Moneybookers un Latvijas bankas
Thread poster: Ines Burrell
Ines Burrell
Ines Burrell  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 23:21
Member (2004)
English to Latvian
+ ...
Feb 14, 2007

Cien. kolēģi!

Es mēģinu atrast ērtu un lētu veidu, kā nogādāt uz Latviju naudiņu savai māmiņai (ne tikai vienu reizi, bet katru reizi, kad man gribas, lai vina man atsūta griķīšus vai rupjmaizi). Bankas pārskaitījumi ir nenormāli dārgi (man jāmaksā pār 10 mārciņām par pārskaitījumu, neatkarīgi no summas). Tādēļ gribēju vaicāt, vai pārskaitot no Moneybookers konta uz Latvijas bankas kontu banka ņem kādu naudu par to un ja jā, tad cik tas parasti
... See more
Cien. kolēģi!

Es mēģinu atrast ērtu un lētu veidu, kā nogādāt uz Latviju naudiņu savai māmiņai (ne tikai vienu reizi, bet katru reizi, kad man gribas, lai vina man atsūta griķīšus vai rupjmaizi). Bankas pārskaitījumi ir nenormāli dārgi (man jāmaksā pār 10 mārciņām par pārskaitījumu, neatkarīgi no summas). Tādēļ gribēju vaicāt, vai pārskaitot no Moneybookers konta uz Latvijas bankas kontu banka ņem kādu naudu par to un ja jā, tad cik tas parasti ir. Manai māmiņai konts is Hansabankā.

Pateicos jau iepriekš.
Inese
Collapse


 
Uldis Liepkalns
Uldis Liepkalns  Identity Verified
Latvia
Local time: 01:21
Member (2003)
English to Latvian
+ ...
Ar Hansabanku Feb 14, 2007

un Moneybookeriem viss kārtībā. EUR ieveļas divu dienu laikā un, manuprāt, Hansene neņem neko, tikai Moneybookers panjem tur EUR vienu un kaut cik.

Uldis


Burrell wrote:
Manai māmiņai konts is Hansabankā.
Inese


 
Ines Burrell
Ines Burrell  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 23:21
Member (2004)
English to Latvian
+ ...
TOPIC STARTER
Paldies! Feb 14, 2007

Paldies, Uldi! Tagad bez sirdsapziņas pārmetumiem varēšu pasūtīt labumus. Dīvainā kārtā vienīgais, kas man no Latvijas trūkst, ir pārtika. Tas laikam ne par ko labu neliecina.

 
Uldis Liepkalns
Uldis Liepkalns  Identity Verified
Latvia
Local time: 01:21
Member (2003)
English to Latvian
+ ...
Feb 14, 2007

Tur es Tevi saprotu, kā nu tur bija- paradīzee pavāri ir francūži un grāmatveži- vācieši. Ellē- grāmatveži- francūži, un pavāri- angļi

PS. Ja mani sāk mocīt izsalkums, iedomājos ceptās 99% sojas (vai celulozes?) desiņas no tradicionālā "English Breakfast" komplekta. Izsalkums uzreiz pāriet kā ar roku noņemts

Uldis

Burrell wrote:
Dīvainā kārtā vienīgais, kas man no Latvijas trūkst, ir pārtika. Tas laikam ne par ko labu neliecina.


[Rediģēts plkst. 2007-02-14 19:01]


 
Vents Villers
Vents Villers  Identity Verified
Local time: 01:21
English to Latvian
+ ...
Bankas paarskaaitiijums/Moneybookers paarskaitiijums Jun 7, 2007

Varbuut kaadam ir pieredze, paarskaitot naudu no Francijas ar Moneybookers starpnieciibu (summa ap 1000.- Eur).
Kas ir izdeviigaak, saliidzinot parasto bankas paarskaitiijumu ar Moneybookers? Kuraa gadiijumaa ir mazaakas komisijas/iisaaki terminni? Cik ilgs laiks nepieciessams, lai atveertu Moneybookers reekkinu un saaktu to lietot?


 
Uldis Liepkalns
Uldis Liepkalns  Identity Verified
Latvia
Local time: 01:21
Member (2003)
English to Latvian
+ ...
Vienkārši jādara Jun 8, 2007

ar summām ap 1000 EUR un Moneybookers līdz šim nekādas problēmas nav bijušas, valstij, no kuras sūta būtiskas nozīmes nav.

Es reģistrējos gadus 3 atpakaļ, tad bija sarežģītāk, bija pat jāsūta skanēta pases kopija. Cik esmu dzirdējis, tagad tas esot elementāri.

Komisija, ko ņem Moneybookers, ir niecīga (ap pusotru EUR). Klientam izdevīgāk ir Moneybookers, jo arī viņš maksā tikai pāris EUR komisiju, salīdzinot ar padsmit EUR par parastu ba
... See more
ar summām ap 1000 EUR un Moneybookers līdz šim nekādas problēmas nav bijušas, valstij, no kuras sūta būtiskas nozīmes nav.

Es reģistrējos gadus 3 atpakaļ, tad bija sarežģītāk, bija pat jāsūta skanēta pases kopija. Cik esmu dzirdējis, tagad tas esot elementāri.

Komisija, ko ņem Moneybookers, ir niecīga (ap pusotru EUR). Klientam izdevīgāk ir Moneybookers, jo arī viņš maksā tikai pāris EUR komisiju, salīdzinot ar padsmit EUR par parastu bankas pārskaitījumu. Tiesa, man nav ne mazākā priekšstata, kā viņi to atraksta grāmatvedībā- pamēģini Latvijas VIDā pastāstīt, ka tev ir konts kaut kur Interneta plašumos, bez SWIFT, IBAN un jebkāda konta numura vispār...

Uldis

Vents Villers wrote:

Varbuut kaadam ir pieredze, paarskaitot naudu no Francijas ar Moneybookers starpnieciibu (summa ap 1000.- Eur).
Kas ir izdeviigaak, saliidzinot parasto bankas paarskaitiijumu ar Moneybookers? Kuraa gadiijumaa ir mazaakas komisijas/iisaaki terminni? Cik ilgs laiks nepieciessams, lai atveertu Moneybookers reekkinu un saaktu to lietot?
Collapse


 
Kristine Sprula (Lielause)
Kristine Sprula (Lielause)  Identity Verified
Latvia
Local time: 01:21
Member (2005)
English to Latvian
+ ...
Maksātāja reģistrācija Moneybookeros Jun 10, 2007

Man vairāki ārzemju pasūtītāji ir teikuši, ka esot diezgan sarežģīti piereģistrēties, jo esot jāveic visādas verifikācijas utt.
Man kā saņēmējam nekādu problēmu piereģistrēties pirms nepilniem 2 gadiem nebija.


 


There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »


Moneybookers un Latvijas bankas






Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »
CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

Buy now! »