Off topic: atradumi literatūrā
Thread poster: biankonera
biankonera
biankonera  Identity Verified
Latvia
Local time: 06:06
Italian to Latvian
+ ...
Aug 9, 2006

Nesen kādā grāmatnīcā atlaižu stūrī atradu īstenu pērli - divu fantāzijas žanra grāmatu sēriju "Mirror Dreams" un "Mirror Wakes", kuru autore ir Catherine Webb. Jāsaka, šīs grāmatas mani gluži vai "aprija", taču visvairāk mani pārsteidza padsmitgadīgas meitenes spēja paust Domas, kas vairumam līdzcilvēku neienāk prātā pat mūža garumā.

Tad nu gribēju sākt mazu pieredzes dalīšanos par šādiem un līdzīgiem atradumiem...
See more
Nesen kādā grāmatnīcā atlaižu stūrī atradu īstenu pērli - divu fantāzijas žanra grāmatu sēriju "Mirror Dreams" un "Mirror Wakes", kuru autore ir Catherine Webb. Jāsaka, šīs grāmatas mani gluži vai "aprija", taču visvairāk mani pārsteidza padsmitgadīgas meitenes spēja paust Domas, kas vairumam līdzcilvēku neienāk prātā pat mūža garumā.

Tad nu gribēju sākt mazu pieredzes dalīšanos par šādiem un līdzīgiem atradumiem Varbūt vēl kāds ir ko aizraujošu sev atradis bezgalīgajā grāmatu pasaulē pēdējā laikā?
Collapse


 
Ines Burrell
Ines Burrell  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 04:06
Member (2004)
English to Latvian
+ ...
Par Domām Aug 10, 2006

Jau labu laiku vairs nelasu neko minēšanas vērtu. Bet atceros, ka lasīju aizgūtnēm, kad biju jūsu minētās meitenes vecumā. Tad arī mani apmeklēja Domas, kuras sen jau esmu aizmirsusi. Vēlāk vienkārši iestājas dzīves proza, tāpēc arī vēlākā vecumā cilvēki līdz tām neaizdomājas.

 
biankonera
biankonera  Identity Verified
Latvia
Local time: 06:06
Italian to Latvian
+ ...
TOPIC STARTER
labs novērojums Aug 10, 2006

tajā vecumā uztvere ir tīrāka, ja varu tā teikt. es vienmēr ceru, ka šādi cilvēki - īpaši tie, kas spēj tādā vecumā to visu izteikt grāmatas apjomā - nezaudēs šo tīro uztveri (inner child, ja vēlaties) arī turpmāk.
Tas tā, pārdomas par tēmu


 


There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »


atradumi literatūrā






Trados Business Manager Lite
Create customer quotes and invoices from within Trados Studio

Trados Business Manager Lite helps to simplify and speed up some of the daily tasks, such as invoicing and reporting, associated with running your freelance translation business.

More info »
TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »