Pages in topic:   < [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20] >
Податковий кодекс - 2. Делегація до представника Тігіпка в Харкові
Thread poster: Olga and Igor Lukyanov
mk_lab
mk_lab  Identity Verified
Ukraine
Local time: 10:45
Member (2004)
English to Russian
+ ...
Щось це ви нафантазували... Nov 12, 2010

andress wrote:
Oleg Delendyk wrote:
І в графі "ставка" так і пишемо: 0.00.

Цього можна не робити! Можна написати, наприклад, "ставки наведені лише з інформаційною метою, ... перекладач не має наміру заробити гроші" і т.п., бо для підприємницької діяльності (як законної, так і незаконної), треба мати саме НАМІР (що, зокрема, може виражатися у РЕЄСТРАЦІЇ - що цікаво), а якщо наміру нема, то і нічого нема (якщо навіть і хтось щось заробить БЕЗ наміру заробити).

Ви не забули, що ви брали в податковій дозвіл на відкриття валютного рахунку? Як ви думєте, навіщо їм це потрібно?


 
andress
andress  Identity Verified
Ukraine
Local time: 10:45
English to Russian
+ ...
Чого не було... Nov 12, 2010

...того не було!
mk_lab wrote:
Ви не забули, що ви брали в податковій дозвіл на відкриття валютного рахунку? Як ви думєте, навіщо їм це потрібно?

Не брав ніяких таких дозволів і все тут! Вперше про таке чую! А рахунки мав собі і все... Де це такі дозволи потрібні?
А тепер закриваюся і взагалі ніякого відношення до податкової і ПФ не матиму, як і 3 роки тому.


 
Roman Paslavskyy
Roman Paslavskyy  Identity Verified
Ukraine
Local time: 10:45
English to Ukrainian
+ ...
Загальна + спрощена Nov 13, 2010

Якщо є більш-менш постійні замовлення з-за кордону, тоді можна робити такий фінт: 1-2 або 1-3 квартали на загальній, а 3-4 або 4-й на спрощеній (доведеться додати д-ть у сфері інформатизації, адже можна вести кілька видів д-ті). Рахунки виставляти в останні квартали. Хоча за якийсь час інспектор таку "оптимізацію" зрозуміє. У разі постійних (відносно) високих заробітків такі перескакування втрачають сенс.

 
Maxim Shestachenko
Maxim Shestachenko  Identity Verified
Ukraine
Local time: 10:45
English to Russian
+ ...
Авансовые платежи при переходе на общую систему Nov 13, 2010

Кто-нибудь разбирался с этим вопросом?

Я правильно понимаю, что при переходе на общую систему сумма авансового платежа по налогу на доходы рассчитывается по предыдущему году?
(Т.е. прочерки в декларации не отменяют платежей в первом квартале.)


 
Roman Paslavskyy
Roman Paslavskyy  Identity Verified
Ukraine
Local time: 10:45
English to Ukrainian
+ ...
Щодо авансових платежів Nov 13, 2010

Maxim Shestachenko wrote:

Кто-нибудь разбирался с этим вопросом?

Я правильно понимаю, что при переходе на общую систему сумма авансового платежа по налогу на доходы рассчитывается по предыдущему году?
(Т.е. прочерки в декларации не отменяют платежей в первом квартале.)


Так, Ви пишете заяву за таким зразком: "Прошу нарахувати мені авансові платежі з очікуваного доходу в сумі XXXX на 2011 рік.
Вид діяльності: XXXX
Місце здійснення діяльності: XXXX ".

Якщо лише відкриваєтеся як ПП, тоді спокійно можна вписати хоча б 1000 грн. Якщо ж вже працювали на спрощеній системі, тоді потрібно вписати очікуваний дохід на наступний рік, який не повинен бути меншим за попередній (але можна спробувати).

Потім щокварталу сплачуєте нараховану суму податку (15% від вказаного доходу).

[Edited at 2010-11-13 10:08 GMT]


 
mk_lab
mk_lab  Identity Verified
Ukraine
Local time: 10:45
Member (2004)
English to Russian
+ ...
То я, мабуть застарий Nov 13, 2010

andress wrote:
...того не було!
mk_lab wrote:
Ви не забули, що ви брали в податковій дозвіл на відкриття валютного рахунку? Як ви думєте, навіщо їм це потрібно?

Не брав ніяких таких дозволів і все тут! Вперше про таке чую! А рахунки мав собі і все... Де це такі дозволи потрібні?

Коли розпочинав своє ФОПівство (у 2001 році) для відкриття банківського підприємницького рахунку потрібно було брати виписку з банку, нести її до податкової, чекати 2 тижні, потім отримувати дозвіл, та нести його до банку. Тільки тоді вам відкривали підприємницький валютний рахунок.


 
mk_lab
mk_lab  Identity Verified
Ukraine
Local time: 10:45
Member (2004)
English to Russian
+ ...
Ой, ні - такого не вийде Nov 13, 2010

Roman Paslavskyy wrote:
Якщо є більш-менш постійні замовлення з-за кордону, тоді можна робити такий фінт: 1-2 або 1-3 квартали на загальній, а 3-4 або 4-й на спрощеній (доведеться додати д-ть у сфері інформатизації, адже можна вести кілька видів д-ті). Рахунки виставляти в останні квартали. Хоча за якийсь час інспектор таку "оптимізацію" зрозуміє. У разі постійних (відносно) високих заробітків такі перескакування втрачають сенс.

Я теж собі такі фінти фантазував. Але дійсність сувора... Якщо ви не сплатите єдиного податку хоч за місяць, то автоматично пападаєте до "общака" до кінця року. А тільки тоді можна буде подати прохання знову дозволити бути "спрощенцем"


 
Roman Paslavskyy
Roman Paslavskyy  Identity Verified
Ukraine
Local time: 10:45
English to Ukrainian
+ ...
Не знаю, як буде за ПК Nov 13, 2010

mk_lab wrote:

Якщо ви не сплатите єдиного податку хоч за місяць, то автоматично пападаєте до "общака" до кінця року. А тільки тоді можна буде подати прохання знову дозволити бути "спрощенцем"


Як буде в майбутньому я не знаю. Але раніше такі фокуси робив. Починав рік на загальній системі. У декларації були нулі (іноді доходи списував на придбання різноманітних запчастин до компа). Потім переходив на спрощену систему (останній квартал) і виставляв рахунок за переклади (закордонним замовникам). Але повторюю, якщо дохід постійний, тоді так крутитися немає сенсу.


 
Roman Bulkiewicz
Roman Bulkiewicz  Identity Verified
Local time: 10:45
Member (2004)
English to Ukrainian
+ ...
авансові платежі Nov 13, 2010

Maxim Shestachenko wrote:

Кто-нибудь разбирался с этим вопросом?

Я правильно понимаю, что при переходе на общую систему сумма авансового платежа по налогу на доходы рассчитывается по предыдущему году?


Ми з дружиною були на заг. системі 1 квартал. Я не платив авансових платежів взагалі, а дружина платила на свій розсуд.


 
Roman Bulkiewicz
Roman Bulkiewicz  Identity Verified
Local time: 10:45
Member (2004)
English to Ukrainian
+ ...
дозвіл Nov 13, 2010

mk_lab wrote:
Коли розпочинав своє ФОПівство (у 2001 році) для відкриття банківського підприємницького рахунку потрібно було брати виписку з банку, нести її до податкової, чекати 2 тижні, потім отримувати дозвіл, та нести його до банку. Тільки тоді вам відкривали підприємницький валютний рахунок.


Для відкриття рахунку треба було брати якусь довідку в ПФ, а потім протягом трьох днів повідомити в податкову про відкритий рахунок (чи банк сам повідомляв, я не пам'ятаю). Це був, здається 2002 р.


 
Roman Bulkiewicz
Roman Bulkiewicz  Identity Verified
Local time: 10:45
Member (2004)
English to Ukrainian
+ ...
чому? Nov 13, 2010

mk_lab wrote:
Я теж собі такі фінти фантазував. Але дійсність сувора... Якщо ви не сплатите єдиного податку хоч за місяць, то автоматично пападаєте до "общака" до кінця року. А тільки тоді можна буде подати прохання знову дозволити бути "спрощенцем"


Переходити на спрощену систему і навпаки можна 1 раз протягом календарного року. Можна починати рік на загальній системі, а в останньому кварталі перейти на спрощену (до 15 вересня треба подати заяву).
Або навпаки: почати рік на спрощеній системі, а до 15.03 подати заяву про відмову від неї -- тоді з 2-го кварталу і до кінця року будеш на загальній системі.

[Edited at 2010-11-13 15:25 GMT]


 
Roman Bulkiewicz
Roman Bulkiewicz  Identity Verified
Local time: 10:45
Member (2004)
English to Ukrainian
+ ...
Загальна + спрощена Nov 13, 2010

Roman Paslavskyy wrote:
Хоча за якийсь час інспектор таку "оптимізацію" зрозуміє.


Хай собі розуміє.

У разі постійних (відносно) високих заробітків такі перескакування втрачають сенс.


Сенс не втрачають, але треба мати добрий запас підшкірного жиру.


 
Roman Paslavskyy
Roman Paslavskyy  Identity Verified
Ukraine
Local time: 10:45
English to Ukrainian
+ ...
Напевно, так і робитиму Nov 13, 2010

Roman Bulkiewicz wrote:

Roman Paslavskyy wrote:
Хоча за якийсь час інспектор таку "оптимізацію" зрозуміє.


Хай собі розуміє.

У разі постійних (відносно) високих заробітків такі перескакування втрачають сенс.


Сенс не втрачають, але треба мати добрий запас підшкірного жиру.


Якщо перекладачам на спрощеній системі заборонять ЗЕД, тоді з першого кварталу йду на загальну систему (додаю "послуги у сфері інформатизації" як додатковий вид діяльності). На банківський рахунок намагатимуся грошей не отримувати. З 3-го або 4-го кварталу переходжу на спрощену систему і виставляю рахунки.

Які ще варіанти можуть бути (окрім закриття ФОП – це вже від безвиході)?


 
mk_lab
mk_lab  Identity Verified
Ukraine
Local time: 10:45
Member (2004)
English to Russian
+ ...
А й дісно, мабуть можна такі фінти робити Nov 13, 2010

Давайте колеги, хто знається на законодавстві, поділіться своїм досвідом, а ми вам пиво виставим!

 
Oleksandr Myslivets
Oleksandr Myslivets  Identity Verified
Ukraine
English to Russian
+ ...
Товарищи! Nov 13, 2010

Может я сейчас скажу что-то очень уж из ряда вон выходящее, однако:

1. Какое вся болтовня выше имеет отношение к нашим требованиям к изменениям в налоговом кодексе?
(тут масса взахлеб и наперебой рассказываемых замечаний в мой адрес, если я не прав)

2. Предлаг�
... See more
Может я сейчас скажу что-то очень уж из ряда вон выходящее, однако:

1. Какое вся болтовня выше имеет отношение к нашим требованиям к изменениям в налоговом кодексе?
(тут масса взахлеб и наперебой рассказываемых замечаний в мой адрес, если я не прав)

2. Предлагаю открыть новую замечательную ветку под названием что-то вроде "Як би нам так обдурiти податкову, нiчого за законом не сплачувати такого, що на нашу думку є занадто високою сумою, та бути начебто законослухняними хлопчiками та дiвчатками"

3. Ребята, вы что, сдались???
Collapse


 
Pages in topic:   < [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20] >


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:


You can also contact site staff by submitting a support request »

Податковий кодекс - 2. Делегація до представника Тігіпка в Харкові







Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »
Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »