Sąskaitų-faktūrų išrašymas užsienio klientams
Thread poster: Marius Reika
Marius Reika
Marius Reika  Identity Verified
Local time: 16:19
English to Lithuanian
Mar 23, 2006

Sveiki,

iškilo klausimas dėl "invoice" išrašymo.

Kai dirbau Lietuvos įmonėms, gaudavau tik PO.
Jokių "invoice" man nereikėdavo išrašyt. Kiek supratau iš forumuose pateiktos info, faktūrą klientui išrašyti yra būtina. Šiuo metu bendrauju su nauju klientu, kuris minėjo, kad Payment is settled within 30-60 days upon receipt of the invoice.

Keletas klausimų:

1. Kokie duomenys reikalingi pildant faktūrą (įmonės
... See more
Sveiki,

iškilo klausimas dėl "invoice" išrašymo.

Kai dirbau Lietuvos įmonėms, gaudavau tik PO.
Jokių "invoice" man nereikėdavo išrašyt. Kiek supratau iš forumuose pateiktos info, faktūrą klientui išrašyti yra būtina. Šiuo metu bendrauju su nauju klientu, kuris minėjo, kad Payment is settled within 30-60 days upon receipt of the invoice.

Keletas klausimų:

1. Kokie duomenys reikalingi pildant faktūrą (įmonės kodas, PVM mokėtojo kodas ir t.t)?

2. Aš nesu registravęs jokios įmonės, tai kokiu būdu užpildyti tokius duomenis?

3. Ar faktūra užsieniui skiriasi nuo "vietinės" faktūros? Faktas, kad faktūra turi būti išrašyta anglų kalba. Ar yra koks šablonas?

Būsiu labai dėkingas už bet kokią informaciją.
Collapse


 
Vita Juciuviene
Vita Juciuviene  Identity Verified
Lithuania
Local time: 09:49
English to Lithuanian
+ ...
invoice Mar 23, 2006

galiu tik pasidalinti savo asmenine patirtimi. As taip pat kol kas dar neįregistravau savo įmonės, tačiau manyčiau, kad pabandyk pats paklausti užsakovo, kokio "invoice" jis nori. Vieni prašo paprasto "word" dokumento, kiti reikalauja pdf. Turiu porą užsakovų, kurių sistema yra automatizuota ir sąskaitas jie patys išrašo tam tikrą vieną mėnesio dieną už visus to mėnesio darbus, o tu jas tik patvirtini. O šiaip sąskaitoje turėtų būti tavo vardas, pavardė, asmens kodas, a... See more
galiu tik pasidalinti savo asmenine patirtimi. As taip pat kol kas dar neįregistravau savo įmonės, tačiau manyčiau, kad pabandyk pats paklausti užsakovo, kokio "invoice" jis nori. Vieni prašo paprasto "word" dokumento, kiti reikalauja pdf. Turiu porą užsakovų, kurių sistema yra automatizuota ir sąskaitas jie patys išrašo tam tikrą vieną mėnesio dieną už visus to mėnesio darbus, o tu jas tik patvirtini. O šiaip sąskaitoje turėtų būti tavo vardas, pavardė, asmens kodas, adresas, banko sąskaita (elektroninė arba normali-su tarptautiniu kodu), žemiau rašai užsakovo pateiktus rekvizitus,toliau data, žodis "invoice" ir numeris. Žemiau rašai už ką ir sumą, apačioje parašas(t.y. vardas pavardė) ir viskas.Collapse


 
diana bb
diana bb  Identity Verified
Lithuania
Local time: 09:49
English to Lithuanian
+ ...
Tikriausiai skirtumas nedidelis Mar 23, 2006

Taip, užsieniečiai reikalauja 'invoice'-ų. Mano pagrindinis klientas pageidauja, kad siųsčiau sąskaitą paskutinę mėnesio dieną. O šabloną susikūriau pati, ir jis jiems priimtinas.

Dalyje 'Bill to' būtina nurodyti kliento PVM (VAT) mokėtojo numerį.

Dalyje 'Pay to' greta visos kitos informacijos reikia nurodyti savo banko SWIFT kodą (.

Gal yra ir kitokių subtilybių, bet man su jomis neteko susidurti....
See more
Taip, užsieniečiai reikalauja 'invoice'-ų. Mano pagrindinis klientas pageidauja, kad siųsčiau sąskaitą paskutinę mėnesio dieną. O šabloną susikūriau pati, ir jis jiems priimtinas.

Dalyje 'Bill to' būtina nurodyti kliento PVM (VAT) mokėtojo numerį.

Dalyje 'Pay to' greta visos kitos informacijos reikia nurodyti savo banko SWIFT kodą (.

Gal yra ir kitokių subtilybių, bet man su jomis neteko susidurti.

Sėkmės!


PS Įdomu, ar kas nors naudojate Translation Office 3000?
Collapse


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Kristina Radziulyte[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Sąskaitų-faktūrų išrašymas užsienio klientams






Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »
Trados Business Manager Lite
Create customer quotes and invoices from within Trados Studio

Trados Business Manager Lite helps to simplify and speed up some of the daily tasks, such as invoicing and reporting, associated with running your freelance translation business.

More info »