https://www.proz.com/forum/bosnian/81466-paypal_u_bih.html&phpv_redirected=1

Paypal u BiH
Thread poster: A.Đapo
A.Đapo
A.Đapo  Identity Verified
Bosnia and Herzegovina
Local time: 11:28
Member (2007)
English to Serbo-Croat
+ ...
Aug 17, 2007

Pozdrav svima
Nadam sa da uživate u ljetu.
Interesuje me da li je neko otvorio račun na Paypal i koje se mogućnosti istog ako živite u BiH
Hvala
Amra

[Subject edited by staff or moderator 2007-09-03 21:29]


 
Kale75 (X)
Kale75 (X)
Local time: 11:28
English to Bosnian
+ ...
Paypal in Bosnia... Aug 18, 2007

Ista stvar i mene zanima Amra...otvorio sam Paypal account ali nisam siguran na koji nacin funkcionisu transakcije i uplate i kako se dolazi do novca koji bude uplacen nekom na Paypal racun...
Nadam se da ce se naci neko ko vec ima iskustva sa ovim, ne otvaranjem accounta, vec neko ko je imao iskustva sa uplatama/ssplatama ovim putem...
Srdacan pozdrav,
Ahmedin Kalic


 
drhukic (X)
drhukic (X)
Local time: 11:28
English to Bosnian
+ ...
Nazalost Sep 1, 2007

Ciao svima. Ja sam nesto pokusavala, i dobila sam informaciju da se za sada u Bosni samo moze placati putem njih ali ne i primati uplate, i jos nemaju informaciju kada ce se to moci raditi., sto mi trenutno i nije bas pretjerano od pomoci.

 
Dejan Škrebić
Dejan Škrebić  Identity Verified
Bosnia and Herzegovina
Local time: 11:28
English to Serbian
+ ...
SITE LOCALIZER
Промјене? Jul 16, 2009

Има ли промјена у протеклих двије године? Видим да су ово старе поруке, па се надам да се нешто промијенило.

 
Natasa Grubor
Natasa Grubor  Identity Verified
Bosnia and Herzegovina
Local time: 11:28
Member
English to Serbian
+ ...
Konačno Apr 11, 2011

Sad se putem Paypala i u Bosni može i primati i slati. Vidim da se novac može podići tek nakon 30 dana, ali mi nije jasno da li to važi samo za prvu transakciju ili za sve. U svakom slučaju dobra stvar, vjerujem da su mnogi od vas, kao i ja, gubili poslove zbog nemogućnosti korišćenja istog.... See more
Sad se putem Paypala i u Bosni može i primati i slati. Vidim da se novac može podići tek nakon 30 dana, ali mi nije jasno da li to važi samo za prvu transakciju ili za sve. U svakom slučaju dobra stvar, vjerujem da su mnogi od vas, kao i ja, gubili poslove zbog nemogućnosti korišćenja istog.

http://www.onlinetrziste.com/2011/04/primanje-novca-putem-paypal-a-napokon-dostupno-i-korisnicima-iz-bosne-i-hercegovine/

Ako se neko od kolega registrovao na Paypalu, bilo bi dobro da podijeli iskustva i da savjete tipa koja banka je ok, koja kartica... sve što bi moglo da zatreba.
Collapse


 
Dejan Škrebić
Dejan Škrebić  Identity Verified
Bosnia and Herzegovina
Local time: 11:28
English to Serbian
+ ...
SITE LOCALIZER
Муштулук :) Apr 11, 2011

Као што је обичај, муштулук вам дугујемо

Ја имам налог већ дуже вријеме, везан за кредитну картицу Хипо банке, и моја плаћања су до сада била сасвим у реду, али, наравно, нисам могао да примам новац. Чини ми се да би требало и сада све �
... See more
Као што је обичај, муштулук вам дугујемо

Ја имам налог већ дуже вријеме, везан за кредитну картицу Хипо банке, и моја плаћања су до сада била сасвим у реду, али, наравно, нисам могао да примам новац. Чини ми се да би требало и сада све да буде у реду.

Колико ја разумијем, вријеме од 30 дана до искоришћавања средстава вриједиће само за првих неколико уплата, ако не буду оспораване.

Хвала, поздрав
Collapse


 
Kornelija Halkic
Kornelija Halkic  Identity Verified
Bosnia and Herzegovina
Local time: 11:28
German to Bosnian
+ ...
Napokon... Apr 13, 2011

bilo je i vrijeme.
I ja odavno imam nalog isto vezan za karticu i uglavnom sam ga koristila, kako Dejan kaže, da potrošim zarađen novac.
Šalu na stranu...
Bilo je i krajnje vrijeme, jer je istina da smo gubili poslove zbog nemogućnosti primanja uplata preko PP.

Baš me živo zanima kako će se sve to odvijati i jedva čekam prvi k
... See more
bilo je i vrijeme.
I ja odavno imam nalog isto vezan za karticu i uglavnom sam ga koristila, kako Dejan kaže, da potrošim zarađen novac.
Šalu na stranu...
Bilo je i krajnje vrijeme, jer je istina da smo gubili poslove zbog nemogućnosti primanja uplata preko PP.

Baš me živo zanima kako će se sve to odvijati i jedva čekam prvi komentar kolega o tom kako je prošla prva uplata.

Poz.
Collapse


 
Dejan Škrebić
Dejan Škrebić  Identity Verified
Bosnia and Herzegovina
Local time: 11:28
English to Serbian
+ ...
SITE LOCALIZER
Ферцера Jun 4, 2011

Као што рече Ђуро, „Ферцера“.

Уплате на PayPal рачун биле су могуће од првог дана када је колегиница Наташа јавила за измјене. Новац нисам повлачио одмах, него сам га оставио до 1. у мјесецу, када се аутоматски повлачи на повезану картицу. Код мене је у питању revolving кредит�
... See more
Као што рече Ђуро, „Ферцера“.

Уплате на PayPal рачун биле су могуће од првог дана када је колегиница Наташа јавила за измјене. Новац нисам повлачио одмах, него сам га оставио до 1. у мјесецу, када се аутоматски повлачи на повезану картицу. Код мене је у питању revolving кредитна картица Хипо банке и није било никаквих проблема. Нисам рачунао провизије, не знам тачно колике су.

У сваком случају, мени много повећава број клијената и олакшава пребацивање са других личних интернетских рачуна.
Collapse


 


There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »


Paypal u BiH






Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »
Trados Business Manager Lite
Create customer quotes and invoices from within Trados Studio

Trados Business Manager Lite helps to simplify and speed up some of the daily tasks, such as invoicing and reporting, associated with running your freelance translation business.

More info »