Beidzot arī Latvijas PayPal lietotāji var saņemt naudu
Thread poster: Igor Kreknin
Igor Kreknin
Igor Kreknin  Identity Verified
Local time: 01:03
English to Russian
+ ...
Sep 29, 2007

Kopš 2007. gada 28. septembra Paypal Latvijas iedzīvotājiem piedāvā arī saņemt naudu uz savu Paypal kontu.


PayPal:

> Members in ..., Latvia, ... can withdraw funds to credit cards that are withdraw eligible. You should allow 5-7 business days for your funds to post to your card, but may take more time, depending on your bank's polici
... See more
Kopš 2007. gada 28. septembra Paypal Latvijas iedzīvotājiem piedāvā arī saņemt naudu uz savu Paypal kontu.


PayPal:

> Members in ..., Latvia, ... can withdraw funds to credit cards that are withdraw eligible. You should allow 5-7 business days for your funds to post to your card, but may take more time, depending on your bank's policies.


Paypal - atvērts Latvijas interneta lietotājam!
Collapse


 
mjbjosh
mjbjosh
Local time: 00:03
English to Latvian
+ ...
Labas ziņas! Sep 29, 2007

Pat ļoti labas ziņas! Paldies.

 
Evita Savicka
Evita Savicka  Identity Verified
Latvia
Local time: 01:03
English to Russian
+ ...
Tiešām var? Dec 13, 2007

Tikko piereģistrējos PayPal sistēmā; bija Personal account - nevarēju piereģistrēt savu HansaBankas karti, tas negribēja to pieņemt. Tagad ir Premier account - šajā gadījumā man raksta, ka man ir jābūt atvērtam kontam ASV bankā, citādi "kina ne budet (c)"... Droši vien es kaut ko nesaprotu...
Kolēģi, palīdziet, lūdzu - kā man ar to PayPal sadraudzēties?


 
Uldis Liepkalns
Uldis Liepkalns  Identity Verified
Latvia
Local time: 01:03
Member (2003)
English to Latvian
+ ...
Darbojas Dec 13, 2007

taču vajag karti VISA CLASSIC. Neviena cita neder- arī VISA ELECTRON neder.

Hansenē VISA CLASSIC dod. Tikai jāskatās- man ar pirmo reizi iedeva tikai lašu, ar štukas kredītlimitu un atsevišķu konta numuru un bez iespējas no šī konta ko izņemt/pārskaitīt, tikai pirkt ar karti. Kad sāku protestēt, nākošajā dienā iedeva pareizu (piesaistītu multivalūtu pamatkontam un bez kredītlimita). Taču nepareizo atpakaļ neņēma.

Uldis


[Rediģēts plkst. 2007-12-13 17:10]


 
Evita Savicka
Evita Savicka  Identity Verified
Latvia
Local time: 01:03
English to Russian
+ ...
Paldies, Uldi, Dec 13, 2007

Tad rīt iešu uz Hansu, pasūtīšu jaunu karti!

 
Kristine Sprula (Lielause)
Kristine Sprula (Lielause)  Identity Verified
Latvia
Local time: 01:03
Member (2005)
English to Latvian
+ ...
Kādu PP kontu izvēlēties? Dec 14, 2007

Īsti nesaprotu, kādu PP kontu izvēlēties? Personal Account? Premier Account? Business Account droši vien ne?
Internetā tirgoties neplānoju, bet ko var zināt....
Ja piereģistrēju vienu kontu, vai ir iespējams to vēlāk mainīt?
Un vispār - vai darbības princips ir līdzīgs Moneybookers vai pavisam cits? Vai ir vērts taisīt PP kontu, ja jau ir Moneybookers?


 
Uldis Liepkalns
Uldis Liepkalns  Identity Verified
Latvia
Local time: 01:03
Member (2003)
English to Latvian
+ ...
Nupat sāku reāli lietot- Dec 14, 2007

un jāsaka, ka Paypal kā suga man nemaz tādu sajūsmu neizraisa- vispirms viņi mani piespieda izņemt speciāli viņu pakalpojumu izmantošanai VISA CLASSIC, pēc tam upgreidēties uz "Premier account"- ultiimatīvā veidā (noņēma no mana bankas konta pāris naudiņas, tas būtu štrunc, bet pats process prasīja dienas 10), jo tajā pamatlietotāja līmenī šis man izmeta, ka es varu pārskaitīt katrā reizē tikai pa vienai naudiņai (1 EUR, 1 $, 1 GBP), tad izrādījās, ka viņi uz �... See more
un jāsaka, ka Paypal kā suga man nemaz tādu sajūsmu neizraisa- vispirms viņi mani piespieda izņemt speciāli viņu pakalpojumu izmantošanai VISA CLASSIC, pēc tam upgreidēties uz "Premier account"- ultiimatīvā veidā (noņēma no mana bankas konta pāris naudiņas, tas būtu štrunc, bet pats process prasīja dienas 10), jo tajā pamatlietotāja līmenī šis man izmeta, ka es varu pārskaitīt katrā reizē tikai pa vienai naudiņai (1 EUR, 1 $, 1 GBP), tad izrādījās, ka viņi uz šo VISA CLASSIC (kauču arī multivalūtu- uz Latviju viņi principā pārskaita tikai latus) pārskaita latus pēc sava privātā kursa (šodien pārskaitīju pirmo eksperimentālo Withdrawal- kurss EUR- LVL = 0,66), vēl- par manā Paypal kontā ienākošo maksājumu no klienta (50 mārciņas) paņēma 3 mārciņas, pārskaitījums uz savu karti- vēl 2 EUR, + naudu savā kartē es varot gaidīt pēc 5-7 dienām.

Tā ka kopumā Moneybookers ir DAUDZ DAUDZ labāks (Ieskaitījums par velti, pārskaitījums uz Latvijas kontu- EUR 1,8, nauda ienāk EUR valūtā un parasti nākošajā dienā, retāk aiznākamajā).

Turpmāk noteikti klientiem, kas vēlēsies maksāt tikai un vienīgi ar Paypal, pieskaitīšu rēķinā klāt visus minētos zaudējumus.

Uldis
Collapse


 


There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »


Beidzot arī Latvijas PayPal lietotāji var saņemt naudu






TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »
Trados Business Manager Lite
Create customer quotes and invoices from within Trados Studio

Trados Business Manager Lite helps to simplify and speed up some of the daily tasks, such as invoicing and reporting, associated with running your freelance translation business.

More info »