Off topic: Подарунок з-за кордону через магазин в Україні
Thread poster: Alexander Matsyuk
Alexander Matsyuk
Alexander Matsyuk  Identity Verified
Ukraine
Local time: 23:16
English to Russian
+ ...
Sep 27, 2014

Звернулася до мене одна організація й питає, чи можна, наприклад, якось зробити так, щоб вона замовила й оплатила подарунок в якомусь інтернет-магазині України, і магазин доставив цей подарунок дитині, бажано додому.

Я зателефонував до кількох провідних магазинів. Сказали, що практично нереально.
Може, у когось є позитивний досвід такої справи?
Прошу поділитися.


 
Alexander Matsyuk
Alexander Matsyuk  Identity Verified
Ukraine
Local time: 23:16
English to Russian
+ ...
TOPIC STARTER
Чому тут? Sep 27, 2014

Організація займається в основному перекладами. Питання виникло в рамках взаємодії з учасниками проекту.

 
Yuliya Kinash
Yuliya Kinash  Identity Verified
Local time: 22:16
German to Russian
+ ...
Тобто доставка в іншу країну? Sep 27, 2014

І та організація поза межами України?

Так є ж служби доставки і за межі України, Вам просто потрібно знайти такий інетмагазин, який то практикує. Продзвонюйте магазини і, я думаю, що знайдете.


 
Alexander Matsyuk
Alexander Matsyuk  Identity Verified
Ukraine
Local time: 23:16
English to Russian
+ ...
TOPIC STARTER
Вибачаюсь за неточність Sep 27, 2014

Я щось не чув про організації, які відправляють подарунки З України дітям у західні країни. Тому неоднозначно прозвучало.
Організація ПОЗА, дитина В.


 
Alexander Onishko
Alexander Onishko  Identity Verified
Russian to English
+ ...
*** Sep 27, 2014

amatsyuk wrote:

Звернулася до мене одна організація й питає, чи можна, наприклад, якось зробити так, щоб вона замовила й оплатила подарунок в якомусь інтернет-магазині України, і магазин доставив цей подарунок дитині, бажано додому.

Я зателефонував до кількох провідних магазинів. Сказали, що практично нереально.
Може, у когось є позитивний досвід такої справи?
Прошу поділитися.


Чесно кажучи, не розумію суті питання. Десятки і сотні різноманітних інтернет-магазинів доставлять будь-якій подарунок хоч додому, хоч куди. Хоч на Говерлу доставлять. Тільки платіть гроші. Хоч це будуть українські магазини, хоч навіть закордонні.

Інша річ, що коли я чую слово "подарунок", то в 99 відсотків випадків, мається на увазі якесь шахрайство... Так що радив би автору теми не вмішуватись в цю справу.


 
Yuliya Kinash
Yuliya Kinash  Identity Verified
Local time: 22:16
German to Russian
+ ...
... Sep 27, 2014

amatsyuk wrote:

Я щось не чув про організації, які відправляють подарунки З України дітям у західні країни. Тому неоднозначно прозвучало.
Організація ПОЗА, дитина В.


А чому та організація не може купити подарунок в своїй країні і відправити його в Україну?
Чому потрібно саме в Україні купувати?

Простіше за все - купити в своїй країні і замовити доставку в Україну за відповідною адресою.


 
Alexander Matsyuk
Alexander Matsyuk  Identity Verified
Ukraine
Local time: 23:16
English to Russian
+ ...
TOPIC STARTER
* Sep 28, 2014

Yuliya Kinash wrote:
А чому та організація не може купити подарунок в своїй країні і відправити його в Україну?
Чому потрібно саме в Україні купувати?


Не знаю. Може, в них якісь логістичні труднощі.


 
Alexander Matsyuk
Alexander Matsyuk  Identity Verified
Ukraine
Local time: 23:16
English to Russian
+ ...
TOPIC STARTER
* Sep 28, 2014

Alexander Onishko wrote:
Чесно кажучи, не розумію суті питання. Десятки і сотні різноманітних інтернет-магазинів доставлять будь-якій подарунок хоч додому, хоч куди. Хоч на Говерлу доставлять. Тільки платіть гроші. Хоч це будуть українські магазини, хоч навіть закордонні.


Я теж думав, що це елементарно. Виявилося ні.
У нас досі все робиться по-сільському: замовив - прийшов з торбою грошей і паспортом - отримав.
А треба красиво: фірма в Ріо-де-Жанейро замовила - оплатила, наприклад, карткою "Віза" - дитині приніс подарунок у зазначений час веселий клоун.
(Перебільшено).

Інша річ, що коли я чую слово "подарунок", то в 99 відсотків випадків, мається на увазі якесь шахрайство... Так що радив би автору теми не вмішуватись в цю справу.


Дякую за пораду. Мене тільки запитують (неоплачувана консультативна послуга), парабелум не видають.
А то й... чому ні? Кажуть, шахраї іноді непогано заробляють.


 
Andriy Bublikov
Andriy Bublikov  Identity Verified
Ukraine
Local time: 23:16
French to Russian
+ ...

Moderator of this forum
Так що радив би автору теми не вмішуватись в цю справу. Sep 29, 2014

[quote]Alexander Onishko wrote:

amatsyuk wrote:

Інша річ, що коли я чую слово "подарунок", то в 99 відсотків випадків, мається на увазі якесь шахрайство... Так що радив би автору теми не вмішуватись в цю справу.


+ 1


 
Alexander Matsyuk
Alexander Matsyuk  Identity Verified
Ukraine
Local time: 23:16
English to Russian
+ ...
TOPIC STARTER
Не хочу... Sep 29, 2014

...нікого образити, але на цьому кінці дрота теж не дурні сидять.
Мова не йде про комплект для подовження пеніса чи спадок із Нігерії.


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:


You can also contact site staff by submitting a support request »

Подарунок з-за кордону через магазин в Україні







TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »
Trados Business Manager Lite
Create customer quotes and invoices from within Trados Studio

Trados Business Manager Lite helps to simplify and speed up some of the daily tasks, such as invoicing and reporting, associated with running your freelance translation business.

More info »