Sveicināti visi!
Thread poster: Uldis Liepkalns
Uldis Liepkalns
Uldis Liepkalns  Identity Verified
Latvia
Local time: 19:02
Member (2003)
English to Latvian
+ ...
Aug 25, 2004

Tā, nu mums arī ir savs forums! Paldies visiem, kas atbalstīja latviešu foruma ideju, izmantosim šo iespēju apmainīties viedokļiem, idejām un profesionālajiem "knifiem"!

I also would like to thank the ProZ Staff for giving us our Forum at this wonderful site!

Uldis


 
Jana Teteris
Jana Teteris  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 17:02
Latvian to English
+ ...
Apsveicu! Aug 26, 2004

No savas puses apsveicu Uldi jaunajā amatā! Nezinu kā citiem, bet man pašlaik ir tik daudz darbu, ka vienkārši nav laika iedziļināties kaut kādās diskusijās.

Tomēr, man interesē zināt vai kādam ir informācija par jauno tulkošanas maģistratūras programmu (tālmācības) Ventspils augstskolā? Esot nesen akreditēta un mācību programmu it kā uzsāks janv/feb.

Jāna


 
Vents Villers
Vents Villers  Identity Verified
Local time: 19:02
English to Latvian
+ ...
Apsveicu 1. Latviessu foruma moderatoru !!! Aug 26, 2004

Lai dziivo sveiks !!!

 
Kristine Sprula (Lielause)
Kristine Sprula (Lielause)  Identity Verified
Latvia
Local time: 19:02
Member (2005)
English to Latvian
+ ...
Apsveicieni!!!! Aug 26, 2004

Besti un regardi Uldim!

 
two2tango
two2tango  Identity Verified
Argentina
Local time: 13:02
Member
English to Spanish
+ ...
Congratulations! Aug 27, 2004

Greetings from the Spanish forum.

May this forum be home of a lively and friendly community!

Enrique Cavalitto


 
Daina Jauntirans
Daina Jauntirans  Identity Verified
Local time: 11:02
German to English
+ ...
Labais! Aug 27, 2004

Ceru akti'vi piedali'ties - tikai ja'izgudro ka' vislaba'k raksti't ar latvies'u burtiem!
Jana - noteikti pazin'o, ja uzzini ta'la'ku informa'ciju par to programmu.
Paldies, Uldi!


 
Uldis Liepkalns
Uldis Liepkalns  Identity Verified
Latvia
Local time: 19:02
Member (2003)
English to Latvian
+ ...
TOPIC STARTER
Par latvieshu burtiem- Aug 27, 2004

vslabāk jau pārlūkprogrammā uzlikt kodējumu Windows Baltic 1257 un rakstīt ar visām diakritiskajām zīmēm. Ja tas nav iespējams, iesaku lietot dubultburtus, sh, zj, kj, utt. Tā ir diezgan pierasti rakstīt dažādās zinju grupās, kur pareizi kodējumi tāpat reizēm neiet cauri. Tajās (Sveiks, u.c.), ļaudis ir vienojušies, ka ar apostrofiem rakstīto ir grūtāk lasīt- acīs ņirb

Uldis

Daina Jauntirans wrote:

Ceru akti'vi piedali'ties - tikai ja'izgudro ka' vislaba'k raksti't ar latvies'u burtiem!


 
lacplesis
lacplesis
Local time: 18:02
English to German
+ ...
Lai top slavets! Aug 27, 2004

Latviesiem pasiem savs forums: Ta nu gan bija laba ideja!
Apsveicu Uldi, musu jauno moderatoru!


 
Daina Jauntirans
Daina Jauntirans  Identity Verified
Local time: 11:02
German to English
+ ...
Minstere? Sep 1, 2004

lacplesis wrote:

Latviesiem pasiem savs forums: Ta nu gan bija laba ideja!
Apsveicu Uldi, musu jauno moderatoru!


Lacplesi - vai Tu esi no Minsteres? Es tur macijos 1988/89.

Paldies, Uldi - varu parmainit kodejumu lai paradas latviesu burti, tikai nevaru isti izgudrot ka tiesi uzrakstit kautko ar latviesu burtiem. Man ir ASV klaviatura un "F" pogas ir programmetas ar vacu burtiem. Meginaju parmainit klaviaturu "Windows" programma uz LV, bet vel nevaru rakstit ar garumzimem utt.

(Ceru, ka lietoju pareizos vardus datora dalam. Neesmu pieradusi runat par datoriem latviski!)


 
Kristīne Biezā
Kristīne Biezā
Latvia
Local time: 19:02
Estonian to Latvian
Pievienojos Sep 8, 2004

visiem apsveiceejiem! Diemzheel mana darba vieta man Tildi nedod, taa ka jaaraksta vien ar dubultajiem burtiem:). Apsveicu muus visus...

 
lacplesis
lacplesis
Local time: 18:02
English to German
+ ...
Minstere Sep 19, 2004

Ja, Dainin, esmu no Minsteres, vel sobaltdien turpat dzivoju. Skolojies gan savulaik esmu vacu skolas. Latviesu gimnazija jau tik un ta tika slegta 90ajos gados.
Bet latviesu centrs vel aizvien eksiste, ta sakot nevaid miris, tikai apburts klus


 


There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »


Sveicināti visi!






Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »
CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

Buy now! »