https://www.proz.com/forum/persian_farsi/335293-%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D8%AF_%D9%88_%D9%88%DB%8C%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B4_%D9%85%D8%AF%D8%AE%D9%84_%D9%87%D8%A7_%D8%AF%D8%B1_%D9%85%D8%A7%D9%84%D8%AA%DB%8C_%D8%AA%D8%B1%D9%85.html&phpv_redirected=1

ایجاد و ویرایش مدخل ها در مالتی ترم
Thread poster: sara rahmaany
sara rahmaany
sara rahmaany
Iran
Local time: 05:49
English
+ ...
Jun 6, 2019

کسی اینجا میتونه یه توضیحی درباره امکانات ویرایشی مالتی ترم بده؟ اینکه چرا امکان پاراگراف بندی نداره و مثلا وقتی یه متنی رو که توی چند تا خط هست داخلش کپی میکنیم همگی در یک خط درج میشه و گاهی هم تنها یه بخش ابتدایی متن توی ترم ریکاگنیشن نمایش داده میشه؟.

Sasan Zangeneh Bar
Sasan Zangeneh Bar  Identity Verified
Belgium
Local time: 04:19
English to Persian (Farsi)
+ ...
Termbase viewer Jun 7, 2019

روی آیکون
View term details
تو ترم رکگنیشن کلیک کنید تا پنجره
Termbase viewer
باز بشه.
اونجا راحت‌تر می‌تونید اگه توضیحات طولانی دارید به شکل یک بلوک ببنید.

sara rahmaany
sara rahmaany
Iran
Local time: 05:49
English
+ ...
TOPIC STARTER
میخوام ببینم تو خودسرچ-ریزالت ترم ریکاگنیشن امکان دیدن Jun 8, 2019

ممنونم خیلی آقای زنگنه از راهنماییتون. منتها من میخوام تو همون سرچ-ریزالت ترم ریکاگنیشن، فیلدها رو کامل ببینم. توی تنظیمات هیت لیست آن گزینه ای برای این منظور پیدا نمیکنم. تازه فیلد جدیدی که خودم برای مثالها به عنوان زیرمجموعه ی فیلدهای توضیحی اضافه کرده ام را هم ندارد که تیک �... See more
ممنونم خیلی آقای زنگنه از راهنماییتون. منتها من میخوام تو همون سرچ-ریزالت ترم ریکاگنیشن، فیلدها رو کامل ببینم. توی تنظیمات هیت لیست آن گزینه ای برای این منظور پیدا نمیکنم. تازه فیلد جدیدی که خودم برای مثالها به عنوان زیرمجموعه ی فیلدهای توضیحی اضافه کرده ام را هم ندارد که تیک بزنم تا بتوانم به جای لاین بریک که به خاطذر نبودنش مجبور به ایجاد یک فیلد با زیر سطح جدید برای مثالها شدم را تیک بزنم تا نمایش داده بشه.

کلا مشکل من اینه که نمیدونم چطوری لاین بریک یا پاراگراف بریک درست کنم در ایجاد و ویرایش مدخلها و در ترم ریکاگنیشن هم آنها را ببینم. با شیفت و اینتر میشه لاین بریک ایجاد کرد ولی توی ترم ریکاگنیشن دیده نمیشه
Collapse

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Mahmoud Akbari[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

ایجاد و ویرایش مدخل ها در مالتی ترم

Translation news in Iran

Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »
Trados Business Manager Lite
Create customer quotes and invoices from within Trados Studio

Trados Business Manager Lite helps to simplify and speed up some of the daily tasks, such as invoicing and reporting, associated with running your freelance translation business.

More info »