Pages in topic:   < [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53] >
Новий податковий кодекс України
Thread poster: Elena Kapustina
Roman Bulkiewicz
Roman Bulkiewicz  Identity Verified
Local time: 05:53
Member (2004)
English to Ukrainian
+ ...
коли не буде спрощенців... Dec 5, 2010

Sergey Vazhnenko wrote:

у Британському Гондурасі

Цю думку я вже відкинув, бо Ви скажіть, що будемо робити, коли нас, як спрощенців, не буде?


...то буде 5% податок на дивіденди (які до того ж не обкладаються соц. внесками).


 
Roman Bulkiewicz
Roman Bulkiewicz  Identity Verified
Local time: 05:53
Member (2004)
English to Ukrainian
+ ...
Кучма жил, Кучма жив, Кучма будет жить Dec 5, 2010

andress wrote:

Olga and Igor Lukyanov wrote:


Що з Указом Кучми про ЄП?


Указ діє з деякими несуттєвими змінами (платежі до соц. фондів виділено з ЄП, і ще якісь перехідні речі).

[Edited at 2010-12-05 15:22 GMT]


 
Roman Bulkiewicz
Roman Bulkiewicz  Identity Verified
Local time: 05:53
Member (2004)
English to Ukrainian
+ ...
ай-ті Dec 5, 2010

mk_lab wrote:
Незрозуміло, чи подавати її за старою схемою, чи приплюсовувати до цього ІТ? Бо з квітня може статися так, що нас знов позбавлять усіх прав (а перейти на ІТ вже буде неможна). That is the question...


1) Може статися з квітня, з травня чи з будь-якого місяця, а найголовніше -- невідомо, що саме станеться.
2) Виняток для ІТ наразі зберігся тільки в ст.139.1.12. Якщо працюєте з вічизняними клієнтами, то є зміст над цим подумати.


 
Serge Vazhnenko
Serge Vazhnenko
Ukraine
Local time: 05:53
English to Russian
+ ...
Можна писати заяву? Dec 5, 2010

Roman Bulkiewicz wrote:

Sergey Vazhnenko wrote:

у Британському Гондурасі

Цю думку я вже відкинув, бо Ви скажіть, що будемо робити, коли нас, як спрощенців, не буде?


...то буде 5% податок на дивіденди (які до того ж не обкладаються соц. внесками).


Якщо так, то я згоден. Кому й куди надсилати заяву?

А що стосується честі та моралі, не я розпочав цю війну!


 
Sergei Leshchinsky
Sergei Leshchinsky  Identity Verified
Ukraine
Local time: 05:53
Member (2008)
English to Russian
+ ...
я уже продлился... Dec 5, 2010

пока по старым правилам, но продлевают на 1 квартал, т.е. в конце марта надо идти и продлеваться дальше (как сейчас). Менять виды деятельности по (КВЭД) можно раз в квартал. Предварительно, чтобы с 1 числа шел новый налог.

Они пока сами ничего не знают, поэтому в январе все
... See more
пока по старым правилам, но продлевают на 1 квартал, т.е. в конце марта надо идти и продлеваться дальше (как сейчас). Менять виды деятельности по (КВЭД) можно раз в квартал. Предварительно, чтобы с 1 числа шел новый налог.

Они пока сами ничего не знают, поэтому в январе всем выдадут свидетельства ИП сроком действия до конца первого квартала. В честь этого требуют платить ЕН авансом сразу на весь квартал. (Раньше для продления достаточно было оплатить январь.)

Это ответ на:
Sergey Vazhnenko wrote:
У понеділок піду до своєї місцевої податкової, та з‘ясую, чи можна перед початком нового кварталу подати нову заяву на "єдиний" з новим видом діяльності. Гадаю, тут має бути якийсь вихід.


Вот в марте будем думать, кем становиться -- ИТ-шниками или кем-то еще... а пока я не вижу смысла в переплате.
Collapse


 
Serge Vazhnenko
Serge Vazhnenko
Ukraine
Local time: 05:53
English to Russian
+ ...
Понятно... Dec 5, 2010


Они пока сами ничего не знают, поэтому в январе всем выдадут свидетельства ИП сроком действия до конца первого квартала. В честь этого требуют платить ЕН авансом сразу на весь квартал.


Т.е, они бы взяли частями, но им нужно сразу? Ладно, завтра возьму последний чемодан денег и пойду сдаваться властям. Кажется, Гондурас временно отпадает!


 
Roman Bulkiewicz
Roman Bulkiewicz  Identity Verified
Local time: 05:53
Member (2004)
English to Ukrainian
+ ...
абсурд Dec 5, 2010

Sergei Leshchinsky wrote:

пока по старым правилам, но продлевают на 1 квартал, ....

Они пока сами ничего не знают, поэтому в январе всем выдадут свидетельства ИП сроком действия до конца первого квартала. В честь этого требуют платить ЕН авансом сразу на весь квартал.


До п'ятниці діяли старі правила, бо ПК ще не було.
З понеділка діють ті самі правила, бо вже є ПК.

Вони не мають ніяких підстав ані відмовляти в видачі свідоцтва на рік, ані вимагати сплати за квартал.


 
Serge Vazhnenko
Serge Vazhnenko
Ukraine
Local time: 05:53
English to Russian
+ ...
Так ото ж! Dec 5, 2010

Roman Bulkiewicz wrote:

Вони не мають ніяких підстав ані відмовляти в видачі свідоцтва на рік, ані вимагати сплати за квартал.


Це ж Одеса! Вони без хохми ніяк не можуть.
Подивимось, що завтра скажуть мені мої запорізькі козачки!


 
Roman Bulkiewicz
Roman Bulkiewicz  Identity Verified
Local time: 05:53
Member (2004)
English to Ukrainian
+ ...
Воно б і нічого, але... Dec 5, 2010

Sergey Vazhnenko wrote:
Це ж Одеса! Вони без хохми ніяк не можуть.
Подивимось, що завтра скажуть мені мої запорізькі козачки!


...от народять у першому кварталі ще якусь каку, і в перехідних положеннях запишуть: "Набирає чинності з 1.04.2011 р., а щодо СПД, які вже перебувають на спрощеній системі -- з моменту закінчення строку дії свідоцтва платника ЄП". Ото буде хохма.


 
Serge Vazhnenko
Serge Vazhnenko
Ukraine
Local time: 05:53
English to Russian
+ ...
Цікаво, як там зараз у тюрмах... Dec 5, 2010

Roman Bulkiewicz wrote:

...от народять у першому кварталі ще якусь каку, і в перехідних положеннях запишуть: "Набирає чинності з 1.04.2011 р., а щодо СПД, які вже перебувають на спрощеній системі -- з моменту закінчення строку дії свідоцтва платника ЄП". Ото буде хохма.


Здається, за пана Азарова я щось подібне (тільки написане "заднім числом") вже десь читав.

А скільки наразі коштує закритися та знову відкитись, тільки вже "само'зайнятим фізліцом" (пробачте за сувецьку українську)?


 
mk_lab
mk_lab  Identity Verified
Ukraine
Local time: 05:53
Member (2004)
English to Russian
+ ...
а ставка на ІТ така ж? Dec 5, 2010

Roman Bulkiewicz wrote:
2) Виняток для ІТ наразі зберігся тільки в ст.139.1.12. Якщо працюєте з вічизняними клієнтами, то є зміст над цим подумати.

200 грн, чи 600?
Я працюю не лише з перекладами, а й з електронікою (здебільшого з вітчизнянними замовниками)


[Edited at 2010-12-05 15:31 GMT]

[Edited at 2010-12-05 15:31 GMT]


 
Roman Bulkiewicz
Roman Bulkiewicz  Identity Verified
Local time: 05:53
Member (2004)
English to Ukrainian
+ ...
заява Dec 5, 2010

Sergey Vazhnenko wrote:
Якщо так, то я згоден. Кому й куди надсилати заяву?


Я б міг дати те, що нагуглив, але у вас такий самий Гугл, як і в мене.
А рекомендувати щось свідомо я не готовий, бо я ще тих собак не їв.


А скільки наразі коштує закритися


У Бродського на сайті є інструкція скортінкомє. А в його ж блозі - живий досвід мас.


знову відкитись, тільки вже "само'зайнятим фізліцом"


А нащо воно вам?


 
Serge Vazhnenko
Serge Vazhnenko
Ukraine
Local time: 05:53
English to Russian
+ ...
А як же? Dec 5, 2010

Roman Bulkiewicz wrote:
А нащо воно вам?


Невже на старість років знову вештатись по банках, ніби той вовк із мультфільму. якому то пику наб’ють, то заженуть у будку, а то почнуть питати: "Хто це тобі надсилає на харчі з контори з-за кордону? Ти ж не юриндична особа? Га?

От і хотів працювати чесно, та щось тепер перехотілося. Бо чесно по-моєму і чесно по-їхньому - це дві великі різниці.

Та може не варто "бруднити ефір"? Що як я вам на мило відпишу, або ще як?

Ви не проти?


 
Oleg Rudavin
Oleg Rudavin  Identity Verified
Ukraine
Local time: 05:53
Member (2003)
English to Ukrainian
+ ...
С подачи коллеги... Dec 5, 2010

...пошел на блог/сайт Кирша и увидел следующее:
Заявления в ГНИ до 15 декабря 2010 года из числа действующих ЧПЕНов должны подавать те, кто хочет не продолжить, а покинуть упрощенку, то есть до упо­мя­нутой даты в этом году обязательно подается заявление — не о переходе на ЕН, а об отказе от него.
Подробнее — см. «Бухгалтер» № 45′10, с. 8–11.


 
Serge Vazhnenko
Serge Vazhnenko
Ukraine
Local time: 05:53
English to Russian
+ ...
Не было бы счастья, да несчастье помогло? Dec 5, 2010

Oleg Rudavin wrote:

...пошел на блог/сайт Кирша и увидел следующее:
Заявления в ГНИ до 15 декабря 2010 года из числа действующих ЧПЕНов должны подавать те, кто хочет не продолжить, а покинуть упрощенку, то есть до упо­мя­нутой даты в этом году обязательно подается заявление — не о переходе на ЕН, а об отказе от него.
Подробнее — см. «Бухгалтер» № 45′10, с. 8–11.


Что называется, "по просьбам трудящихся"!

А куда тогда девать старое "свідоцтво"? Или оно будет действовать "до упора"?

Кажется, в стране у кого-то склероз: каждый день новости!


 
Pages in topic:   < [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53] >


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:


You can also contact site staff by submitting a support request »

Новий податковий кодекс України







TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »
Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »