https://www.proz.com/forum/bosnian/56316-sudski_tumac-page2.html&phpv_redirected=1

Pages in topic:   < [1 2]
sudski tumac
Thread poster: Samra Ljuca
Bosnienne
Bosnienne  Identity Verified
Bosnia and Herzegovina
Local time: 16:42
French to Croatian
+ ...
Pitanje Mar 1, 2011

Dusica Cook wrote:

aleksandra, izvini, ali ja tek sada vidim ovo tvoje pitanje... bio je poziv, trajao je do polovine septembra, a ispiti su bili prije desetak dana. od 163 prijavljenih, 64 polozilo, usmeni ispit je tokom ove sedmice.

mislim da je najbolje da pratis stranicu federalnog ministarstva pravde; kako mi se cini, svakih dvije godine bude poziv

pozdrav, d.


Pozdrav Dusice,mozete li mi reci kako je bilo na ispitu u 2010? Kakvi su vasi utisci ako ste polagali i sta je konkretno bilo na pismenom dijelu ispita?

Hvala


 
Sa zakašnjenjem May 25, 2011

Hvala Dušice, evo ja se tek sad ponovo aktivirala po ovom pitanju. Još uvek ništa na sajtu Ministarstva, pokušavam na internetu pronaći osobu koja je polagala (položila) u 2010.godini, da mi objasni kako sam postupak polaganja izgleda i kako se mogu polako pripremati za to?

Srdačan pozdrv!


 
Pages in topic:   < [1 2]


There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »


sudski tumac






Trados Business Manager Lite
Create customer quotes and invoices from within Trados Studio

Trados Business Manager Lite helps to simplify and speed up some of the daily tasks, such as invoicing and reporting, associated with running your freelance translation business.

More info »
CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

Buy now! »