Jautājums par Interneta pieslēgumu Pārdaugavā
Thread poster: Jana Teteris
Jana Teteris
Jana Teteris  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 21:55
Latvian to English
+ ...
Sep 21, 2004

Es taisos pārvākties uz Pārdaugavu pēc pāris mēnešiem un mājas apsaimniekotāji piedāvā iespēju pieslēgties 'zb' (www.zb.lv) Internetam. Grūti izdibināt ko šie piedāvā, jo mājas lapa ir vienīgi krievu valodā
Vai kādam ir pieredze ar šo firmu, vai kādi ieteikumi?

Varbūt labākais atrisinājums tomēr ir Mājas DSL
... See more
Es taisos pārvākties uz Pārdaugavu pēc pāris mēnešiem un mājas apsaimniekotāji piedāvā iespēju pieslēgties 'zb' (www.zb.lv) Internetam. Grūti izdibināt ko šie piedāvā, jo mājas lapa ir vienīgi krievu valodā
Vai kādam ir pieredze ar šo firmu, vai kādi ieteikumi?

Varbūt labākais atrisinājums tomēr ir Mājas DSL, ko piedāvā Apollo (t.i. Lattelekom)?
Collapse


 
Uldis Liepkalns
Uldis Liepkalns  Identity Verified
Latvia
Local time: 23:55
Member (2003)
English to Latvian
+ ...
Mana pieredze Sep 22, 2004

ir, ka vislabākais ir Mikrolink. Taču padārgi (Mājas Internets- LS 20/mēn.)un ne visur viņi var pieslēgt. Bez tam šim pieslēgumam ir ierobežots ārzemju trafiks (100 Mb mēn., pēc tam iestājas kādi 14 santīmi par megabaitu), esmu saņēmis un apmaksājis dažus ĻOOOOTI interesantus rēķinus, tādēļ man viss ārzemju trafiks tagad iet caur citas firmas Proxi Server. Tas man maksā vēl Ls 5/mēn. Pozitīvā puse Mikrolink ir perfekts klientu atbalsta dienests. (tel. 7777777 jebk... See more
ir, ka vislabākais ir Mikrolink. Taču padārgi (Mājas Internets- LS 20/mēn.)un ne visur viņi var pieslēgt. Bez tam šim pieslēgumam ir ierobežots ārzemju trafiks (100 Mb mēn., pēc tam iestājas kādi 14 santīmi par megabaitu), esmu saņēmis un apmaksājis dažus ĻOOOOTI interesantus rēķinus, tādēļ man viss ārzemju trafiks tagad iet caur citas firmas Proxi Server. Tas man maksā vēl Ls 5/mēn. Pozitīvā puse Mikrolink ir perfekts klientu atbalsta dienests. (tel. 7777777 jebkurā diennakts laikā).

Par Apollo- pieslēdzu Apollo pilsētas Internetu vasarnīcā, Ls 12/mēn. bet ārzemes pieejamas tikai pēc 8 vakarā un sestdienās svētdienās. No turienes arī pie Proxi klāt nevaru tikt, jo Apollo nedod fiksēto IP adresi, vinjiem ir tā saucamā "peldošā" IP adrese- katreiz, kad tu pārstartē datoru, tev ir cita IP.
Vispār, IMHO, Apollo vispār ir tāds bezizejas risinājums, viņu atbalsta dienests (ja to izzdodas sazvanīt, kas nav pārāk viegli), 99% gadījumu pastāstīs tev, ka tu esi idiots un lai tu liec viņus mierā un neuzbāzies ar saviem muļķīgajiem jautājumiem.

Par to krievu lapu- tur ir cenas no 5,90 līdz 15 latiem mēnesī, bet ne ātrums, ne ārzemju trafika pieejamība nav aprakstīta, Tev jāzvana viņiem un jāprasa. Gan jau ka latviski viņi runā, ja ne, tad angliski noteikti (man arī Proxi provaideris krievs, saprotamies angliski).

Vēl diezgan būtisks novērojums par firmām- jo mazāka firma, jo vairāk viņi rūpējas par sistēmas drošību, vīrusu pārtveršanu, jo labāks klientu serviss. Un otrādi... man Microlink pats sūta vīrusus- kā "Returned mail", protams, adrese, no kuras vīruss it kā ir sūtīts ir mana, bet viltota, pēc IP adreses tas ar neapbruņotu aci redzams... vēl pagājušnedēļ aizrakstīju viņu postmāsteram, ko par to domāju.

Uldis



[Edited at 2004-09-22 11:40]
Collapse


 
Austra Muizniece
Austra Muizniece  Identity Verified
Latvia
Local time: 23:55
English to Latvian
+ ...
Tikai ne Neonet Sep 30, 2004

Noteikti neiesaku izmantot Neonet pakalpojumus - serviss ir briesmigs un internets normala atruma darbojas labi ja 2h diena.Kad piezvana,tehniskais darbinieks censas visiem iespejamiem lidzekliem klientu parliecinat,ka taa ista vieta ir gara vajo patversme,vai ari stasta,ka datoram,kam ir visas iespejamas pretvirusu programmas,pielipis viruss.Nevaru vien sagaidit jaunu pieslegumu..

 
Kristine Sprula (Lielause)
Kristine Sprula (Lielause)  Identity Verified
Latvia
Local time: 23:55
Member (2005)
English to Latvian
+ ...
Pārdaugavā var būt grūtības ar izvēli Sep 30, 2004

Ar to internetu ir tā, ka ne vienmēr var izvēlēties. Piemēram, Pārdaugavā privātmāju rajonā (netālu no Mārtiņa baznīcas) vienīgais variants ir Lattelekom/Apollo. Lielākas izvēles iespējas ir daudzstāvu mājās, ja tajās ir, piemēram, ievilkta Baltcom kabeļtelevīzija. Tad var pieslēgt arī internetu, bet, ja ir Baltcom dekoders, tad internetu pieslēgt nevar.

 
ilbe
ilbe  Identity Verified
Local time: 23:55
English to Latvian
+ ...
problēmas ar internetu Oct 6, 2004

Lasu par jūsu problēmām Rīgā un brīnos. Tas man ir kas jauns, jo līdz šim biju domājusi, ka Rīgā viss ir vienkāršāk un
lētāk. Izrādās, ka vienkāršāk ir man laukos (tas ir Aizkraukles rajonā)- Mājas DSL par Ls 15,- mēnesī ar ārzemju trafiku visu cauru diennakti. Līdz jūnija mēnesim man par šādu cenu bija Pilsētas interneta pieslēgums, kas deva comus tikai no 6-iem vakarā, bet tad apollo pazemināja tarifu (tagad Pilsētas internets pie mums maksā Ls 9,- m
... See more
Lasu par jūsu problēmām Rīgā un brīnos. Tas man ir kas jauns, jo līdz šim biju domājusi, ka Rīgā viss ir vienkāršāk un
lētāk. Izrādās, ka vienkāršāk ir man laukos (tas ir Aizkraukles rajonā)- Mājas DSL par Ls 15,- mēnesī ar ārzemju trafiku visu cauru diennakti. Līdz jūnija mēnesim man par šādu cenu bija Pilsētas interneta pieslēgums, kas deva comus tikai no 6-iem vakarā, bet tad apollo pazemināja tarifu (tagad Pilsētas internets pie mums maksā Ls 9,- mēn.). Neesmu tik gudra un neorientējos visos megabaitos un sekundēs, bet, manuprāt, darbojas pietiekoši normāli un varu dabūt gatavu visu.
Varbūt atšķirība ir tajā apstāklī, ka Rīgā ir vairāk iespēju izvēlēties piegādātāju un līdz ar to arī pastāv variācijas kā cenās, tā kvalitātē? Es izvēlējos vienīgo piedāvāto un iespējamo...
Ilga
Collapse


 


There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »


Jautājums par Interneta pieslēgumu Pārdaugavā






CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

Buy now! »
Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »