Windows un Macintosh komandas
Thread poster: Ines Burrell
Ines Burrell
Ines Burrell  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 07:21
Member (2004)
English to Latvian
+ ...
Apr 30, 2005

Sveicināti, cien.kolēģi!

Liela pasūtījuma klients pēk


 
Uldis Liepkalns
Uldis Liepkalns  Identity Verified
Latvia
Local time: 09:21
Member (2003)
English to Latvian
+ ...
Man kaut kur ir MS latviskaas refferences Apr 30, 2005

meegjinaashu atrast un Jums nosuutiit (vai uzlikt uz FTP- manupraat faila apjoms bija milziigs). Nesolu gan shodien- esmu laukos un nezinu vai taas man ir liidzpanjemtajaa aareejaa cietajaa diskaa. Anuwau, taas atrast prasiis zinaamu laicinju. Informeeshu. Par Makiem gan nezinu neko

Uldis


P.S. Atsevi
... See more
meegjinaashu atrast un Jums nosuutiit (vai uzlikt uz FTP- manupraat faila apjoms bija milziigs). Nesolu gan shodien- esmu laukos un nezinu vai taas man ir liidzpanjemtajaa aareejaa cietajaa diskaa. Anuwau, taas atrast prasiis zinaamu laicinju. Informeeshu. Par Makiem gan nezinu neko

Uldis


P.S. Atsevishkjus terminus var mekleet arrii www.termini.lv vai www.ttc.lv

[Edited at 2005-04-30 13:57]
Collapse


 
Ines Burrell
Ines Burrell  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 07:21
Member (2004)
English to Latvian
+ ...
TOPIC STARTER
Paldies! Apr 30, 2005

Paldies, Uldi, būšu bezgala pateicīga.

 
Uldis Liepkalns
Uldis Liepkalns  Identity Verified
Latvia
Local time: 09:21
Member (2003)
English to Latvian
+ ...
Uzliku uz FTP Apr 30, 2005

uztaisiiju pagaidu kastiiti un ieliku tur. Luudzu, aizejiet uz
www.tulko.lv
(veras jebkuraa browserii)

User/ passw: XXX /XXX un panjemiet, divreiz uzklikojot uz faila un tad "Save" kur nu tur Jums tiik

Kas tai failaa tur ir iekshaa, pats neesmu iisti peetiijis.

Lai veicas,

Uldis

PS. Peec 1. perioda Latvija- Kanaada 1:1

Burrell wrote:

Paldies, Uldi, būšu bezgala pateicīga.



[Edited at 2005-04-30 15:18]


 
Uldis Liepkalns
Uldis Liepkalns  Identity Verified
Latvia
Local time: 09:21
Member (2003)
English to Latvian
+ ...
Sorry Apr 30, 2005

FTP adrese neparaadiijaas pareizi. Taa satur "forward slash" un tas ir programmeeshanaa izmantojams simbols, savukaart tos (taapat kaa bultinjas shurpu turpu) ProZ foruma postingi vienkaarshi nogriezj.

Uldis

Papildinaajums: Vaicaataajs failu sanjeema, tachu es to atstaashu uz servera veel kaadu nedeelju, gadiijumaa, ja kaads to grib sev ielaadeet arhiiva/vai iepeejamaam naakotnes vajadziibaam.

Adrese ir: www tulko.lv"forward slash"e.
Paarluukprogramm
... See more
FTP adrese neparaadiijaas pareizi. Taa satur "forward slash" un tas ir programmeeshanaa izmantojams simbols, savukaart tos (taapat kaa bultinjas shurpu turpu) ProZ foruma postingi vienkaarshi nogriezj.

Uldis

Papildinaajums: Vaicaataajs failu sanjeema, tachu es to atstaashu uz servera veel kaadu nedeelju, gadiijumaa, ja kaads to grib sev ielaadeet arhiiva/vai iepeejamaam naakotnes vajadziibaam.

Adrese ir: www tulko.lv"forward slash"e.
Paarluukprogrammaa raksrot adresi, luudzu, aizvietojiet "forward slash" ar attieciigo simbolu (ar uz priekshu noskjhiebtu sviirtinju).

U.



[Edited at 2005-04-30 17:24]
Collapse


 
Kristine Sprula (Lielause)
Kristine Sprula (Lielause)  Identity Verified
Latvia
Local time: 09:21
Member (2005)
English to Latvian
+ ...
Varbūt..... May 3, 2005

Ar datoprogrammu utt. latviskošanu nodarbojas firma TILDE. Varbūt, ka ar viņiem var kontaktēties, lai lūgtu konsultāciju. Ja nu pēkšņi neatsaka????))

 


There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »


Windows un Macintosh komandas






Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »
Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »