Latviesu valodas privaatstundas
Thread poster: Austra Muizniece
Austra Muizniece
Austra Muizniece  Identity Verified
Latvia
Local time: 23:40
English to Latvian
+ ...
Jun 26, 2005

Koleege tulkotaaja no Jaunzeelandes man ir luugusi paliidziibu latviesu valodas privaatskolotaaja mekleejumos. Vina buus Latvijaa laikaa no 20.septembra liidz 18.oktobrim un sajaa laikaa veelas padzilinaat savas latviesu valodas zinaasanas - nodarbiibas ilgtu 2-3 stundas 5 reizes nedeelaa. Vina pasdarbiibaa ir maaciijusies latviesu valodas gramatiku un leksiku, skjiet, ka liimenis vareetu buut diezgan labs.
Es iisti nezinu, vai Proz ir iistaa vieta,kur so privaatskolotaaju mekleet, taadeel
... See more
Koleege tulkotaaja no Jaunzeelandes man ir luugusi paliidziibu latviesu valodas privaatskolotaaja mekleejumos. Vina buus Latvijaa laikaa no 20.septembra liidz 18.oktobrim un sajaa laikaa veelas padzilinaat savas latviesu valodas zinaasanas - nodarbiibas ilgtu 2-3 stundas 5 reizes nedeelaa. Vina pasdarbiibaa ir maaciijusies latviesu valodas gramatiku un leksiku, skjiet, ka liimenis vareetu buut diezgan labs.
Es iisti nezinu, vai Proz ir iistaa vieta,kur so privaatskolotaaju mekleet, taadeel vispirms izleemaam so jautaajumu apspriest forumaa un peec tam publiceet darba sludinaajumu . Buutu loti jauki, ja pieteiktos kads kolegjis, kurs vareetu pasniegt siis privaatstundas. Koleegje izteica veelmi atrast tieshi latviesu valodas speciaalistu, piemeeram, pensioneejusos latviesu valodas profesoru vai ko tamliidziigu.Nevaru spriest, vai seit taadi ir, tacu buusu ljoti pateiciiga, ja kaads pastaastiitu, kaa un kur saadu cilveeku atrast. Protams, vinam/vinai ir labi jaapaarzina arii anglu valoda un katraa zinaa ir nepieciesama pieredze tiesi valodas maaciisanaa.
Aptuvenaa cena ir jau izdomaata, tacu seit to publiceet laikam nevajadzeetu, taadeel interesenti var man atrakstiit, lai uzzinaatu siikaaku informaaciju.
Collapse


 


There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »


Latviesu valodas privaatstundas






TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »
Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »