobin  Identity Verified
Ukraine
Local time: 19:53
English to Ukrainian
+ ...
TOPIC STARTER
Nadezhda & Vatslav, Feb 11, 2015

дякую

а ви ним користувались? я колись користувався, але я одкривав спеціально євровий рахунок (бо получав у еврах) і виводив через той самий свіфт, тобто отримав комісію манібукерсів, а потім ще зверху свіфта. якось не тойво.. хоча, можливо я шось не так робив..

оце дивлюсь на пейонер..

може хтото зна в якому укробанку найдешевше получити свіфт? без одкриття рахунку?


 
Oleksandr Podobin
Oleksandr Podobin  Identity Verified
Ukraine
Local time: 19:53
English to Ukrainian
+ ...
TOPIC STARTER
Sergei Leshchinsky, Feb 11, 2015

дякую за відповідь,

ФОПами потім займуся..


 
Iryna Shtohrina
Iryna Shtohrina
Ukraine
Local time: 19:53
Member (2009)
English to Russian
+ ...
2checkout Feb 12, 2015

2checkout позволяет принимать платежи Paypal и выводить их на карту Payoneer

[Редактировалось 2015-02-12 07:52 GMT]


 
Oleksandr Podobin
Oleksandr Podobin  Identity Verified
Ukraine
Local time: 19:53
English to Ukrainian
+ ...
TOPIC STARTER
Irina Shtogrina, Feb 12, 2015

дякую за відповідь.

цікавий сервіс, чув про нього але не користувався.. комісія 5,5% чимала, ще додати 2,5% виводу пейонеер.. вчора згадав шо на пейонері є функція "дірект лоад", спочатку поцікавлюсь у клієнтки чи це можливо..


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:


You can also contact site staff by submitting a support request »

Способи отримання коштів від закордонних аґенцій







Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »
Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »