Darbas su Tag Editor Trados'e
Thread poster: terranium
terranium
terranium
Local time: 20:55
German to Lithuanian
Jun 29, 2006

Sveiki,

Esu pradedanti verteja. Verciu is vok. i lietuviu k. Bendradarbiauju su vienu vln. vertimu biuru. Mokausi dirbti Trados 6.5 programos bandomaja versija. Turiu Jums, mieli kolegos, konkretu klausima. gavau vertima su Tag Editor "Tradose". Taigi paleidziu Work Bench'a, atsidarau faila Tag Editor'iuje, noriu pradeti versti, taciau Workbench'e sulaukiu atsakymo, kad "Translation memory too large for demo mode. Install a valid license file or connect a dongle". Jeigu Jus esat di
... See more
Sveiki,

Esu pradedanti verteja. Verciu is vok. i lietuviu k. Bendradarbiauju su vienu vln. vertimu biuru. Mokausi dirbti Trados 6.5 programos bandomaja versija. Turiu Jums, mieli kolegos, konkretu klausima. gavau vertima su Tag Editor "Tradose". Taigi paleidziu Work Bench'a, atsidarau faila Tag Editor'iuje, noriu pradeti versti, taciau Workbench'e sulaukiu atsakymo, kad "Translation memory too large for demo mode. Install a valid license file or connect a dongle". Jeigu Jus esat dirbe su Trados programa, verte su Tag Editor, tai gal galetumet atsakyti i mano klausima, o butent: kaip tureciau atidaryti "translation Memory"? Nes iki siol ji veikdavo. Is anksto dekoju uz atsakyma!

Jurate
Collapse


 
Marius Reika
Marius Reika  Identity Verified
Local time: 03:25
English to Lithuanian
Bandomoji TRADOS versija... Jun 29, 2006

...leidžia atidaryti tik riboto dydžio TM (iki kokių ~500 TU).

Marius Reika


 
Vita Juciuviene
Vita Juciuviene  Identity Verified
Lithuania
Local time: 20:55
English to Lithuanian
+ ...
Aš dirbau su TRADOS 7 demo Jun 29, 2006

aš dirbau su TRADOS 7 demo versija, bet manau, kad principas tai visteik tas pats. Didesni vertimą susiskaldydavau į mažesnius gabaliukus po maždaug 1000-1200 žodžių. O atidarius workbench, susikurdavau kieviena kart New Memory, kitu pavadinimu.

 
terranium
terranium
Local time: 20:55
German to Lithuanian
TOPIC STARTER
Darbas su Tag Editor Trados'e Jul 4, 2006

Sveiki,

Dekoju Jums uz atsakymus del Tag Editor'iaus.
Turiu dar 2 konkrecius klausimus:
1. Ar bandomojoje Trados 6.5. versijoje, dirbant su Tag Editor'iumi automatiskai tikrina rasyba? Nes as Tag Editoriu'je spaudziau "Tools/Plug-ins", prie "Spelling checkers" pazymejau "Word Spelling Checker", taciau uzdarant segmenta man rasybos netikrino.

Spaudziau klavisa F7, taciau taip pat rasybos netikrino.

2. Ar atlikus viso failo vertima, bandomojoje
... See more
Sveiki,

Dekoju Jums uz atsakymus del Tag Editor'iaus.
Turiu dar 2 konkrecius klausimus:
1. Ar bandomojoje Trados 6.5. versijoje, dirbant su Tag Editor'iumi automatiskai tikrina rasyba? Nes as Tag Editoriu'je spaudziau "Tools/Plug-ins", prie "Spelling checkers" pazymejau "Word Spelling Checker", taciau uzdarant segmenta man rasybos netikrino.

Spaudziau klavisa F7, taciau taip pat rasybos netikrino.

2. Ar atlikus viso failo vertima, bandomojoje Tag Editor'iaus versijoje leidzia patikrinti visa faila del "tagu"? Tai turinti daryti komanda "Tools-Verify" pas mane neveike.

Is anksto dekoju Jums, kolegos, uz atsakymus.

Jurate
Collapse


 
MariusV
MariusV  Identity Verified
Lithuania
Local time: 20:55
English to Lithuanian
+ ...
paprastas pasiūlymas Jul 13, 2006

Įsigyk legalią pilną Trados versiją ir išsispręs labai daug problemų (vien jau tai, kad galėsi parašyt į Support'ą)...

 
Marius Reika
Marius Reika  Identity Verified
Local time: 03:25
English to Lithuanian
Ats. Jul 17, 2006

1. Ar bandomojoje Trados 6.5. versijoje, dirbant su Tag Editor'iumi automatiskai tikrina rasyba? Nes as Tag Editoriu'je spaudziau "Tools/Plug-ins", prie "Spelling checkers" pazymejau "Word Spelling Checker", taciau uzdarant segmenta man rasybos netikrino.


Kadangi t.editor naudoja wordo spellchecker, prieš paleisdama t.editor turi paleisti wordą. Kalba worde ir t.editor turi sutapti (jei target segment kalba - LT, tai ir word'e turi nustatyti LT. Jei nori, kad uždarant segmentą tikrintų rašybą, eik į tools, options, spelling ir uždėk reikiamą varnelę (t.editoriuje).

2. Ar atlikus viso failo vertima, bandomojoje Tag Editor'iaus versijoje leidzia patikrinti visa faila del "tagu"? Tai turinti daryti komanda "Tools-Verify" pas mane neveike.


Demo versijoj ši funkcija neveikia.

Marius

[Edited at 2006-07-17 18:59]


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Kristina Radziulyte[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Darbas su Tag Editor Trados'e






Trados Studio 2022 Freelance
The leading translation software used by over 270,000 translators.

Designed with your feedback in mind, Trados Studio 2022 delivers an unrivalled, powerful desktop and cloud solution, empowering you to work in the most efficient and cost-effective way.

More info »
Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »